Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Hizmetleri
Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Çarkıfelek Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Çarkıfelek, 1975 yılından bu yana Türk televizyon ekranlarında olan en tanınan ve ülkemizin ilk yarışma programı niteliğini taşımaktadır. Çarkıfelek, Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yapması ile oldukça çok tanınmıştır. Zaman zaman ekranlara veda etse de sürekli yayınlanan bir yarışma programıdır. Toplam 43 sezondur ekranlardadır. 2017 yılının Haziran ayından bu yana Star TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

Çarkıfelek’e birçok ünlü sanatçı yarışmacı olarak katılmakta, yarışmacı olmak isteyen izleyenler de yarışmacı olarak katılabilmektedir. Yarışmacılarına onlarca hediye veren Çarkıfelek’in büyük ödülü arabadır.

Çarkıfelek programına katılmak, yarışmada sizde yarışmak isterseniz aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla başvuru formunu doldurabilir, başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Arama Terimleri: çarkıfelek iletişim bilgileri, çarkıfelek telefon no, çarkıfelek irtibat tel, çarkıfelek canlı destek, çarkıfelek müşteri temsilcisi, çarkıfelek şikayet hattı, çarkıfelek yetkili servis numarası

135 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla