albaraka-turk-cagri-merkezi-numarasi

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Albaraka Türk şikayet hattına erişebilirsiniz. Albaraka Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1984 yılında İstanbul’da kurulmuş bankadır. Albaraka Türk, faizsiz bankacılık alanında sektörün öncüsü konumunda bir bankadır. Yıllardır süren tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile birçok kişinin tercihi Albaraka Türk olmuştur. Faizsiz kazanç mottosuyla kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Albaraka Türk, bireysel ve kurumsal alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Numarası

1984 yılından itibaren hizmet vermekte olan Albaraka Türk Katılım Bankası faizsiz bankacılığının önde gelen isimlerinden biridir. Yurt dışı ve yurt içi olmak üzere toplam 230 şubesi bulunmaktadır. Türkiye’de toplam 61 şehirde şubeleri bulunmaktadır. Bütün finansman hizmetleri ve kar payı oranları kontrol etmek isteyen ziyaretçiler internet sitesini inceleyebilir.

1985 yılında faaliyetlerine başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası’nın ülkemizde toplam 209 adet şubesi bulunmakta, ayrıca Irak’ta bulunan bir şubesi de dahil olmak üzere toplam 210 adet şubesi bulunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini müşterisine sunan Albaraka Türk; kredi, onlarca hesap seçeneği, kredi kartı, banka kartı gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Albaraka Türk çağrı merkezi numarası 0850 222 5 666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri iki numaradan hizmet vermektedir. 444 5 666 ve 0850 222 5 666 numaraları ile müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası merkez şubesi İstanbul’da bulunmaktadır. Merkezine ulaşmak isteyenler mesai saatleri içerisinde 0216 666 0101 numarası aracılığıyla ulaşabilir. Tahsilat servisine ulaşmak isteyenler ise 0216 666 1400 numarasını arayabilir. İnternet sitesinde bulunan iletişim formu ile de isteklerinizi iletebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 0850’li ve 444’lü olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şifre&parola işlemleri yapabilir, güncel borç bilginizi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası 0850 222 5 666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Servislerine bağlanmak istediğiniz konuya göre gerekli tuşlamayı yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetlerine yazı yolu ile ulaşıldığında mesai saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır. Şubelerine ulaşmak isteyenler internet sitesinde bulunan şube iletişim bilgilerine bakabilir. Ayrıca ATM bilgilerine de bakabilirsiniz.

Albaraka Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 5 666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Şikayet Hattı

Albaraka Türk Katılım Bankası ile yaşadığınız herhangi bir sorunu iki şekilde iletebilirsiniz. Bunlar:

  • İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Formadaki “şikayet” kısmını seçiniz. Konu olan bölümü seçebilirsiniz. Dağıtım kanalları, genel müdürlük, şube bankacılığı, bireysel bankacılığı ve ticari bankacılığı kanallarına şikayet iletebilirsiniz. Daha sonra alt konuyu seçiyorsunuz. Alt konudan sonra iletişim bilgileri ve şikayet mesajınızı iletebilirsiniz.
  • Yukarıda belirtmiş olduğumuz numaralardan ulaşabilirsiniz.

İhbar hattı servisine ulaşabilirsiniz. 0850 222 5 666 ihbar hattı numarasıdır. Ayrıca internet sitesindeki online ihbar seçeneğini kullanabilirsiniz. İletişim bilgileri ve şikayet mesajınızı iletebilirsiniz. İhbar hattından yapılan istek, öneri, itiraz ve talep bildirimlerine dönüşler yapılmaktadır.

Albaraka Türk şikayet hattı 0850 222 5 666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Albaraka Türk müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Albaraka Türk şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Albaraka Türk Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 5 666

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Albaraka Türk çağrı merkezi numarasına 0850 222 5 666 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Adres : Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ İSTANBUL
Telefon : 0850 222 5 666

Arama Terimleri: Albaraka Türk iletişim bilgileri, Albaraka Türk telefon no, Albaraka Türk irtibat tel, Albaraka Türk canlı destek, Albaraka Türk müşteri temsilcisi, Albaraka Türk şikayet hattı, Albaraka Türk müşteri hizmetleri numarası, Albaraka Türk çağrı merkezi numarası, Albaraka Türk iletişim numarası, Albaraka Türk çağrı merkezi, Albaraka Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap