wee baby çağrı merkezi numarası

Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Burda Bebek bin dokuz yüz seksen altı yılında Burda Ticaret ismini alarak kurulmuş ve hizmet hayatına başlamıştır.. Bebsi markası ile bebek diş kaşıyıcısı ve bebek bardağı çeşitleriyle sektöre giriş yapıp bu alanda ilerlemiştir. İlerleyen zamanlarda ürün çeşitliliğini geliştirerek bu alanda oldukça ilerlemiştir.Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayarak önemli bir görev üstlenmiştir. Dünya sağlık standartlara ve gelişen teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak ve bunları üretim ve hizmet sürecine dahil ederek kendini oldukça geliştirmiştir. Sürekli geliştirilen yeni model ve ürün çeşitleriyle, firmanın bugün pazarda lider duruma geçme çalışması ile Wee Baby markası oluşturularak bu alanda kendinden söz ettirmiştir. Burda Bebek A.Ş. Türkiye’de Wee Baby markası ile ilk TSE belgesi ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından sektöründe ilk üretim izni alan yerli firması olarak bu alanda ilklerle işine başlamış olup sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Türkiye’de ilk Avrupa kalite standartlarında, FDA onaylı hammaddeler ile üretim koşullarını sağlayarak, ürün gamını daha fazla büyüterek kullanıcıların güven duyduğu ve bebeklerinin tercih ettiği bir firma haline gelerek bu alanda oldukça mesafe katetmiştir. Durum böyle olunca Wee Baby çağrı merkezi numarası ağını da genişleterek müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı amaçlamıştır.

Burda Bebek, Wee Baby markasıyla, anne ve bebeğinin doğum sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri bütün ürünleri üretmeyi amaçlayarak annelere en iyi bir şekilde yardımda bulunmaya çalışmıştır. Dünyada meydana gelen gelişmeleri sürekli takip ederek sektörde değişen sağlık standartları, yükselen kalite esasları ve bilinçli tüketici gibi parametreleri göz önüne alarak kendisini sürekli olarak geliştirerek bu sektörde en iyiler arasına girmiştir. Üretim yatırımları Wee Baby‘nin dünya standartlarında bir Türk markası haline gelmesine imkan sunduğu gibi yatırımlarında sektöründe bir ilki gerçekleştirerek üretim makine parkurunu her geçen gün büyüterek geliştirip kendi adından söz ettirmiştir.

Burda Bebek bugün Türkiye’de Wee Baby markası altında başladığı çalışmalarında annelere özel ürünler, emzikler ve diş kaşıyıcıları, biberonlar, bakım ürünleri ve aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesini tüketicilerinin beğenisine sunarak bu alanda kendini sürekli geliştirmiştir. Uluslararası kalite standartlarında üretilen Wee Baby ürünleri aynı zamanda Avrupa ve Amerika başta olmak üzere otuzun üzerinde ülkeye de ihraç edilerek ülke ekonomisine katkı sağladığı gibi sektöründe de önemli bir yer edinmiştir.

Wee Baby Müşteri Hizmetleri Numarası

Wee baby bünyesinden binlerce kişiye istihdam imkanı sunarak bünyesini genişletmekte ve bu sebeple ekonomiye katkı sağlamaktadır. Durum böyle olduğu için sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına hem dağıtım ağını arttırıyor hem de Wee baby çağrı merkezi numarasını aktif bir şekilde kullanıyor. Geniş bir kitleye hizmet verebilmek adına Wee Baby müşteri hizmetleri numarası ve Wee baby  iletişim formu bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.  İletişim numaraları üzerinden görüş, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Wee Baby Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0 212 876 34 00

Wee baby çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu günün dilediğiniz bir zamanında sizlere hizmet vermektedir.

Wee baby müşteri temsilcileri maillere de hızlı bir şekilde cevap vererek müşterilerine değer vermektedir. Mail yoluyla iletişime geçmek isterseniz mail adresine sizin mail adresiniz üzerinden mail gönderimi yapabilir ve size geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. Bunun için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: Wee baby iletişim bilgileri, Wee baby telefon no, Wee baby irtibat tel, Wee baby canlı destek, Wee baby müşteri temsilcisi, Wee baby çağrı merkezi numarası, Wee baby müşteri hizmetleri, Wee Baby şikayet hattı, Wee baby çağrı merkezi

Yorum Yap