Waterbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Waterbox Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Waterbox çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Waterbox müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Waterbox şikayet hattına erişebilirsiniz. Waterbox müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Waterbox Çağrı Merkezi Numarası

Su içmek insan vücudu için oldukça faydalıdır. Kişilerin günde 2-3 litre su tüketmeleri gerekir. Özellikle yaz mevsimlerinde terlemeyle birlikte vücudumuzda sıvı eksilmesine rastlanır. Su içerek sağlıklı bir yaşam sürebiliriz. İçilen suların da mikropsuz ve bazı mineralleri içermesi gerekmektedir. Ancak o zaman vücudumuz için gerekli olan vitaminleri sudan karşılayabiliriz. Waterbox su arıtma cihazları üreten bir firmadır. Evinizde ya da iş yerinizde bu cihazların kurulumunu yaptırarak çeşme suyunu arıtabilir ve sağlıklı suları tüketebilirsiniz. Farklı büyüklükte olan cihazlar arıtılmış olan suyu kişilere sunmaktadır. Dışarıdan ücret ödenerek alınan sular aile bütçenizi sarsabilir. Kişilerin aylık su masrafları oldukça fazladır. Bu düşünerek de su arıtma cihazı satın alabilir ve böylelikle kara geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Waterbox çağrı merkezi numarası 0312  222 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Waterbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Waterbox su arıtma cihazlarında ev için üretilen modeller tezgah altına ya da üstüne konulmaktadır. Evyeli modeller de bulunmaktadır. Cihazlar sayesinde soğuk su da elde edebilirsiniz. Böylelikle buzdolabınızda su istiflemenize de gerek yoktur. İstasyon modeli ise su arıtma sebili olarak bilinmektedir. Kendi ürettiği suyu soğutmaktadır. Musluğu vardır bu durumda ayrı bir musluk montajı yapmanızı da gerektirmez. Evinizin ya da iş yerinizin her yerinde bulundurabilirsiniz. Paslanmaz çelik su tankından oluşmaktadır. Yanında bardaklığı vardır. Oldukça kolay ve pratik bir şekilde arıtılmış olan suyunuzu sıcak ya da soğuk olarak içebilirsiniz. Firma tamamen yerli üretim yapmaktadır. Montaj ve sonrasında kişilere teknik servis imkanı sunulmaktadır. Cihazlar 2 yıl servis ve işçilik garantisinde kişilere sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerindeki uzman personeller sizlere hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Waterbox müşteri hizmetleri numarası 0312  222 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Waterbox Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Waterbox firması ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler haftada 6 gün 08:30 – 18:30 saatleri arasında 0(312) 222 1010 numaralı telefonu arayabilirler. Kalite ve güven belgelerine sahip olan firma konforlu su arıtma cihazlarıyla oldukça fazla tercih edilmektedir. Firmaya sosyal medya hesaplarınız üzerinden ulaşabileceğiniz gibi info@waterbox.com mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Waterbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312  222 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Waterbox Şikayet Hattı

Waterbox cihazlarından, işçiliğinden ya da servis elemanlarından şikayetçi olanlar bu şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilir yazılı mail de gönderebilirler. Bütün şikayetler değerlendirilerek giderilecektir.

Waterbox şikayet hattı 0312  222 10 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Waterbox müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Waterbox şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Waterbox Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312  222 10 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Waterbox çağrı merkezi numarasına 0312  222 10 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Karaoğlan Mahallesi, No. 681, Gölbaşı, Ankara
E-Posta : info@waterbox.com
Telefon : 0 312  222 10 10

Arama Terimleri: Waterbox iletişim bilgileri, Waterbox telefon no, Waterbox irtibat tel, Waterbox canlı destek, Waterbox müşteri temsilcisi, Waterbox şikayet hattı, Waterbox müşteri hizmetleri numarası, Waterbox çağrı merkezi numarası, Waterbox iletişim numarası, Waterbox çağrı merkezi, Waterbox müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap