Voonka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Voonka çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Voonka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Voonka şikayet hattına erişebilirsiniz. Voonka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Voonka Çağrı Merkezi Numarası

Sağlıklı bir yaşam herkes için son derece büyük bir önem arz ediyor. Bilginin bu kadar erişilebilir olması itibarı ile de insanlar her türlü bilgiye çok daha ulaşabiliyor ve böylece çok daha sağlıklı yaşamanın yollarını buluyor. Nitekim yeni nesil sağlıklı yaşam şiarı ile 2012 yılında Kompotu şirketi bünyesinde ortaya çıkan Voonka markası da gün geçtikçe genişleyen ürün gamı ile sağlıklı ve kaliteli bir yaşam isteyen kişilere hitap ediyor. Markanın ürün gamında doğal ve sağlıklı birbirinden özel ürünler bulunuyor. Gıda Kodeksi yönetmeliğine uygun üretim yapan markanın ürünleri her yaştan kadın ve erkek tarafından güvenle kullanılabilir ki  markanın çağrı merkezi numarası ise 0850 440 0 303 biçimindedir.

Voonka çağrı merkezi numarası 0850 440 0 303 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Voonka Müşteri Hizmetleri Numarası

Nitekim üstte verilen 0850 440 0 303 numarası yedigün yirmidört saat kesintisiz bir biçimde aranabilir. Bu müşteri hizmetleri numarası arandığı zaman karşınıza çıkan kişi alanında tam anlamı uzman ve profesyonel olan kişidir. Ürünler ile ilgili tüm bilgiler bu numara aranarak öğrenilebilir. Müşteri hizmetleri yetkilileri size bu alanda her türlü danışmanlık hizmetini en doğru en güvenilir bir biçimde vermektedir. Böylelikle markanın ürünleri ile ilgili başka bir yerden bilgi almanıza hiçbir biçimde gerek kalmaz.

Voonka müşteri hizmetleri numarası 0850 440 0 303 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Voonka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tüm bunlar dışında firmada görüşmek istediğiniz herhangi bir kişi var ise onunla direkt görüşmek istiyor iseniz o zaman yapabileceğiniz iki şey vardır. Bunlardan ilki eğer bu kişinin numarasını biliyor iseniz doğrudan onun numarasını aramanız olacaktır. Yok eğer bilmiyor iseniz o zaman da üstte yer alan müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine görüşmek istediğiniz kişinin tam adını verdiğiniz zaman operatör size anında ve hiç zaman kaybetmeden yardımcı olacaktır. Böylece siz de görüşmek istediğiniz kişi ile hangi konuda olursa olsun görüşebileceksiniz.

Voonka müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 440 0 303 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Voonka Şikayet Hattı

Aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun yaşadıysanız ve bunu şikayet etmek istiyor iseniz o zaman yapmanız gereken şey yine yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra karşınıza çıkan kişiye şikayetinizi iletmeniz olacaktır.

Voonka şikayet hattı 0850 440 0 303 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Voonka müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Voonka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Voonka Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 440 0 303

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Voonka çağrı merkezi numarasına 0850 440 0 303 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı :Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres : İAYOSB Aydınlı Mah. Gazi Bulvarı No:50/A, 34953 Tuzla / İSTANBUL

Telefon : 0850 440 0 303

Arama Terimleri: Voonka iletişim bilgileri, Voonka telefon no, Voonka irtibat tel, Voonka canlı destek, Voonka müşteri temsilcisi

Yorum yapın