aldo-iletişim

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aldo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aldo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aldo şikayet hattına erişebilirsiniz. Aldo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Genel merkezi Montreal, Kanada’da bulunan 1972 yılında Aldo Bensadoun tarafından kurulan marka, ayakkabı konusunda geçmişten kalan gelenekleri günümüz trendleriyle buluşturarak halen daha piyasa üzerinde etkin ve kararlı bir irade gösteriyor. Aldo’nun kurucusu Aldo Bensadoun, Aldo’nun vizyonunu şöyle ifade ediyor: “Tüm başarılı firmalar bir yandan geleneklerine sahip çıkarken bir yandan da geleceği de görebilenlerdir. Aynı bizim Aldo’da başardığımız gibi.” Call It Spring, Aldo Accessories, Aldo Israel Ltd. Ve bunun gibi yan kuruluşlara sahip olan aile şirketinin başında şuan Kurucu Aldo Bensadoun’un oğlu David Bensadoun bulunuyor ve faal olarak şirketin CEO görevini yürütüyor. İlk mağazasını 1978’de Montreal’de açan Aldo, büyüme konusunda inanılmaz bir sürat kazanarak 1980’de 95. mağazasını açmıştı. Yıllar 1991’i gösterdiğinde ise Aldo’nun dünya çapında tamı tamına 200 adet mağazası bulunuyordu. 2012 yılında 40. yaşını dolduran firma, 2013 yılında ise Türkiye pazarında ilk satış mağazasını açtı. Kısa sürede inanılmaz bir hızla büyüyerek, dünyaya yayılan firma, aynı anda bir çok yerde modayı takip ederek tabiri caizse müşterilerine ürünlerini modanın kalbinin attığı yerlerden tutup getiriyor.

Aldo Çağrı Merkezi Numarası

Uzun zamandır faaliyette olan bir ayakkabı markası, müşteri hizmetleri konusunda da oldukça başarılıdır. Aldo, bu tanımın karşılığı olan bir markadır. Özellikle ayakkabı sektöründeki yoğunluğa direkt olarak cevap veren bir marka olması sebebi ile oldukça yoğun ancak bir o kadar da ilgili bir müşteri hizmetleri servisini içerisinde barındırmaktadır. Bu bağlamda hizmet veren ve giderek her detayını daha da güçlendiren firma, özellikle müşterilerin geri dönüşlerine de önemli miktarda bir pay ayırmış ve bunlarla alakalı departmanları da giderek daha kuvvetli bir hale sokma çabası içerisine girmiştir.

Aldo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aldo, Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda’da 1200’den fazla perakende satış mağazasına sahip konumda. Bunun yanı sıra, şuan dünya üzerinde 41 ülkede bayilikler vasıtasıyla varlığını devam ettiriyor. Ürünlerinin kalitesi, trendi ve çağın teknolojilerini yakından takip edişi, müşterilerine rahatlığı ve şıklığı aynı başlık altında toplayan Aldo, sandalet, çanta, cüzdan, ayakkabı, spor ayakkabı, bot, çizme gibi giyim sektörünün bir çok farklı alanında müşterilerine üst düzey hizmet veriyor.

Aldo Müşteri Hizmetleri Numarası

Direkt olarak hizmet almak ve aldığınız hizmet ile alakalı bir bildirim yapmak isterseniz direkt olarak Aldo müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Bu sayede sorununuza direkt olarak çözüm bulabilir ve bu sayede tamamen memnuniyet konulu bir görüşme de sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda marka oldukça yoğun verdiği hizmeti ile sizlere servis sunmaktadır. Dilediğiniz türdeki istek, öneri ya da görüşü müşteri hizmetleri numarasından firmaya bildirebilirsiniz. Firmaya ilişkin müşteri hizmetlerine ise 0850 502 48 88 numaralı hat üzerinden direkt olarak bağlanabilirsiniz. Dilediğiniz detayı, firmaya iletebilir ve bu bağlamda da geri dönüşünü hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için iletişime geçebileceğiniz markaya ilişkin her detaya yine online platformları kullanarak da ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aldo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aldo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oldukça yoğun bir çalışma alanı ve telefon trafiği bulunan Aldo, uzun zamandan beri kesintisiz hizmet vermektedir. Bu çeşitliliği sunduğu Pazar alanında ise müşterileri ile ne kadar da iletişime geçerse geçsin, bazen yoğunluk yaşanabilmektedir. Bunun için de dilerseniz hatta daha fazla kalarak, bu soruna çözüm üretebilir ve bu sayede müşteri hizmetlerine de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aldo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ayakkabı sektöründe kendine has bir tarza sahip olan Aldo, müşterilerinin konforuyla birlikte cebini de düşünecek şekilde ürünlerini sunuyor. Aldo, Londra, New York, Milano ve Paris gibi moda ve trendlerin çıkış mabetleri olan şehirlerden modayı ve trende yakinen takip edip, son moda ve trend ne ise kendisini geliştirerek müşterilerine onu yansıtıyor. Çeşit çeşit koleksiyonları ile, dünya modasını müşterilerinin ayaklarına getiriyor. Aldo, Türkiye içerisinde ise birçok farklı şehirde hizmet vermektedir. Adana, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Mersin’de perakende mağazaları bulunuyor.

Aldo Şikayet Hattı

Aldo ile alaklı her türden şikayetinizi belirtebileceğiniz hat ise 0850 502 48 88 numaralı müşteri hizmetleri hattıdır. Şikayetlerinizi de yine bu hat üzerinden firmaya doğrudan iletebilir ve geri dönüşünü de sağlayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için direkt ulaşım imkanı sunulmaktadır.

Aldo’nun müşteri hizmetleri numarası, merkez şubesinin telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Aldo Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aldo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 502 4888
Aldo online alışverişiniz ile ilgili sorunlarınız için mail: onlinesatis@aldoshoes.com.tr
Aldo mağazalarıyla ilgili sorunlarınız için mail: musterihizmetleri@aldoshoes.com.tr

Aldo Merkez Ofisi
Adres      : Genel Merkez adresimiz: UNIQ ISTANBUL-Huzur mahallesi Ayazağa caddesi. No:4/B/204 Maslak/Sarıyer İSTANBUL
Telefon   : 0212 403 5700
Faks         : 0212 289 77 72

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aldo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aldo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aldo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 502 4888

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aldo çağrı merkezi numarasına 0850 502 4888 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Aldo iletişim bilgileri, Aldo telefon no, Aldo irtibat tel, Aldo canlı destek, Aldo müşteri temsilcisi, Aldo şikayet hattı, Aldo müşteri hizmetleri numarası, Aldo çağrı merkezi numarası, Aldo iletişim numarası, Aldo çağrı merkezi, Aldo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap