Groseri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Groseri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Groseri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Groseri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Groseri şikayet hattına erişebilirsiniz. Groseri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Groseri Çağrı Merkezi Numarası

Alışveriş yapmak bazıları için eğlence bazıları için de zevktir. Evinizin ihtiyacı olan gıda malzemeleri ya da zaruri ihtiyaçlarınızı tek bir yerden alabilmeniz mümkündür. Böylelikle hem yorulmamış hem de zaman harcamamış olursunuz. Groseri internet sitesine üye olarak sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. Hızlı teslimat, indirimli ürün avantajınız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her şey kapınıza kadar gelebilmektedir. Ayrıca birine hediye ürünler göndermek isterseniz firma sizin adınıza gönderim de yapmaktadır. Alışveriş listenizi oluşturursanız firma siz gelene kadar onları hazırlamakta ve size kolaylık sağlamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi alacak olan kişiler çağrı merkezlerini arayarak akıllarına gelen soruları sorabilirler.

Groseri çağrı merkezi numarası 0322 233 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Groseri Müşteri Hizmetleri Numarası

Groseri mağazalarında et- balık ürünleri, meyve- sebze, süt- kahvaltılık, gıda- atıştırmalık, temizlik malzemeleri, kozmetik ürünleri, kağıt ürünler, içecekler olmak üzere birçok kategori bulunmaktadır. Gıda ve manav ürünleri günlük olarak gelmekte kişilere taze olarak sunulmaktadır. Firmada sadece zaruri ihtiyaç duyulan malzemeler satılmamaktadır. Zücaciye, ayakkabı, oto bakım ürünleri, tekstil malzemeleri, deniz malzemeleri, kırtasiye ürünleri de bulunmaktadır. Firmanın internet sayfasını incelediğinizde bütün ürünlerin kategorilere ayrılmış olduğunu da görürsünüz. Aklınıza gelen bütün her şey farklı markalarla firmada satılmaktadır. Müşteri temsilcileri ile görüşerek istek, talep ve dileklerini iletecek olan kişiler müşteri hizmetlerini arayabilir.

Groseri müşteri hizmetleri numarası 0322 233 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Groseri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Groseri mağazasına isterseniz giderek isterseniz internetten online alışveriş yaparak ihtiyacınız olan ürünleri alabilmeniz mümkündür. Adana ve Mersin halkına hizmet veren mağaza hızlı servis anlayışı ile müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 322 233 30 30 numaralı telefonu arayabilirler. Ayrıca musteriiliskileri@groseri.com.tr adresine mail gönderebilmeniz de mümkündür.

Groseri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0322 233 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Groseri Şikayet Hattı

Groseri ürünlerinden olan şikayetler, çalışan personel şikayetleri, siparişlerin geç ulaşması gibi sorunlar için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yazılı mesajlarınız için mail gönderebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde bulunan “bize ulaşın” formunu doldurabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilerek sizlere geri dönüşüm sağlanacaktır. Firma müşteri memnuniyetine önem vererek karşılaştığı tüm şikayetleri değerlendirmekte ve gidermektedir. Tüm müşteriler gönüllerince alışveriş yapabilmek için firmayı ve kaliteli hizmetlerini tercih edebilir.

Groseri şikayet hattı 0322 233 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Groseri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Groseri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Groseri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0322 233 30 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Groseri çağrı merkezi numarasına 0322 233 30 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Beyazevler Mah.Bülent Angın Bulv. No: 132/A Çukurova / Adana
E-Posta : musteriiliskileri@groseri.com.tr
Telefon : 0322 233 30 30

Arama Terimleri: Groseri iletişim bilgileri, Groseri telefon no, Groseri irtibat tel, Groseri canlı destek, Groseri müşteri temsilcisi, Groseri şikayet hattı, Groseri müşteri hizmetleri numarası, Groseri çağrı merkezi numarası, Groseri iletişim numarası, Groseri çağrı merkezi, Groseri müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap