Upwatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Upwatch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Upwatch çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Upwatch müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Upwatch şikayet hattına erişebilirsiniz. Upwatch müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Upwatch Çağrı Merkezi Numarası

UPWATCH markası Türkiye genelinde A ve B+ kategori saat mağazalarında ”indirimsiz” ve “sabit fiyat” politikası ile satış yapan tek marka olma özelliğine sahiptir. Türkiye genelinde 400 mağazada satışta yer almakta olup 28 ülkede tescilli bir dünya markasıdır. 2013 yılında ülkemizde ilk seri model satışa sunularak ticaret hayatına başlamıştır. Modellerimiz, dünyada kişiye özel olarak hazırlanan ilk dokunmatik dijital saat olma özelliğine sahiptir. Ayrıca, kişiselleştirme opsiyonuda sunulmaktadır.

Satış sonrasında meydana gelen olumsuzluklarda bizlerle iletişime geçebilmeniz için resmi internet sitemiz olan www.upwatch.com. adresimizde “ İletişim “ sekmesi altında bulunan müşteri hizmetleri formunu doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilen info@globalbrands.com.tr mail adresi aracılığı ile, sosyal medya kanalları, müşteri hizmetleri numaramız olan 444 7 391 vasıtası ile hafta içi 09:30 – 18:00 saatleri arasında bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Kalite politikamız müşterilerimizi memnun etmek üzerine kurulu olduğundan memnuniyetinizi sağlamak için seferber olduğumuzu unutmamanızı önemle rica ederiz.

Upwatch çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Upwatch Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza cevap verebilmek için Upwatch ailesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapma çabası içindeyiz. Kaliteli ve sürekli hizmet mantığı ile hareket eden firmamızın www.upwatch.com resmi internet sitemizde hizmetinize sunulmuş olan “ müşteri hizmetleri formunu kullanarak veya info@globalbrands.com mail adresi sayesinde, 444 7 391 numaralı telefonumuz aracılığı ile ,hafta içi 09:30 – 18:00 saatleri arasında veya sosyal medya hesaplarımızı kullanarak rahatlıkla bizlere erişim sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmelerin kalite politikamız gereği kayıt altında olduğunu ve şahsi tüm bilgilerinizin de Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında güvence altında olduğunu hatırlatmak isteriz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Uno müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Upwatch Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Upwatch markası ürünlerinden kaynaklanan sorunlara çözüm üretebilmek adına sorumluluk almaya hazırdır. Bu doğrultuda, müşteri iletişim merkezimize 444 7 391 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzu çözebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Upwatch müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Upwatch Şikayet Hattı

Upwatch şikayet hattı, meydana gelen sorunlara müdahale ederek çözüm üretebilmek adına elinden geleni yapmaktadır. Yukarıda belirtilmiş olan müşteri iletişim merkezi numarasını aramanın yanı sıra, www.upwatch.com üzerinden iletişim formu doldurularak, info@globalbrands.com.tr uzantılı mail adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Uno müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Uno şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Upwatch Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Upwatch çağrı merkezi numarasına 444 7 391 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E Posta Adresi: info@globalbrands.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 7 391

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Upwatch iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Upwatch sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Upwatch iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Upwatch iletişim bilgileri, Upwatch telefon no, Upwatch irtibat tel, Upwatch canlı destek, Upwatch müşteri temsilcisi, Upwatch şikayet hattı, Upwatch müşteri hizmetleri numarası, Upwatch çağrı merkezi numarası, Upwatch iletişim numarası, Upwatch çağrı merkezi, Upwatch müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap