Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aksa Fırat Elektrik şikayet hattına erişebilirsiniz. Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. Kazancı Holding’in iştiraklerinden biri olmakla birlikte 2010 yılından Aralık ayında Tunceli, Malatya, Elazığ ve Bingöl illerine elektrik tedarikini gerçekleştiren firmadır. Günümüzde Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. 4 ilde toplam da 900 bini aşkın abonesine kaliteli ve kesintisiz bir hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Firma oldukça entegre bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve yatırımları, sahip olduğu üretim gücü ve kapasitesi, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile perakendecilik sektörüne kolay adapte olmuştur. Oldukça kaliteli ve geniş hizmet ağı sayesinde potansiyel müşteriler dahil tüm abonelerine hizmet etmekte ve sektöründe öncü lider olma konumunda ilerlemektedir. Her geçen gün abone sayısını arttıran, Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. altyapısını geliştirmekte ve daha da kaliteli bir hizmet sunma anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. 444 9 186 Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi Numarası ile bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarası

Aksa Fırat Elektrik, üstün hizmet kalitesi ve potansiyel müşteriler dahil tüm abonelerine değer veren çalışma prensipleri ile içinde bulunduğu sektörde faaliyetlerine devam eden ve enerji üzerine çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Abonelerinin aradığı zaman ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile sizlerle yukarıda paylaştığımız Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Numarasını hizmete açmıştır. Müşteri memnuniyetini artırmak, enerjinin verimli ve kesintisiz olarak abonelerine dağıtımını temel alan Aksa Fırat Elektrik, tüm ulusal ve uluslararası yasalara da saygı gösteren bir firma olması ile sektörde adını duyurmuştur.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde müşteri hizmetlerinde harcanan onlarca dakikalar için firma harekete geçip bu konuya bir çözüm yolu bulmayı amaçlamıştır. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firma, Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak ve sizleri bekletmemek için arama yoğunluğuna göre sizlere geri dönüş yapmaktadırlar.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aksa Fırat Elektrik Şikayet Hattı

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile bilinen firma, karşılaşılan problemler ya da merak ettiğiniz sorular ile ilgili olarak Aksa Fırat Elektrik Şikayet Hattını devreye sokarak sizler için çözüm yolları aramayı amaçlamışlardır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aksa Fırat Elektrik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aksa Fırat Elektrik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aksa Fırat Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarasına 444 9 186 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Ataşehir Mah. Malatya Cad. No:47 – 2A/Z01 ELAZIĞ
İrtibat Tel: (0424) 234 56 77
Faks: (0424) 238 37 26
E-posta: bilgi@firataksa.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Aksa Fırat Elektrik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Aksa Fırat Elektrik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Aksa Fırat Elektrik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Aksa Fırat Elektrik iletişim bilgileri, Aksa Fırat Elektrik telefon no, Aksa Fırat Elektrik irtibat tel, Aksa Fırat Elektrik canlı destek, Aksa Fırat Elektrik müşteri temsilcisi, Aksa Fırat Elektrik şikayet hattı, Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri numarası, Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi numarası, Aksa Fırat Elektrik iletişim numarası, Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezi, Aksa Fırat Elektrik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap