Aidata Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aidata Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aidata çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aidata müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aidata şikayet hattına erişebilirsiniz. Aidata müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aidata Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye içerisinde bilgi işlem konusunda insanların ilk karşılaştıkları firmalardan biri olmaktan gurur duymaktadır. Bu sektör içerisinde bilgisayar üretimi yapan firma, ülkenin ilk bilgisayar üretiminden birini ortaya koymuştur. İlk olarak Boğaziçi Bilgisayar alt yapısından hizmet vermekteyken süreç içerisinde bağımsız bir firma olmayı başarmıştır. Günümüzde bu marka, altında yaklaşık 800 kişiyi çalıştıran büyük bir şirket olmuştur. 10 farklı alt kolu ile de bilişim sektörünün birçok alanında faaliyet göstermektedir. 1986 yılından bu yana edindikleri tecrübeler ile insanların sektör içerisinde kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgilere erişmek için çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Aidata çağrı merkezi numarası 886-2-2698-9898 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aidata Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma her zaman kendisinden talep edilen beklentileri olabildiğince iyi bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda verdiği tüm hizmetleri belirli bir kalitede ve standartta ortaya koymak zorundadır. Bünyesinde hizmet veren her bir kişi, müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu ön planda tutarak güler yüzlü ve anlayışlı bir şekilde hareket etmektedir. Bu durum müşteri hizmetleri servisi için de geçerlidir. Kişiler Aidata üzerinden alacakları hizmetler hakkında bilgi almak için veyahut hizmet sırasında yaşadıkları sorunlara çözüm elde edebilmek için bu hizmeti tercih edebilmektedirler. İnternet sitesi üzerinden firmaya ait olan iletişim adreslerini öğrenebilir ve birkaç tuşla müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilmektesiniz.

Aidata müşteri hizmetleri numarası 886-2-2698-9898 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aidata Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sunulan her hizmette her ne kadar müşteri memnuniyetini düşünülüyorsa birinci öncelik olarak verimlilik göz önüne alınmaktadır. Firma hizmetlerinde her zaman ülke içerisindeki kişilere katma değer sunarak ilerlemeyi tercih etmiştir. Bu sebeple kalite ve verimden ödün vermeden yaklaşık 35 senelik ticari hayatını devam ettirebilmiştir. Firmanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için web sitede yer alan telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Aidata müşteri hizmetlerine direk bağlanma 886-2-2698-9898 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aidata Şikayet Hattı

Şikayet hattı genellikle insanların firmanın sunduğu hizmetlerde karşılaştıkları sorunları iletebilmek ve belirli çözümlere ulaşmak için kullanılan bir şekilde hizmet vermektedir. Öte yandan kişiler hizmetler hakkında deneyimlerini aktarırlar ve geri bildirim yaparlar. Firma da bu noktada gelen bildirimleri analiz ederek sonrasında hizmetlerini iyileştirmek için bunları kullanır.

Aidata şikayet hattı 886-2-2698-9898 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aidata müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aidata şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aidata Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

886-2-2698-9898

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aidata çağrı merkezi numarasına 886-2-2698-9898 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Tayvan Genel Merkezi Bilgileri

TEL NO : 886-2-2698-9898 (REP.)

FAKS HATTI : 886-2-2698-9696‧886-2-2698-9797

ADRES BİLGİSİ : 19FL. -3, No. 79, SEC. 1, HSIN TAI WU RD., HSI-CHIH DIST., NEW TAIPEI CITY, TAYVAN

E-POSTA İLETİŞİM : satış@aidata.com

Arama Terimleri: Aidata iletişim bilgileri, Aidata telefon no, Aidata irtibat tel, Aidata canlı destek, Aidata müşteri temsilcisi, Aidata şikayet hattı, Aidata müşteri hizmetleri numarası, Aidata çağrı merkezi numarası, Aidata iletişim numarası, Aidata çağrı merkezi, Aidata müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap