yemeksepeti-cagri-merkezi-numarasi

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemek Sepeti çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yemek Sepeti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yemek Sepeti şikayet hattına erişebilirsiniz. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk online yemek sipariş sitesi olarak iki bin bir yılında kurulan Yemeksepeti, ülkemizde toplam atmış dört şehre ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde anlaşmalı olduğu on bir binden fazla restoranın tüm menülerini görüntüleyip online olarak kolayca sipariş vermenizi sağlar. Toplam 5 milyonu aşkın kullanıcısı vardır.

Yemeksepeti’nde verdiğiniz siparişler en geç 1 dakika içinde restorana ulaşır, ayrıca online ödeme özelliğiyle siparişinizin ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Yemeksepeti’nin Android ve iOS platformlarında uygulaması bulunmaktadır.

Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Numarası

Yemeksepeti’ne üye olmak için önce internet sitesi, mobil uygulamaları ya da mikro sitesinin ana sayfası üzerinden ya da internetten arama ya da reklam kampanyaları ile gelebileceğiniz yemek, marka arama sayfalarına girmeniz ilk adım olarak gerekli görülmektedir. Ana Sayfa ya da Yemek/Marka arama sayfası üzerinden üye ol bağlantısını seçerek karşınıza çıkan yeni sayfada e,posta ile üye ol ya da sosyal ağ üzerinden üye ol gibi bağlantılardan herhangi biri altındaki formu doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Yemeksepeti üzerinden gerçekleşen işlemler mesafeli sözleşmeler yönetmeliği kapsamında sayılmamakta ve bu durum sizlerin tercihi ile gerçekleşmektedir.

Yemeksepeti’nin bir yemeksepeti çağrı merkezi numarası olduğu gibi aktif olarak kullanımda olan bir e-posta adresi ve web sitelerinde dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz canlı yardım bölümü bulunmaktadır. Uygulama üzerinden sipariş verirken dikkat etmeniz gereken bir husu yemeklerin sizleri ulaşım süresidir. Bu süre içinde sizlere ulaşacak olan siparişlerinize ek olarak not yazabilir ya da doğayı korum amaçlı gereksiz malzemeleri kullanmama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti üzerinden sipariş verirken genelde lokantaların sipariş alt limitleri bulunmaktadır buna dikkat etmeniz gereklidir. Sizlere ulaşmayan siparişleriniz iptal edebileceğiniz gibi bu lokantalar ile ilgili yorumlarda da bulunabilirsiniz.

Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

Yemeksepeti üzerinden kolaylıkla sipariş verebileceğiniz gibi size uygun ödeme seçeneklerini de rahatlıkla seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz yiyecekleri sipariş verirken diğer kullanıcıların yorumlarına ulaşabilir ve ilgili firmanın güncel puanına da bakabilirsiniz. Tüm çalışmalarını kullanıcı beğenisine sunan firma haliyle büyük beğeni toplamaktadır. Yemeksepeti müşteri hizmetleri numarası üzerinden aklınıza gelen sorulara ya da sipariş oluşturma aşamaları ile ilgili sorunlara ya da uygulama ile ilgili problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oldukça yaygın bir şekilde kullanılan uygulama oldukça beğeni toplamıştır. Kullanıcı sayısı günden güne arttığı için haliyle müşteri hizmetleri iletişim telefonları aktif olarak kullanılmaktadır. Olası merak ettiğiniz konulara ilgili internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerin yorumlarına ve yönlendirmelerine büyük önem veren uygulama sizin gibi diğer kullanıcıların da bu imkandan yararlanmasını hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yemek Sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri 850

Yemek Sepeti 850’li müşteri hizmetleri numarası var mı diye soracak olursanız? Kısaca cevap hayır. Fakat Yemek Sepeti müşteri hizmetleri için 444 lü numara bulunmaktadır. 444 54 45 numaralı çağrı merkezini ararsanız Yemek Sepeti müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Yemek Sepeti müşteri hizmetleri 7 24 sorunlarınıza çözüm üretebilmek için sizleri beklemektedir. Verilen hizmet kadar müşteri hizmetleriyle de dikkat çeken Yemek Sepeti müşterilerini her zaman mutlu edebilmek için çabalamaktadır.

Yemek Sepeti müşteri hizmetleri 850 hakkında kısaca bilgi verdik. Eğer Yemek Sepeti müşteri temsilcileriyle görüşmek isterseniz 444 54 45 numaralı telefonu arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Sepeti İletişim Mail Adresi

Yemek Sepeti ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz mail adresi bulunmaktadır. Her türlü görüşünüzü info@yemeksepeti.com adresine mail atarak Yemek Sepeti’ne görüşlerinizi iletebilirsiniz. Yemek Sepeti müşteri temsilcileri gelen mailleri titizlikle kontrol edip kısa zaman içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Sizler de aldığınız hizmetle ilgili geri dönüş yapmak isterseniz hiç çekinmeden info@yemeksepeti.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Yemek Sepeti Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yemek Sepeti müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yemek Sepeti şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yemeksepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 5 445

Yemeksepeti E-Posta Adresi
info@yemeksepeti.com

Yemeksepeti’nden sipariş vermek veya canlı desteğe girmek için tıklayınız.

Arama Terimleri: yemek sepeti iletişim bilgileri, yemek sepeti telefon no, yemek sepeti irtibat tel, yemek sepeti canlı destek, yemek sepeti müşteri temsilcisi, yemek sepeti şikayet hattı, yemeksepeti çağrı merkezi numarası, yemeksepeti müşteri hizmetleri numarası, yemek sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma

47 Yorum

 1. kadir pekdemir 16 Şubat 2018
  • Yönetici 17 Şubat 2018
 2. MUSTAFA BUĞDAY 2 Mart 2018
 3. Barış Gündüz 15 Mart 2018
 4. Esin 17 Haziran 2018
 5. Seda 21 Haziran 2018
  • Yönetici 22 Haziran 2018
 6. Serap 3 Mart 2020
 7. bayram elver 11 Mart 2020
 8. Cihat saymaz 1 Ağustos 2021
 9. Şeyma 29 Mayıs 2022
 10. Serpil 18 Eylül 2022
 11. Gamze 1 Ocak 2023
 12. ELIZA ALEXSANDURU OSMAN 28 Kasım 2023

Yorum Yap