zurich-sigorta-cagri-merkezi-numarasi

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zurich Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zurich Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zurich Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Zurich Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zurich Sigorta ilk İsviçre merkezli olarak 1872 yılında kurulmuştur. Dünyanın en eski ve en köklü sigorta şirketlerinden birisidir. Zurich Sigorta dünya üzerinde toplamda 170’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. 55 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Zurich Sigorta’da; bireysel, küçük ölçekli şirketler, orta ölçekte şirketler, büyük ölçekte şirketler ve global anlamda büyük şirketler sigorta hizmeti alabilmektedir.

2010 yılından bu yana ülkemizde faaliyetlerine hızla sürdüren Zurich Sigorta, ülkemizdeki pazarda yerini ön plana çıkarmış ve birçok müşterisi bulunmaktadır. Zurich Sigorta’nın faaliyet verdiği alanlar şöyledir; Yangın, Nakliyat, Kaza, Sağlık, Hukuksal, Koruma, Mühendislik, Kredi Sigortaları. Ayrıca tüm ING Bank şubelerinden sigortacılık hizmeti alınabilmektedir.

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Sigorta yaşamımızın her anında bizlerin güvende olması için oldukça önemlidir. Zurich Sigorta tüm dünyada 200’den fazla ülkede faaliyetlerini göstermektedir. Ülkemizde de 2008 yılından bu yana birçok sigorta çeşidi ile kişilere avantajlar sunmaktadır. Çok sayıda ödüle sahip olarak da büyüklüğünü ispatlamıştır. Evinizi, arabanızı, eşyalarınızı, kimlik kartlarınızı hatta evcil hayvanlarınızı bile sigorta yaptırarak olası tehlikelerden onları koruyabilmeniz mümkündür. Örnek vermek gerekirse; kiracı ya da ev sahibi olanlar evlerini depremden, sel baskınından, yangından ya da beklenmedik felaketlerden sigorta yaptırarak koruyabilirler. Eviniz ve eşyalarınız sigorta güvencesi altındadır. Araba sigortası yaptırarak da beklenmedik kazalarda aracınızda oluşacak tamir masraflarını karşılayarak bu süreçte sizlere yedek araba temin eder. Daha ayrıntı bilgi almak isteyen, istek ve talepleri olanlar firmanın çağrı merkezini arayabilirler.

Zurich Sigorta çağrı merkezi numarası 0850 250 7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Zurich Sigorta kişilerin sağlığına da önem vererek onların karşılaşacakları tedavi ve ameliyat masraflarını karşılamaktadır. Anlaşmalı sağlık kurumlarına gittiğinizde sizlere destek sağlanmaktadır. Evcil hayvanlarınız sizin için oldukça önemli olmalıdır. Neşeli patiler sigortası yaptırırsanız kedi ve köpeklerinizin birçok sağlık sorununu sağlık sigortası ile koruyabilirsiniz. Ücretsiz bakım hizmetlerinden faydalanabilir anlaşmalı olan veteriner ya da kliniklere gidebilirsiniz. Kimlik ve banka kartlarınızı da sigorta yaptırmanız mümkün. Böylelikle internet alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilir çalınma kaybolma durumlarında masraflarınızı sigorta şirketinin yapmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Arayarak detay öğrenmeniz mümkündür.

Zurich Sigorta müşteri hizmetleri numarası 0850 250 7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zurich Sigorta ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 850 250 75 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Aynı numaradan Whatsapp bağlantısı kurarak yazılı görüşme de sağlayabilirler. Aynı zamanda info@zurich.com mail adresinden yazılı iletişime geçebilirsiniz. Genel müdürlük ve bölge müdürlüklerini öğrenmeniz için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zurich Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 250 7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zurich Sigorta Şikayet Hattı

Zurich Sigorta kişilerin her türlü haklarını korumak için çalışmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına alabilirsiniz. Farklı konularda şikayeti olanlar internet sitesindeki “talep şikayet “formunu doldurabilirler. Müşteri hizmetleri ya da whatsaap üzerinden şikayetlerinizi bildirmeniz de mümkündür. Bütün online işlemlerinizi https://www.zurichsigorta.com.tr/ adresinden yapabilirsiniz.

Zurich Sigorta’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla teklif alabilir, tüm sigortacılık ürünleri hakkında bilgi alabilir, acil durum ve ferdi kazalarda arayabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 7500

Zurich Sigorta şikayet hattı 0850 250 7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zurich Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zurich Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 7500

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zurich Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 250 7500 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres : Orjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad. No: 27 Kat: 12-13 PK: 34485 Sarıyer / İSTANBUL

E Posta Adresi :  info@zurich.com

Telefon Numarası : (+90 212) 393 16 00

Fax Hattı : (+90 212) 292 87 61

Whatsapp İletişim : (+90 850) 250 75 00

Arama Terimleri: Zurich Sigorta iletişim bilgileri, Zurich Sigorta telefon no, Zurich Sigorta irtibat tel, Zurich Sigorta canlı destek, Zurich Sigorta müşteri temsilcisi, Zurich Sigorta şikayet hattı, Zurich Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Zurich Sigorta çağrı merkezi numarası, Zurich Sigorta iletişim numarası, Zurich Sigorta çağrı merkezi, Zurich Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap