Stroytel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stroytel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stroytel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Stroytel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Stroytel şikayet hattına erişebilirsiniz. Stroytel müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Storytel Çağrı Merkezi Numarası

Kitap okuma alışkanlığı küçük ya da büyük herkesin hobileri arasında bulunmaktadır. Kitap okumayı seven kişiler sevdiği türdeki romanları ya da hikaye kitaplarını satın alarak onları zaman buldukça okumaktadır. Teknolojinin geliştiği günümüz şartlarında kitap okumak da sesli e- kitap servisi ile mümkün olmaktadır. Storytel binlerce kitabın içeriğini dinleme ve okuma imkanını kişilere sunmaktadır. Farklı aboneliklerden birini tercih ederek kitap okuma alışkanlığınızın da teknolojiye uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Birçok ülkede oldukça beğenilen ve talep gören sesli kitap okuma bizim ülkemizde de tercih edilir olmuştur. İstediğiniz her yerde okumak istediğiniz kitapları dinleme şansına sahipsiniz. Firmanın sizlere sunduğu avantajlar hakkında ayrıntılı bilgiyi çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

Stroytel çağrı merkezi numarası destek.tr@storytel.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Storytel Müşteri Hizmetleri Numarası

Storytel seçenekleri arasında sınırsız kitap okuma ve light kitap okuma imkanlarınız bulunmaktadır. Bu iki farklı sistem abone olunarak çalışmaktadır. Abonelikler aylık ya da yıllık olmaktadır. Çevrimdışı iken bile kitap okuyabilmeniz yani dinleyebilmeniz sizlere sağlanmıştır. Binlerce kitaba ulaşabilmeniz bir kütüphane aracılığı ile değil bu uygulama ile mümkün olmaktadır. Yolculukta, yolda yürürken, uyumadan önce ya da farklı yerlerde kitap okuma heyecanına ortak olabilirsiniz. Firma kişilere deneme süresi de tanımaktadır. Bu süre içinde uygulamayı beğenirseniz abonelik gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik aylık abonelik ücreti bir kitap parasından daha da düşüktür. Firmayla ilgili istek, dilek ve önerileriniz için müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Stroytel müşteri hizmetleri numarası destek.tr@storytel.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Storytel Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Storytel ile direkt bağlantı kuracağınız telefon numarası bulunmamaktadır. Facebook, twitter ve instagram sosyal medya hesaplarından ulaşım sağlamanız mümkündür. 2005 yılında İsveç şirketi tarafından kurulmuş bir firmadır. Birçok ülkede kitapseverlere imkanlar sunmaktadır. Mail göndermek isteyen kişiler destek.tr@storytel.com adresine yazılı mesaj bırakabilirler.

Stroytel müşteri hizmetlerine direk bağlanma destek.tr@storytel.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Storytel Şikayet Hattı

Storytel sayesinde kitap okumanın önünde herhangi bir engel de bulunmamaktadır. Dünyada 25 pazarda faaliyetlerine devem eden firma kitap ve okuyucuları birleştirmektedir. Kitaplarla, hizmetlerle ilgili şikayeti olanlar yazılı mesajlarını mail yoluyla ya da sosyal medya hesaplarından gönderebilirler. Kişilerin istek ve talepleri ne kadar önemliyse onların şikayetçi oldukları konu da firma için oldukça önemlidir.

Stroytel şikayet hattı destek.tr@storytel.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Stroytel müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Stroytel şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Stroytel Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

destek.tr@storytel.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Stroytel çağrı merkezi numarasına destek.tr@storytel.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Storytel
E-Posta : destek.tr@storytel.com

Arama Terimleri: Stroytel iletişim bilgileri, Stroytel telefon no, Stroytel irtibat tel, Stroytel canlı destek, Stroytel müşteri temsilcisi, Stroytel şikayet hattı, Stroytel müşteri hizmetleri numarası, Stroytel çağrı merkezi numarası, Stroytel iletişim numarası, Stroytel çağrı merkezi, Stroytel müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. canan dursun 21 Şubat 2023

Yorum Yap