Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Faruk Güllüoğlu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Merter’de 5 bin metrekarelik üretim tesisi ayrıca Güzelce’de 6 bin 500 metrekarelik üretim tesisi ile varlığını güçlendiren bunun yanında da 7 gün 24 saat üretim yapan firma günde ortalama 6 ton baklava, 500 kilo su böreği ve 500 kilo kadayıf yapabilme kapasitesi ile sektöründe oldukça önemli konumdadır.

Konusunda uzman, eğitimli ve değişime açık kişiler ile çalışan firma aynı zamanda da sürekli gelişimi ilke edinmiş ve sorumluluk alan bireyleri çalıştırarak sektöründe en önde olma amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Büyüme stratejilerine ortaklık eden bunun yanında da yetenekli insan kaynağını kullanan firma sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

En çok tercih edilen şirketlerden biri olma ve rekabet düzeyini en yüksek seviyeye çıkarabilme vizyonu ile hareket eden firma oldukça talep görmektedir. Hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir.

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi Numarası

Çalışan memnuniyetini ve bağlılığını arttırırken çalışanların eğitim ve kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları tespit edip bu alanda destek vermek ve gelişimleri ile şirketi büyütmek misyonuna sahip olan firma kendi sektöründe varlığından söz ettirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Faruk Güllüoğlu müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Faruk Güllüoğlu ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Faruk Güllüoğlu çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 333

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarasına 444 5 333 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

444 5 333

Adres:BAKLAVACI GÜLLÜOĞLU GIDA SAN. DIŞ TİC. A.Ş.
Güzelce Sapağı Fırat Plastik Caddesi No:35 Büyükçekmece/İSTANBUL

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Faruk Güllüoğlu sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Faruk Güllüoğlu iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Faruk Güllüoğlu iletişim bilgileri, Faruk Güllüoğlu telefon no, Faruk Güllüoğlu irtibat tel, Faruk Güllüoğlu canlı destek, Faruk Güllüoğlu müşteri temsilcisi, Faruk Güllüoğlu şikayet hattı, Faruk Güllüoğlu müşteri hizmetleri numarası, Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarası, Faruk Güllüoğlu iletişim numarası

Yorum Yap