Konami Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konami Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konami çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konami müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Konami şikayet hattına erişebilirsiniz. Konami müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Konami Çağrı Merkezi Numarası

21 Mart 1969’da Tokyo’da bir anonim şirket olarak kurulan Konami, eğlence, bilgisayar ve oyuncak sektöründe hizmet veren başlıca şirketlerden biridir. Adını Kozuki, Yoshinobu Nakama, Hiro Matsuda ve Shokichi Ishihara’nın birleşiminden alan şirket Japonya’nın en büyük 363. şirketi iken ayrıca en büyük 9. oyun şirketidir. Şirket tarafından geliştirilen oyunları online olarak başkalarıyla oynamak için geliştirilmiş hesaplara ID adı verilir. Bir ID şirket tarafından sağlanan çeşitli pek çok içeriğe ulaşma imkanı sağlar ve bir kez sahip olduysanız tekrar almanız gerekmez. Yalnızca oyununuzun orijinal olması şartı ile bir ID sahibi olabilirsiniz ve bir ID için kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Şirketin Türkiye’de herhangi bir çağrı merkezi veya telefon numarasının olmaması sebebiyle şirkete veya sunduğu hizmetlere ilişkin her konuda web sitesi üzerindeki iletişim bölümü üzerinden uygun adımları izleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Konami çağrı merkezi numarası ask-konami@faq.konami.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Konami Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket faaliyetlerine bir ürün distribütörü, oyun geliştiricisi ve yayınlayıcısı olarak devam etmektedir. Merkezi Tokyo’nun Chūō kentinde yer alan şirket çoğunlukla Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra, Dance Dance Revolution, Frogger, Gradius, Yu-Gi-Oh!, Suikoden, Pro Evolution Soccer gibi video oyunu serileri ile adını dünyaya duyurmuştur. Dünyanın en büyük 20. oyun şirketi olan şirket aynı zamanda dünya çapında 22 yan kuruluşa sahiptir. Şirket tarafından Türkiye’de müşteri temsilciği hizmeti verilmemektedir. Şirkete ilişkin konularda bilgi sahibi olmak, görüş bildirmek veya destek talebinde bulunmak için ise web sitesi üzerinde yer alan iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Konami müşteri hizmetleri numarası ask-konami@faq.konami.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Konami Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket Türkiye’de herhangi bir çağrı merkezi servisi hizmetleri sunmamaktadır. Bu nedenle direkt olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçme imkanı yoktur. Şirket ile ilgili herhangi bir konuda destek talep etmek  veya sorularını bildirmek için yalnızca şirkete ait web sitesinde bulunan iletişim bölümünden destek sağlayabilirsiniz.

Konami müşteri hizmetlerine direk bağlanma ask-konami@faq.konami.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Konami Şikayet Hattı

Şirketin ülkemizde ulaşabileceğimiz herhangi bir çağrı merkezi hattı olmaması sebebiyle şirket ile ilgili bir şikayetinizin olması durumunda şikayet ve görüşlerinizi  yine web sitesi üzerinde bulunan “Bizimle iletişime geçin” bölümündeki adımları izleyerek bildirebilirsiniz.

Konami şikayet hattı ask-konami@faq.konami.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konami müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Konami şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Konami Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

ask-konami@faq.konami.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konami çağrı merkezi numarasına ask-konami@faq.konami.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Konami iletişim bilgileri, Konami telefon no, Konami irtibat tel, Konami canlı destek, Konami müşteri temsilcisi, Konami şikayet hattı, Konami müşteri hizmetleri numarası, Konami çağrı merkezi numarası, Konami iletişim numarası, Konami çağrı merkezi, Konami müşteri hizmetleri direk bağlanma

12 Yorum

 1. Erkan 31 Temmuz 2022
 2. Miraç 21 Ekim 2022
 3. Çınar 23 Haziran 2023
 4. Alperen 10 Temmuz 2023
 5. Alperen 16 Temmuz 2023
 6. Yasin özek 2 Kasım 2023
 7. Arif 12 Kasım 2023
 8. Ahmet aziz Aydın 16 Kasım 2023
 9. Levent 21 Kasım 2023
 10. R 7 Aralık 2023
 11. Mert 18 Ocak 2024
 12. Emrah 25 Şubat 2024

Yorum Yap