AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde AEG çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından AEG ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

AEG Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu üç harfli firmayı tanımayan pek azdır. Zaman içinde AEG, Almanya’daki endüstriyel kültürün yapı taşlarından biri haline gelmiştir. AEG’nin temelini atan olay, 1883’te Berlin’li mühendis Emil Rathenau’nun Edison’un ampulünü Almanya’da kullanmak üzere aldığı lisans haklarıyla bu firmanın faaliyetleri başlamıştır. Lisans haklarının alınmasını takiben Rathenau, Alman Edison Şirketi’ni – ‘Deutsche Edison Gesellschaft’ (DEG)  adı verilen şirketi Berlin’de kurdu. İlk Alman elektrik işleri çalışmaları 1885 yılında Berlin’de gerçekleştirildi ve 1887’de şirketin ismi de AEG – ‘Allgemeine Electricitäts Gesellschaft’ olarak değiştirildi. İki yıl sonra ev kazalarını engellemeye yönelik ürünlerin tanıtıldığı bir fuarda ilk elektrikli ev aletleri AEG tarafından sergilenmiştir. Ütüler, çay ısıtıcılar, yumurta pişiriciler ve saç maşaları vs. Ev aletlerinin geliştirilmesinde yeni bir sezon açıp diğer firmalarda en ön sıraya çıkan firma, Alman evlerinde giderek daha da yaygınlaştı. “Dandy” ve takipçisi “Vampyr” gibi elektrikli süpürgeler, ısıtıcılar, buzdolapları, elektrikli fırınlar ve çamaşır makineleri, ev hayatında devrim yaptı.

Çok eski zamandan beri AEG, teknolojideki öncülüğünü devam ettirmekle kalmadı, sürekli olarak piyasaya sunduğu yenilikçi ürünlerle de endüstri standartlarını geliştirerek belirlemiştir. AEG ev aletleri, daima zamanının bir adım ötesindeki yerini korudu ve Kurumsal Kimlik adındaki gibi terimlerin daha kimse tarafından bilinmediği dönemlerde, bağlı kaldığı Alman tasarım kültürüyle de diğer firmalar arasında fark yaratmıştır. Yeni yüzyıla geçilirken bünyesinde endüstriyel tasarımcı çalıştıran ilk firma da AEG oldu. Ünlü tasarımcı Peter Behrens, AEG’nin görünüşünde çok uzun yıllar boyu devam eden çizgilerin yaratıcısıdır. Bugüne kadar formunu koruyan tasarımlar zamana meydan okumakta ve fonksiyonel, kullanıcı odaklı ürünler, AEG markasına bugüne kadar pek çok tasarım ödülü getirmiştir. Kendini geliştirmeye ve teknolojiye uyum sağlamaya yönelik çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini de ön planda tutan firma yöneticilerinden bazıları, Reddot ve F-Design-Award’dır. 1994 yılından itibaren AEG markasıyla üretilen beyaz eşyalar, beyaz eşyada dünya devi Electrolux Grubu’na aittir. Electrolux Grubuyla da kendi adını duyuran firma gelişimine her geçen gün devam ediyordur.

AEG Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 35 89 (09:00 – 18:00 Pzt – Cum)

AEG Mail Adresi
musteri.hizmetleri@electrolux.com.tr

AEG Adres
Electrolux Dayanıklı Tüketim Mamulleri AŞ
Tarlabaşı Bulvarı No:35 Taksim Beyoğlu Istanbul

Arama Terimleri: aeg çağrı merkezi, aeg iletişim, aeg müşteri hizmetleri, aeg telefon numarası, aeg şikayet hattı, aeg müşteri hizmetleri numarası, aeg şikayet

Yorum Yap