Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuborg çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuborg müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuborg şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuborg müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tuborg Çağrı Merkezi Numarası

Türk Tuborg A.Ş. bira sektöründe 1967 yılından bu güne var olan, ülkemizde geniş bir ağa sahip ve yurt dışı ortaklıkları ile de bira pazarında var olan büyük bir sektördür. Tuborg çeşitlerinin yanı sıra, markaları ile de bilinen yaygınlaşmıştır bir kurumdur. Gold, filtresiz, amber, special, shot special bildiğimiz çeşitleridir. Fakat, bunların hepsinin ortak özelliği ve tuborgun ana gayesi tek fabrikada katkı maddesi ilave edilmeden üretilmiş olmasıdır. Sizlerde bu husustaki güvenilirliği ve merak ettiğiniz içerikleri 444 72 20 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak ulaşabilir, üretim ve hizmet içeriklerini öğrenebilirsiniz.

Tuborg çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tuborg Müşteri Hizmetleri Numarası

Tuborg müşteri hizmetleri numarası çağrı merkezi numarası ile aynı olup, dilerseniz 0232 399 20 00 İletişim hattından da mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz Tuborg çeşit ve markalarımız yanı sıra sizlere iç piyasa üretim, yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları, gönüllü hizmetler ve ihracat hakkında da hizmet vermektedir. Tuborg, 6 kıtaya ve 80’i aşkın ülkeye ihracat yaparak, ülkemiz ticaretine de büyük katkı sağlamaktadır. Kuruluşu İzmir fabrikası olan Tuborg, günümüzde İngiltere, Irak, KKTC VE Kanada ülkelerde gibi büyük bir ihracat pazarına sahiptir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tuborg müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tuborg Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

444 72 20 Müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda öncelikle aydınlatma metni kapsamında yasalar, ilkeler ve gizlilikler kapsamındaki detayları dinlemek için 1’i tuşlayabilir, dilerseniz de 2’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz. Mesai saatleri dışına denk geldiğiniz takdirde, sinyal sesinden sonra ad soyadı ve mesajınızı bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tuborg müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tuborg Şikayet Hattı

Türk Tuborg A.Ş. olarak, üretim kapasitemiz, ihracat ile ülkemize sağladığımız ekonominin yanı sıra, %100 gönüllüyüz sloganımız ile çalışanlarımıza ilave olarak ailelerine, bayilerimize ve tedarikçilerimize de projelerimize dahil olma kapsamında imkanlar sağlıyoruz. “Kadın varsa imkansız yoktur” gibi sosyal projelerimiz ile maddi manevi her hususta ülkemize tam destek sağlayarak, ödüllerimizi sizler için alıyoruz. İyilikçiyi hedeflediğimiz bu yolda, bunların yanı sıra her türlü şikayet ve öneri taleplerinize açık olup, www.turktuborg.com.tr sitemizden veya çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, geleceğe aydınlık yollar ile her birlikte yol alabiliriz. Hedefimiz, her birlikte, %100 yaşam kalitesi.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuborg müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuborg şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tuborg çağrı merkezi numarasına 444 72 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayi A.Ş.

Adres: Kemalpaşa Caddesi, No:258/9 35070 Işıkkent-Bornova, İZMİR

Telefon Numarası: +90 232 399 20 00
Fax Hattı: +90 232 436 19 04-05

Adres: Ayazağa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:15 Oycan Plaza Kat:2 34398 Maslak, İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 212 366 40 00
Fax Hattı: +90 212 276 25 54

Türk Tuborg İletişim Hattı: 444 72 20

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tuborg iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tuborg sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tuborg iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tuborg iletişim bilgileri, Tuborg telefon no, Tuborg irtibat tel, Tuborg canlı destek, Tuborg müşteri temsilcisi, Tuborg şikayet hattı, Tuborg müşteri hizmetleri numarası, Tuborg çağrı merkezi numarası, Tuborg iletişim numarası, Tuborg çağrı merkezi, Tuborg müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap