yahoo-iletişim-telefon-numarası

Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yahoo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yahoo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yahoo şikayet hattına erişebilirsiniz. Yahoo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo tarafından kurulmuş oldukça kullanışlı bir portaldır. İlk başlarda arama motoru olarak hizmet vermesine rağmen zamanla e-posta, anında iletileşme, e-posta grubu ve benzeri hizmetler de sunarak pazarda hâkim olmaya çalışmıştır. Günde 7 milyar sayfa gösterimiyle dünyanın en çok ziyaret edilen, en kullanışlı  5. sitesidir. Sunduğu hizmetlerden Yahoo Messenger özellikle ABD’de çok yaygın olarak kullanılır. Yahoo! Messenger Yahoo firmasının çıkardığı ücretsiz sesli ve görüntülü sohbet imkanı sunan çevrimiçi anlık mesajlaşma yazılımıdır. Mesajlaşmanın yanında daha birçok özelliği bulunan Yahoo Messenger’ın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bilgisayardan bilgisayara çağrı yapılabilir, Web kamerası kullanarak görüntülü sohbet yapılabilir, bilgisayarlar arası dosya paylaşılabilir, güvenlik duvarı desteği, sohbet odaları şeklinde ve daha birçok özelliği bulunmaktadır.

Windows’un “Messenger” yani MSN uygulamasından önce dünya üzerinde en çok kullanılan iletişim/sohbet programlarından birisiydi. Yahoo Messenger, özellikle 1990-2000 yılları arasında çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edildi. Ancak MSN uygulamasının çıkışı ve MSN uygulamasının Yahoo’dan daha fazla özellik ve özgürlük sunuyor oluşu Yahoo’nun revaçtan düşüşüne zemin hazırladı. Bunların dışında Yahoo sitesinin Hotjobs adlı bir bölümü vardır ve burdan iş arama olanağı da sunmaktadır.  Yahoo! Finans bölümünden ise pek çok borsa endeksi ve hisse senedi hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Yahoo! News bölümünden dünyada ki gelişmeler takip edilebilmekte, Games bölümünden ise oyunlar oynanabilmektedir.

Yahoo Music dahilinde sunulan Radio ise ilk içerikli çevrimiçi radyo olma özelliğine sahiptir. Kullanıcalar parçalara oy vererek kendi zevklerine hitap eden bir kanal oluşturabilmekte ve bunu kaliteli bir sesle çevrimiçi olarak keyifle dinleyebilirler. 2008 yılının son aylarında Türkçe olarak hizmete sunulmuştur. 4 Şubat 2008 tarihinde ise Microsoft, Yahoo! için 44.6 milyar dolarlık bir teklif yapmış, Yahoo! ise bu teklifi reddetmiştir. Günümüzde halen ABD’de ve çevre ülkelerde gün içerisinde çok sayıda ziyaret alan ve arama yapılan arama motorlarından birisi olma özelliğini koruyor.

Yahoo Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına giren olgular bulunuyor. Özellikle çağın keşfi olarak kabul edilen internet olgusu adeta tüm taşları yerinden oynatmış durumdadır. Çok farklı olgular insanların yaşamına girmiş durumdadır. İşte onlardan bir tanesi de 1985 yılında iki üniversite öğrencisinin kurduğu Yahoo isimli portaldır. Amerika Birleşik Devletleri menşeili olan portal arama motoru, elektronik posta gönderme gibi çok değişik hizmetlerin verildiği bir platformdur. Ülkemizden de çok sayıda kullanıcısı vardır. Dolayısıyla da Türk kullanıcıları Yahoo çağrı merkezi numarası nedir öğrenmek istiyorlar.

Yahoo çağrı merkezi numarası +353 1 866 3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yahoo Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu noktada benzer pek çok platformda olan bir sorun insanların karşısına çıkıyor. O da şu ana kadar portalın Türkçe bir iletişim ve müşteri hizmetleri numarasını bulunmamasıdır. Firma ülkeleri lokal bazda ayırmış durumdadır ve bizim ülkemiz için Yahoo  müşteri hizmetleri numarası +353 1 866 3100 biçimindedir. Bu numara dışında iletişime geçilebilecek bir numara mevcut değildir. Bu numarayı arayan kişinin de kendini anlatacak kadar ve karşısındakinin  söylediğini anlayabilecek kadar İngilizce bilmesi gerekir. Müşteri hizmetleri ile iletişim sadece İngilizce olarak kurulabiliyor.

Yahoo müşteri hizmetleri numarası +353 1 866 3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yahoo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Herhangi bir nedenden ötürü Yahoo yetkilileri ile iletişime geçecekseniz ve Yahoo direkt bağlanma  işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız o zaman bu noktada da karşınıza 2 seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki üstte belirtilen numaranın aranması ve görüşülmek istenen kişinin dahili hattı biliniyor ise o numaranın tuşlanmasıdır. Yok eğer bilinmiyor ise santral operatöre bağlandıktan sonra kiminle görüşülmek isteniyor ise o kişinin isminin verilmesidir. Eğer görüşülecek kişi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan bir kişi ise o zaman firmanın Amerika Birleşik Devletleri telefonu aranır ve orada benzer işlem yapılır.

Yahoo müşteri hizmetlerine direk bağlanma +353 1 866 3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yahoo Şikayet Hattı

Mailleriniz ile ilgili, arama motoru ile ilgili ya da bir başka nedenden ötürü herhangi bir sorun yaşıyor ve yaşadığınız bu sorunu ilgili birimlere şikayet etmek istiyorsanız o zaman tek yapılması gereken Yahoo şikayet hattı numarasının aranmasıdır. Üstte yer alan numarayı arayarak şikayetinizin ne olduğunu karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine tam olarak ifade edebilirsiniz. Sonrasında firma gerekli işlemleri yapacaktır.

Yahoo’nun merkezi İrlanda Dublin’de bulunmaktadır. Bundan dolayı Yahoo İrlanda Dublin merkezinin telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak Yahoo ile görüşebilirsiniz. Yahoo’nun Türkiye için iletişim bilgileri bulunmamaktadır.

Prima’nın 850’li müşteri hizmetleri numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Prima’yla ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Yahoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yahoo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Telefon          : +353 1 866 3100
Faks                : +353 1 866 3101
Ofis Adresi   : 
5-7 Point Village North Wall Quay Dublin, 1 Ireland

Yahoo şikayet hattı +353 1 866 3100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yahoo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yahoo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yahoo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+353 1 866 3100

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yahoo çağrı merkezi numarasına +353 1 866 3100 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yahoo iletişim bilgileri, Yahoo telefon no, Yahoo irtibat tel, Yahoo canlı destek, Yahoo müşteri temsilcisi, Yahoo şikayet hattı, Yahoo müşteri hizmetleri numarası, Yahoo çağrı merkezi numarası, Yahoo iletişim numarası, Yahoo çağrı merkezi, Yahoo müşteri hizmetleri direk bağlanma

67 Yorum

 1. Fatmanur 23 Ağustos 2021
 2. Fatmanur 23 Ağustos 2021
 3. İzzet Dervişoğlu 13 Ekim 2021
  • Ömer 28 Şubat 2022
 4. Şerif 21 Mart 2022
 5. Naz 16 Haziran 2022
 6. Naz 17 Haziran 2022
  • Yönetici 18 Haziran 2022
 7. Teymur 11 Ağustos 2022
 8. mahsa 14 Aralık 2023

Yorum Yap