Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Acıbadem Sigorta çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 444 9 555 Acıbadem Sigorta ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

1992 yılında “Bayındır Sigorta” adıyla kurulan şirket 2004 yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından satın alınarak Acıbadem Sigorta ismini almıştır. 2007 yıllarına gelindiğinde ise dünyanın en büyük fon şirketlerinden olan Abraaj Group şirketinin %50 sine ortak olarak, 2013 yılına kadar ortaklığını sürdürmüştür. 2013 yılının en çok ses getiren ortaklıklarından birini yapan şirket, 280 Milyon dolar işlem hacmi ile yeni ortaklığını finansal bir holding şirketiyle yapmıştır.

Sektörde sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış sigortalı şirket olma özelliğini taşıyan sayılı şirketlerdendir. Genel müdürlüğü, İstanbul Ataşehir’de bulunan Acıbadem Sigorta, Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Marmara Bölge Müdürlükleriyle toplam 300’ü aşkın çalışanı ve Türkiye genelinde 350 den fazla acentesi ile sunulan hizmetin hızı ve kalitesini üst düzeye çıkarmak hedefleridir.

2017 yılı Haziran sonu verilerine göre şirketin, sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme performansı ile sağlık, hastalık sigortaları alanında üretimlerini %26 artırarak 628 milyon TL seviyesine çıkarmıştır. Böylece diğer sağlık şirketleri arasında biraz daha ön plana çıkmıştır. İhtiyaç yönetimiyle birlikte sigortalıların bütçe yönetimine de katkı sağlayan esnek ürün yapıları ve diğerlerinden farklı tedavi seçenekleri ile sigortalılarına destek olmaya devam etmektedir.

Anlaşmalı-anlaşmasız kurum kavramını ortadan kaldıran Acıbadem sigorta sayesinde, network dışında kalan kurumlara ödeyeceğiniz, “katılım payı” farklılaşıyor, böylelikle tüm kurumlardan hizmet alma imkanını sağlıyorlar. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı olan kurumlarda özel sağlık sigortanız ile birlikte SGK kullanımına da imkan veren sistemleriyle koruma altında olduğunuzu hissedeceksiniz. Günden güne yenilenmeye devam eden Acıbadem Sigorta, artık dişlerinize de bakmaya başlamıştır. Alanında uzman ekipler tarafından geliştirilen sistemlerimiz sayesinde kendini daha iyi, sağlıklı hissedeceksiniz.

3.500’ü aşkın medikal hizmet ağı sayesinde sigortalılarına yüksek kalitede sağlık hizmeti alma imkanı sunmaktadır. Tamamen iç kaynaklarla geliştirilen ve güvenliğe odaklı alt yapısı kurgulanan sistemleri sayesinde beklemeye son vererek müşteri memnuniyetini her geçen gün daha fazlalaştırmaktadır. Bu artışları kalite standartlarından ödün vermeyerek yapmaktadır. Acıbadem sigortanız yok ise eğer sizde hemen özel sağlık sigortası yaptırarak bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 9 555

Acıbadem Sigorta Mail Adresi
mim@sencard.com.tr

Arama Terimleri: acıbadem sigorta çağrı merkezi, acıbadem sigorta iletişim, Acıbadem Sigorta müşteri hizmetleri, acıbadem sigorta telefon numarası, acıbadem sigorta şikayet hattı, acıbadem sigorta müşteri hizmetleri numarası, acıbadem sigorta şikayet

Yorum Yap