Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yargı Yayınevi Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Yargı Yayınevi müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Yargı Yayınevi müşteri temsilcisi direk bağlanma, Yargı Yayınevi müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Yargı Yayınevi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yargı Yayınevi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yargı Yayınevi 1984 senesinde Ankara’da küçük bir işletme olarak çalışmalarına başlamıştır. İlk kuruluş yıllarında üniversite ders kitaplarını yayınlamayı ve pazarlama yapmayı amaçlamıştır. İlk yayını Devlet Malları adlı eseridir. Daha sonraki yıllarda üniversitelerin derslerinde okutulan seçkin öğretim üyelerinin hazırladığı kitaplar yayınlanmıştır. Zamanla kültür ve sanat alanlarında da yayınlar konusunda hizmet vermiştir.

1990 yılında kendi alanlarında tekrar yapılanarak Yargı Basım Yayın Dağıtım LTD. ŞTİ olarak isim değişikliğini yapmıştır. Bu yeni yapılanma yayınevi için tam bir milat olmuştur. Böylelikle eğitim sektöründe Ankara ilinden başlayıp tüm Türkiye’ye yayılacak bir hizmet alanı oluşturmak ve yayınevi konusunda marka oluşturacak çalışmalar başlatılmıştır.

Yargı Yayınevi internet adresi olan www.yargiyayinevi.com adresinden alışveriş imkanı bulunmaktadır. İnternet adresinden yapılan alışverişlerin takibinin yapılabilmesi için bir müşteri hizmetleri kurulmuştur.

Yargı yayınevi müşteri hizmetlerinin Görevleri

Yargı yayınevi müşteri hizmetleri; Yargı Yayınevi’ne ait kitaplar ile ilgili veya internet sayfasından alınan tüm ürünler ile ilgili problem, soru ve görüşlerinizi müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Herhangi bir sipariş, kargo ve teslim ile ilgi yaşadığınız problemler en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

Yargı Yayınevi için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden tüm problemler müşteri hizmetleri tarafından dikkate alınarak müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Sipariş ve Kargo Takip

Yargı Yayınevi internet sayfasından verilen siparişlerin takibi müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda internet sayfasından verdiğiniz kargoların nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini yine müşteri hizmetlerinden sorgulayabilir veya internet sayfasından takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz ve kargolarınızın teslimatı konusunda yaşanılan tüm problemleri, aksaklıkları müşteri hizmetlerine mail veya internet sayfası yolu ile aktarıp, yardım talebinde bulunabilirsiniz. En kısa zamanda çözüm bulunarak size kargonuzun ulaştırılması sağlanacaktır. Aşağıda Yargı Yayınevi’ne ait Çağrı Merkezi iletişim bilgileri ve adresi yer almaktadır.

Yargı Yayınevi İletişim Bilgileri

Adres: Ostim Mahallesi, Turan Çiğdem Caddesi, 1220. Sokak, No: 13 / 1-2, Ostim Yenimahalle, Ankara, Türkiye

Yargı Yayınevi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
(0312) 386 1139

Yargı Yayınevi Cep Telefon Numarası
(0533) 330 6129

Yargı Yayınevi Faks Numarası
(0312) 386 1398

Arama Terimleri: yargı yayınevi telefon numarası, yargı yayınevi müşteri hizmetleri, yargı yayınevi telefon numarası, yargı yayınevi iletişim, yargı yayınevi şikayet

Yorum Yap