aksa-elektrik-cagri-merkezi-numarasi

AKSA Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AKSA Elektrik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde AKSA Elektrik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AKSA Elektrik şikayet hattına erişebilirsiniz. AKSA Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

AKSA Elektrik Satış A.Ş., 2004 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. AKSA Elektrik; tüm Türkiye genelinde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten AKSA Elektrik sorumludur.

AKSA Elektrik ile irtibat kurabileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla AKSA Elektrik’te bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca AKSA Elektrik’e bildirebilirsiniz.

Aksa Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Aksa Elektrik A.Ş, Kazancı Holding’in iştiraklerinden biri olup, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) hak ederek aldığı lisans sayesinde Türkiye genelindeki son tüketicilere belirli bir oranda indirim sağlayacak şekilde elektrik satışı yapmaya başlayan enerji firmasıdır. Enerji sektöründeki ikili anlaşmalarının önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşüş göstermesi ile birlikte elektrik ve enerji çalışmalarına hız veren Aksa Elektrik, serbest tüketici limit düzeyini geçen tüm tariflerde tüketim ve tüketici ayrımı yapmaksızın ucuz ve kaliteli elektrikten yararlanma olanağı sunmaktadır. Aksa Elektriğin sahip olduğu yatırım, üretim gücü, güçlü bir finansal yapısı, grup içindeki şirketler ile uyumlu bir şekilde çalışıp kolay entegre olması ve her zaman müşteri memnuniyetini en ön safhada tutması ile Türkiye geneline yayınlan hızlı hizmet ağı sayesinde kaliteli hizmet sunarak sektörde öncü olmayı başarmıştır.

Aksa Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerinin isteklerini ön planda tutan Aksa Elektrik firması, müşteriler tarafından istenildiğinde ulaşılabilir olmak amacıyla 7/24 etkin bir çağrı merkezi sistemi oluşturmuştur. Müşterilerinin sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabilmek amacı ile uzman çağrı merkezi ekibimiz ile sizlere hizmet vermek amacıyla görev başındayız. Elektrik dağıtımı ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde bizlere sitemizde bulunan telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 444 4 610 numaramız sizin yanınızdadır.

Aksa Elektrik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Aksa Elektrik Satış A.Ş olarak geniş hizmet ağımız sayesinde bu alanda her daim müşterilerimize güven verip kaliteli hizmet sunarak sektörün ileri gelenleri arasında yer almayı başaran bir firmayız. Müşterilerimize verdiğimiz bu güven ve etkin müşteri hizmetleri performansımız sayesinde 7/24 ulaşılabilir bir firma konumunda bulunmaktayız.

Aksa Elektrik Şikayet Hattı

Aksa Elektrik Satış A.Ş olarak müşterilerimize verimli bir hizmet sunmak amacıyla sitemizde bilgilendirme metinleri yayınlamaktayız. Bu bağlamda müşterilerimizin elektrik dağıtımı ve enerji konuları ile ilgili bir önerisi, beklentisi veya şikayeti olduğu takdirde şikayet hattından veya sitemizde bulunan görüş, öneri formunu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin yaşadığı bir problem olduğunda onlara yardımcı olabilmek veya enerji alanında onların görüş ve önerilerine önem verebilmeyi her durumun önünde tutmaktayız.

Genel Müdürlük İletişim
Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Özalp Çıkmazı No:10 34805 Kavacık / Beykoz İSTANBUL

Telefon: 444 4 610

Fax: 0 216 681 57 75

Whatsapp Hızlı Teklif Hattı: 0533 155 25 72

E Posta Adresi: info@aksaelektrik.com.tr

AKSA Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 46 10

Arama Terimleri: aksa elektrik iletişim bilgileri, aksa elektrik telefon no, aksa elektrik irtibat tel, aksa elektrik canlı destek, aksa elektrik müşteri temsilcisi, aksa elektrik şikayet hattı, aksa elektrik müşteri hizmetleri, aksa elektrik müşteri hizmetleri numarası, aksa elektrik çağrı merkezi numarası, aksa elektrik iletişim numarası, aksa elektrik çağrı merkezi, aksa elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap