ulker-cagri-merkezi-numarasi

Ülker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ülker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ülker şikayet hattına erişebilirsiniz. Ülker müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1944 yılında Türkiye’de kurulan Ülker, çocukluğumuzda hayatımıza girip yaşlanıncaya kadar hayatımızda yeri olan abur cubur markasıdır. Geçmişi bugüne getirirken üstüne ekleyerek gelen Ülker hiç bitmeyen o yola en sevdiğimiz yiyeceklerle girmiştir. 110 ülkeye ihracı gerçekleşen Ülker ürünleri gıda sektörünün öncülerinden ve demirbaşlarındandır.

Dünya sıralamasında 3. bisküvi üreticisidir. Ülker bünyesinde Bebek Ürünleri, Bisküvi, Kraker, Gofret, Çikolata, Çikolatalılar, Dondurulmuş Gıdalar, Kahvaltılık Gevrekler, Kek, Kişisel Bakım ve Sağlık ürünler, Light ve Diyabetik Ürünler, Margarin ve Sıvı Yağlar, Mutfak Ürünleri, Sıcak İçecekler, Şekerleme, Sakız ürünleri bulunmaktadır.

Ülker Çağrı Merkezi Numarası

Ülker denilince aklımıza çikolata ve bisküvi gelmektedir. Kahvenin yanında vazgeçilmez olarak bilinen farklı tatlardaki çikolatalar ve çayın yanında oldukça güzel tüketilen yulaflı, kepekli bisküviler insanların en sevdikleri arasında yer almaktadır. Özellikle çocukların severek yediği bu yiyecekler büyükler tarafından da oldukça fazla tercih edilmekte ve tüketilmektedir. Bayramda misafirlere ikram edilen o güzel tatları da unutmamak gerekir. Bugüne kadar çok fazla lezzeti kişilere sunan Ülker, çağrı merkezleri ile de onların fikir ve düşüncelerine oldukça fazla önem vermektedir. Ülker çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Köklü bir geçmişe sahip olan firmamızın ilk kurulumu 1944 yılına dayanmaktadır. Rahmetli Sabri Ülker tarafından kurulmuştur. Herkes çocukluğundan bu yana bu markayı duymuştur ve hala aynı tadı ve lezzeti ürünlerinde bulmaktadır. Bisküvi ve çikolatanın yanı sıra gofret, kraker, kek, yağ ve meyve suyu seçenekleri ile günümüzde oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir.

Ülker Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülker müşteri hizmetleri kişilerin her türlü istek, dilek ve önerilerini değerlendirmektedir. Tüketicilerin fikirlerine oldukça önem veren ve değerli bulan firmamız, müşteri hizmetleri ile sizlerin yanında yer almaktadır. Bizleri ülker.com.tr adresi içerisinde ziyaret edebilirsiniz. Bütün ürünlerimizi orada görebilirsiniz. Çocuklara ve bebeklere uygun olan lezzetler internet sayfamızda sizlere tanıtılmaktadır. Sitemizden online alışveriş yapabilirsiniz. Birçok market ve süper marketlerde Ülker ürünlerine rastlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ülker müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

0 212 567 15 67 numaralı müşteri hizmetlerimizle bağlantı kurabildiğiniz mümkün olmakla birlikte; internet sitemizde bulunan iletişim bölümündeki formu doldurarak da bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Ülker Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki telefon numarasından ya da internet sitemizdeki form aracılığı ile bizimle direk bağlantı kurmanız mümkündür. Ayrıca müşteri memnuniyeti anketimize katılarak da müşteri hizmetlerimizle ilgili fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Bu sayede bizler de eksiklerimizin neler olduğunun farkına varabiliriz. Ayrıca bizlerle bağlantı kurmak için instagram, facebook, yuutube, twether adreslerimizi takip edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ülker müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ülker Şikayet Hattı

Müşterilerimiz ürünle ilgili sıkıntılarını ve şikayetlerini bize müşteri hizmetleri aracılığı ile bildirebilirler. Sizlerin damak tadına uygun olan bütün gıdalardaki sorunlar ve şikayetler tarafımızca değerlendirilecektir. Eksikliklerimiz varsa giderilecek ve sizlere temiz, güvenli, sağlıklı gıda ürünleri sunmaya da devam edeceğiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ülker müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ülker şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Her yaştan insanın Ülker ile ilgili anısı olmakla birlikte, bu anılara yenileri eklenmektedir. Ülker’in hayatımızda her zaman yeri olduğu gibi kaç yaşında olursak olalım o yeri hep ayrı olacaktır. Ülker sizlere daha iyi hizmet verebilmek amaçlı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile hizmet vermektedir.

Ülker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 567 15 67

Ülker müşteri hizmetlerine sanal ortamdan ulaşmak isterseniz, aşağıda verdiğimiz iletişim formu aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülker İletişim Formu

Arama Terimleri: ülker iletişim bilgileri, ülker telefon no, ülker irtibat tel, ülker canlı destek, ülker müşteri temsilcisi, ülker şikayet hattı, ülker müşteri hizmetleri, ülker müşteri hizmetleri numarası, ülker çağrı merkezi numarası, ülker iletişim numarası, ülker çağrı merkezi, ülker müşteri hizmetleri direk bağlanma

6 Yorum

  1. ömer ince 27 Aralık 2017
  2. HAKAN KAYA 28 Ekim 2021
    • ekrem uğur 18 Kasım 2021
  3. Kubra 28 Ağustos 2022
  4. Pınar Ünsal 1 Kasım 2023
  5. Semra çağlarca 14 Mart 2024

Yorum Yap