Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Domino’s Pizza, 1965 yılında ABD’de kurulmuş bir pizza markasıdır. 2014 yılı verilerine yola çıkarak dünya genelinde toplam 60 ülkede 10.000’i aşkın şubesi bulunmaktadır. Domino’s Pizza dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza markasıdır. Dünya genelinde 150 bini aşkın personeli bulunmaktadır.

Domino’s Pizza, 1996 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Domino’s Pizza şuanda Türkiye genelinde toplam 67 ilde 488 şubesi ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde toplam 7.500’den fazla çalışan personeli bulunmaktaadır. Yaptığı kampanya ve indirimlerle gözde pizza markası olan Domino’s, birçok kişinin tercihi olmaktadır.

Domino’s Pizza’nın 444’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezlerini arayarak siparişlerinizi kolayca verebilir, siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, sipariş değişikliği veya adres değişikliğinde bulunabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Domino’s Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 22
0850 755 33 22

Arama Terimleri: domino’s pizza iletişim bilgileri, domino’s pizza telefon no, domino’s pizza irtibat tel, domino’s pizza canlı destek, domino’s pizza müşteri temsilcisi, domino’s pizza şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla