acibadem-universitesi-ogrenci-isleri-iletisim-telefon-numarasi

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa veya isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde sadece 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi birçok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Acıbadem Üniversitesi, 2010 yılında İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite birçok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Enstitüler Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimler Enstitüsü, Yüksekokullar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu,​ Rektörlüğe Bağlı Bölümler Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü, Türk Dili Bölümü, Yabancı Diller Bölümü.

Acıbadem Üniversitesi’nin 0216’lı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Acıbadem Üniversitesi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 500 4444

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0216 500 4444

Arama Terimleri: acıbadem üniversitesi iletişim bilgileri, acıbadem üniversitesi telefon no, acıbadem üniversitesi irtibat tel, acıbadem üniversitesi canlı destek, acıbadem üniversitesi müşteri temsilcisi, acıbadem üniversitesi şikayet hattı

One Response

  1. Furkat 20 Eylül 2022

Yorum Yap