Trendyol Şikayet

Trendyol Şikayet

Trendyol şikayet, Trendyol şikayet hattı, Trendyol şikayet telefonu var mı? Trendyol şikayetim var nasıl iletebilirim? Trendyol şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Trendyol Şikayet

Günümüzde online alışveriş hizmetleri oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediyor. Bu sebeple de son yıllarda online alışveriş dünyasına yönelik olarak çok zengin alternatif sunuluyor. Son yıllara damga vuran markalardan birisi olarak Türkiye’ de online alışveriş dünyasına yönelik olarak Trendyol öne çıkıyor. Son derece gelişmiş altyapısı ve zengin ürün çeşitliliği ile dikkat çeken Trendyol’ un ürün yelpazesiyle birlikte oldukça kaliteli hizmetlerden faydalanılabiliyor. Her kategoride online alışverişe yönelik olarak ürün çeşitliliğine sahip olan Trendyol’ un ürün ve hizmetlerini 7/24 kullanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Özellikle de her yaş grubuna ve her alana hitap eden ürün yelpazesine sahip olan Trendyol, online hizmetleri kapsamında tüketicilere müşteri destek hizmetleri sağlanıyor. Müşteri hizmetleri kapsamında tüketicilerin ürün ve hizmetler ile ilgili olarak her türlü yaşadıkları sorunlar için profesyonel çözümler sunuyor. Tüketiciler hızlı ve kolay bir şekilde Trendyol müşteri hizmetleri servisini kullanarak Trendyol şikayet işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu çerçevede de tüketicilerin ürün ve hizmetlerde yaşadıkları mağduriyetlerin en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması sağlanabiliyor.

Trendyol online mağazacılık sektörünün en popüler markalarından birisi konumunda bulunuyor. Özellikle de kadın, erkek, çocuk, ayakkabı ve çanta, saat, aksesuar, kozmetik, ev ve yaşam, elektronik ve süpermarket gibi farklı kategoriler bulunuyor. Bu şekilde her türlü alana yönelik olarak ihtiyaçlar için Trendyol online alışveriş mağazası tercih edilebiliyor. Kaliteli ve güvenilir online alışveriş desteği sağlamakta olan Trendyol’ un online mağazasında yapılan alışverişlerde yaşanan sorunlara ilişkin Trendyol müşteri hizmetlerinden teknik yardım alınabiliyor. Alanında uzman teknik personellerin görev aldığı Trendyol şikayet hattı üzerinden ürün ya da hizmetteki problemleri anında yetkili birimlere şikayet edebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu nedenle de günümüzde en yüksek seviyede müşteri memnuniyetine sahip olan nadir online alışveriş platformlarından birisi konumunda bulunuyor. Tüketiciler, ürün online alışveriş işlemleri sırasında ya da sonrasında ürünle ilgili yaşadıkları her türlü problemin en hızlı şekilde giderilmesi için ilgili birimlerle görüşme sağlayabiliyor.

E-ticaret sektörünün en popüler markalarından birisi olan Trendyol, DSM Grup Danışmanlık bünyesinde faaliyet gösteriyor. İstanbul’ da bulunan merkezi ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekte olan Trenyol markası, birbirinden farklı markalar ile anlaşmalar gerçekleştirerek, en yeni sezon ürün koleksiyonlarını dahi uygun fiyatlar ile tüketicilere ulaştırıyor. Bu sebeple de günümüzde yoğun olarak tercih edilen Trendyol markasının ürün ya da hizmetlerinde yaşanan memnuniyetsizlikler üzerine Trendyol şikayet bildiriminde bulunulabiliyor. Bu şikayet bildirimleri, diğer pek çok markada olduğu gibi ağır bir bürokrasi sürecine tabi tutulmuyor. Aksine çok hızlı bir şekilde sonuçlandırılarak, tüketici mağduriyetinin giderilmesini sağlıyor. Gelişmiş Trendyol müşteri hizmetleri servisi üzerinden şikayet işlemlerinin pratik şekilde yerine getirilebilmesi mümkündür.

Trendyol şikayet hattı hizmetleri sayesinde doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabiliyor. Böylelikle Trendyol ürün ya da hizmetlerindeki şikayetler için teknik yardımın en hızlı şekilde sağlanması mümkün oluyor. Modern teknolojik altyapıyı kullanan Trendyol müşteri hizmetleri servisi hizmetlerinden yararlanabilmek amacı ile 7/24 kesintisiz olarak çağrı merkezi numarası üzerinden arama gerçekleştirilebiliyor. Müşteri temsilcileri tarafından tüketicilerin şikayet talepleri alınarak, gerekli olan işlemlerin yerine getirilmesi amacı ile işlemler başlatılmaktadır. Bu işlem prosedürü çerçevesinde de anında ya da en kısa zaman dilimi içerisinde sonuç sağlanıyor. Bu aşamada Trendyol ürün ya da hizmetleri ile ilgili olarak tüketicilerin yaşadıkları sorunların niteliği şikayet sonuçlanma süresinin değişkenlik göstermesine neden olabiliyor.

Trendyol Şikayet Hattı

Günümüzde Trendyol müşteri hizmetleri departmanını hızlı ve kolay bir şekilde arayabilme imkanı bulunuyor. Trendyol online alışveriş platformunun üyesi olunsun ya da olunmasın her türlü istek, öneri ve şikayet işlemleri ile ilgili olarak Trendyol müşteri hizmetleri servisi ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Alanında uzman ve deneyimli müşteri temsilcilerinin görev aldığı Trendyol müşteri hizmetleri servisi altında faaliyet gösteren Trendyol şikayet hattı departmanı ile işlemler, dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor. Tüketiciler yaşadıkları sorunları ilgili birimlerdeki, görevli personellere ileterek, işleme alınmasını sağlayabiliyor. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde işlemlerin sonuçlandırılabilmesi mümkün oluyor .Tüketiciler birkaç dakika içerisinde tamamlayabildikleri şikayet başvcurularına istinaden geri dönüşleri anında ya da kısa zaman dilimleri içerisinde alabiliyor.

Trendyol şikayet hattı olarak doğrudan Trendyol tarafından verilen ayrı ya da özel bir numara bulunmuyor. Bu sebeple de günümüzde Trendyol üyesi olan tüketiciler, aldıkları üründe yaşadıkları sorunlar için ya da hizmet problemleri veya teknik sorunlar için şikayet oluşturmak üzere Trendyol müşteri hizmetleri departmanını araması gerekmiyor. Müşteri hzimetleri departmanında görevli olan teknik personeller tarafından etkin biçimde tüketicilerin şikayetlerine konu olan olumsuz durum dinlenmektedir. Alınan bilgiler ışığında da tüketicilerin en kısa zaman dilimleri içerisinde bu şikayetlerinden kurtulabilmelerini sağlayacak, çözümler sağlanıyor. Tüketicilerin yaptıkları şikayetleri için gerekli olan düzeltmeler ya da yasal işlemler müşteri temsilcileri tarafından gerçekleştiriliyor. Bu işlemlerin sonucunda da tüketicilerin, Trendyol e-ticaret sitesindeki ürün ve hizmetlerden son derece yüksek müşteri memnuniyetiyle faydalanabilmesi mümkün oluyor.

Trendyol şikayet hattı servisi üzerinde tüketiciler aldıkları ürünün kargoya verilmemesi, kargonun teslim edilmemesi, kargonun gecikmesi, ürünün arızalı olması, ürünün hatalı olması gibi daha pek çok farklı sorun için yaşadığı mağduriyet hakkında şikayet oluşturabiliyor. Bu şikayet bildirimleri ile birlikte tüketicilerin yaşadıkları sorunun çözümü dinamik bir şekilde sağlanıyor. Yapılan işlemlerle tüketici mağduriyeti giderilerek, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti atmosferi oluşturuluyor. Böylelikle de günümüzde Trendyol markası her geçen gün hizmet yelpazesini ve eriştiği hedef kitlesini büyütmeye devam ediyor. 7/24 Trendyol müşteri hzimetleri servisinden teknik destek alınamıyor. Bunun için Trendyol çağrı merkezi numarasının çalışma saatleri içerisinde aranması gerekiyor.

Trendyol Şikayet Telefonu

Günümüzde tüketiciler Trendyol şikayet telefonu aracılığı ile birkaç dakikada yaşadığı sorunu yetkili birimlere iletebiliyor. Ancak Trendyol’ un tüketicilerine şikayetlerini bildirmek üzere vermiş olduğu telefon numarası çağrı merkezi numarasından oluşuyor. Yani Trendyol çağrı merkezinin aranması gerekiyor şikayet bildiriminin yapılabilmesi için. Bununla birlikte Trendyol üyesi kullanıcılar, şikayet bildirimlerini çalışma saatleri içerisinde yapabilmek için bu çalışma saatlerine ilişkin olarak bilgilendirilmektedir. Buna göre tüketicilerin Trendyol müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak, şikayetlerini bildirebilmeleri için hafta için 08.30 ile 24.00 saatleri arasında çağrı merkezi numarasını araması gerekiyor.

Bunun dışında cumartesi günleri 10.00 ile 24.00 saatleri arasında  ve Pazar günleri de 10.00 ile 17.00 saatleri arasında arama yapması gerekiyor .Bu şekilde sürekli olarak çağrı merkezi sesli yanıt sistemi ile işlem yapmaya çalışmak durumunda kalınmamaktadır. Trendyol şikayet telefonu numarası olarak verilen çağrı merkezi numarası ise 0 212 331 0 200 şeklindedir. Bu telefon numarası zerinden kolay bir şekilde Trendyol müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabiliyor. Bununla birlikte şikayet bildirimlerini iletebilmek için tüketicilerin kullanabilecekleri alternatif yöndemlerde bulunuyor. Buna göre internet platformunda yer alan “Canlı Yardım Desteği” ekranını kullanabilmektedir. Bu online işlem kanalının yanı sıra Trendyol kayıtlı e-posta adresi olarak verilen “dsm@hs02.kep.tr” e-posta adresini kullanabilmektedir. Bu elektronik posta adresinden de ilgili birimlere şikayet bildirimleri gerçekleştiriliyor.

Arama Terimleri: trendyol şikayet, trendyol şikayet var, trendyol şikayet hattı, trendyol şikayet telefonu, trendyol şikayetim var

10 Yorum

  1. Aysel Eren 27 Aralık 2019
  2. sevinç özlem bingüller 28 Eylül 2021
  3. ÖZLEM 17 Ocak 2022
  4. Smh Tbkçl 12 Şubat 2022
  5. BÜŞRA 5 Temmuz 2022
  6. SEVGİ 25 Ağustos 2022
  7. nesrin 24 Eylül 2022
  8. ali rıza korulsan 20 Ekim 2022
  9. Musa ekinci 9 Mart 2023
  10. Nazym 29 Kasım 2023

Yorum Yap