Ulu Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulu Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ulu Motor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ulu Motor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ulu Motor şikayet hattına erişebilirsiniz. Ulu Motor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ulu Motor Çağrı Merkezi Numarası

Ulubaşlar Group tarafından 2004 yılında kurulan Ulu Motor, otomotiv sektöründe otomobil, kamyon, motosiklet ve LPG’li araçlar gibi çeşitli araçların daha kullanışlı olması için çeşitli teknolojik çözümler geliştiren bir firmadır. Firma sadece araba teknolojileriyle ilgilenmeyip teknoloji şirketi olmayı başarmıştır.

Firma ve yaptığı projeler hakkında detaylı bilgi almak isteyen ya da firmadan hizmet almak isteyen bireyler, çağrı merkezi numarası üzerinden firma yetkilileri ile görüşebilmektedir. Firmanın kendisine ait web sitesi sayesinde firmanın kuruluşundan bu yana neyi hedeflediği hangi alanda nasıl çalışmalar yürüttüğü ve başarıları gibi pek çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Bunun yanında aklına herhangi bir soru takılan bireyler, firmanın 0212 426 19 33 numaralı çağrı merkezi hattı üzerinden yetkili kişilere ulaşabilir, her türlü sorularına hızla yanıt alabilirler. Fakat çağrı merkezinin arandığı saate dikkat edilmesi gerekmektedir. Sadece mesai saatleri içerisinde ulaşılabilen bu çağrı merkezi numarası, sizlerin her türlü sorusuna cevap vermekte ve sorunlarınız için de destek sağlamaktadır.

Ulu Motor çağrı merkezi numarası  0212 426 19 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulu Motor Telefon Numarası

Otomobillerin daha çevre dostu şekilde çalışması ve araçtan alınan verimin arttırılması için çeşitli çalışmalar yapan ve teknoloji alanında yol kateden bu firma ile iletişime geçmek için firmanın iletişim kanalları arasından size en uygununu kullanabilirsiniz. Bu iletişim kanallarından biri de firma telefon numarasıdır. 0212 426 19 33 numaralı telefon üzerinden firmanın çalışma saatleri içerisinde firmanın ilgili birimine ulaşmanız mümkündür. Bu numarayı kullanarak her türlü sorunuzu sorarak sorularınıza cevap alabilir, karşılaştığınız problemler ile ilgili destek talebinde bulunabilir ya da görüşlerinizi firma ile paylaşabilirsiniz.

Firmanın web sitesinde yer alan bir diğer iletişim bilgisi mail adresidir. Mesai saatleri haricinde de kullanabileceğiniz mail adresi üzerinden de her türlü sorunuzu ve sorununuzu yetkililere iletebilirsiniz. Firmanın mail adresi bilgi@ulumotor.com şeklindedir ve bu mail adresini kullanarak firma ve çalışmaları hakkında da detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Ulu Motor telefon numarası  0212 426 19 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulu Motor Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın web sitesi üzerinde, firma ile alakalı herhangi bir sorusu olan ya da bir problemle karşılaşan bireylerin ulaşabilmesi için çeşitli iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu iletişim numaraları arasında firma müşteri hizmetleri numarası yer almamaktadır. Bunun yerine firmanın çağrı merkezi numarasına ulaşmak mümkündür. Her türlü problem için kullanılabilen bu numara sayesinde firma yetkililerine ulaşabilir ve aklınıza takılan her soruyu sorarak cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca bu numara dışında diğer iletişim kanallarını kullanarak da sorunlarınızı ilgili birimlere iletmeniz mümkündür.

Ulu Motor müşteri hizmetleri numarası  0212 426 19 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulu Motor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma kurulduğu ilk dönemden bu yana en güncel teknolojileri takip edip kullanmakta ve tecrübelerini teknoloji ekipleri ile birleştirerek çalışmalar yapmaktadır. Şimdiye kadar pek çok markanın distribütörlüğünü yapmış olan firma, alanında uzman ekipleri ile çalışmalar yapmaktadır. Çalışmalarını çevreci bir yaklaşım temeline oturtan firma, özellikle karbon ayak izi salınımını düşürecek teknolojileri ile dikkat çekmektedir.

Yapmış olduğu sayısız yatırım ile bireylerin kişisel araç kullanımını ve bu kullanımdaki verimliliği arttırmayı hedefleyen firma, araçların maksimum performans düzeyinde çalışabilmesi için çeşitli çözümler gerçekleştirmektedir.

Direkt bağlanma hatları sayesinde, müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi numaralarında olduğu gibi yaşanan yoğunluk sebebi ile herhangi bir bekleme süresine maruz kalmadan dilediğiniz kişilere ulaşmanız mümkündür. Bu firma için internet sitesi üzerinde de herhangi bir direkt bağlanma hattı yer almamaktadır. Fakat faks numarası ya da çağrı merkezi numaraları üzerinden de hızlıca iletişime geçmeniz mümkündür.

Ulu Motor müşteri hizmetlerine direk bağlanma  0212 426 19 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulu Motor Şikayet Hattı

Şikayet hattı, müşteri memnuniyetine önem veren firmaların sadece şikayetleri dinlemek için kurdukları hatlardır. Bu hatları kullanarak aldığınız hizmeti değerlendirebilir, herhangi bir şikayetinizi firmaya ileterek bu şikayetin giderilmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu firma için şikayet hattı bulunmamaktadır fakat bunun ile aynı işlevi gören bir iletişim sayfası bulunmaktadır. Bu iletişim sayfasında yer alan forma adınızı, soyadınızı, mail adresinizi, telefon numaranızı girdikten sonra yer alan mesaj kutucuğuna mesajınızı yazabilirsiniz. Şikayetleriniz firma yetkililerine en kısa sürede ulaşmaktadır. Daha sonraki süreçte formda yer alan mesajınız değerlendirilmekte ve tarafınıza geri dönüş yapılmaktadır. Bu geri dönüşler yapılırken formda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileri kullanılmaktadır. Bu nedenle forma iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız olarak girdiğinizi kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.

Ulu Motor şikayet hattı  0212 426 19 33 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ulu Motor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ulu Motor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ulu Motor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0212 426 19 33

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ulu Motor çağrı merkezi numarasına 0212 426 19 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Fatih Mah. Boğaziçi Cad. No:70 Büyükçekmece İSTANBUL / TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@ulumotor.com
Telefon :  0212 426 19 33

Arama Terimleri: Ulu Motor iletişim bilgileri, Ulu Motor telefon no, Ulu Motor irtibat tel, Ulu Motor canlı destek, Ulu Motor müşteri temsilcisi

Yorum Yap