Amazfit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazfit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amazfit çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Amazfit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Amazfit şikayet hattına erişebilirsiniz. Amazfit müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Amazfit Çağrı Merkezi Numarası

Eylül 2015’te kurulmuş olan Amazfit, Huami Technology’nin (NYSE: HMI) sahibi olduğu çok özel bir markadır. Stratos serisi, Basic serisi, Flagship serisi, Health serisi, Fashion serisi, Outdoor serisi ve X dahil olmak üzere yedi farklı model akıllı saat ve aynı zamanda bileklik ürünü sunmaktadır. Marka ayrıca TWS spor kulaklıkları, akıllı koşu bantları, akıllı vücut yağ ölçümü ve spor malzemeleri dahil olmak üzere spor ve sağlık ile alakalı diğer akıllı donanımlar da üretmektedir.

Olağanüstü biçimde tasarımı ve işçiliği ile bu marka adı altında bulunan akıllı saatler, Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü gibi birden fazla ödüle sahiptir. Markanın bütün ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Japonya dahil olmak üzere 70’den fazla ülke ve bölgede yer almaktadır. IDC küresel giyilebilir cihaz pazarı izleme raporuna göre 2020’nin ilk yarısında markanın saatleri İtalya, İspanya, Hindistan ve diğer bölgelerdeki yetişkin saat pazarının en büyük payına sahiptir ve Çin, Almanya, Fransa, Rusya ve Brezilya gibi ülkelerde en fazla satan ürünler arasında yerini almaktadır.

Türkiye’deki resmi operasyonuna 2020 yılı sonunda başlayan teknoloji devinin Türkiye’deki liderliğini akıllı telefon ve tüketici elektroniği sektörünün deneyimli ismi Murat Sungur Özkan yürütmektedir. Türkiye’de önde gelen e-ticaret siteleri en başta olmak üzere çok sayıda saygın satış kanalından ulaşılabilen bu markanın yenilikçi ürünleri ve marka hakkında daha fazla bilgi için herhangi bir iletişim numarası bulunmadığından dolayı, sosyal medyalar üzerinden rahatlıkla takip edip ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda web site üzerinden de ziyaret ederek iletinizi oluşturabilmeniz oldukça mümkün.

Amazfit çağrı merkezi numarası trsupport@zepp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Amazfit Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka müşterilerine her türlü kolaylığı sunabilmek için sosyal medya aracılığı ile ulaşım avantajı sunmaktadır. Gerek sosyal medya üzerinden gerek ise; web site ziyaret edilerek dilediğiniz şekilde iletinizi oluşturabilirsiniz. Markanın bir hayli gözde olma sebebi altında kaliteli ürünler sunuyor olması ile beraber izlemiş olduğu müşteri memnuniyeti politikası ve çözüm odaklı yaklaşımları yer almaktadır. Sınırsız destek sunabilmek adına günümüzün en popüler sosyal medya mecralarında iletişim kanalı sunan marka, memnuniyeti en üst seviyede tutarak hiç durmadan çalışmasını sürdürmektedir.

Amazfit müşteri hizmetleri numarası trsupport@zepp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Amazfit Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka ile direkt şekilde iletişime geçebilmek için maalesef herhangi bir numara bulunmamaktadır. Ancak popüler şekilde herkes tarafından kullanılmakta olan sosyal medyalar aracılığı ile ulaşabilir veyahut da markanın kendi web sitesini ziyaret ederek bazı ufak adımlar ile iletinizi oluşturup yollayabilirsiniz.

Müşteri ilişkilerine fazlasıyla önem veren marka bu alanda sürekli değişiklikler yaparak kendini geliştirmektedir. Herhangi bir şikayet durumunda müşterilerin mutsuz ve memnuniyetsiz şekilde ayrılmasını önlemek bu dünyaca ünlü markanın en büyük önceliğidir. Bu sayede günden güne büyüyerek kendini tüm dünyaya duyurma yolunda ilerlemektedir.

Amazfit müşteri hizmetlerine direk bağlanma trsupport@zepp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Amazfit Şikayet Hattı

Tüm bunların dışında marka; müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Markanın sunucularında toplanmış olan bu bilgiler sadece dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerini bünyesinde kullanılmaktadır.

Üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir sebeple ticari amaçla kullanmamakta ve satılmamaktadır. E-posta adresleri ve üyelik formlarında istenen kişisel bilgiler haricinde site kullanımı sırasında izlenen, ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlanmaktadır. Gizlilik politikasına oldukça hassasiyet gösteren marka bu hassasiyeti sayesinde fazlasıyla tercih edilmektedir.

Amazfit şikayet hattı trsupport@zepp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Amazfit müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Amazfit şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Amazfit Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

trsupport@zepp.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Amazfit çağrı merkezi numarasına trsupport@zepp.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Amazfit iletişim bilgileri, Amazfit telefon no, Amazfit irtibat tel, Amazfit canlı destek, Amazfit müşteri temsilcisi

Yorum Yap