İş Bankası Şikayet

İş Bankası Şikayet

İş Bankası şikayet, İş Bankası şikayet hattı, İş Bankası şikayet telefonu var mı? İş Bankası şikayetim var nasıl iletebilirim? İş Bankası şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

İş Bankası Şikayet

Türkiye’ nin en eski bankacılık kuruluşu olarak, köklü tarihindeki deneyim ve bilgi birikimini, modern bankacılık teknolojisiyle birleştiriyor. Uluslararası bankacılık ve finans sektöründe de boy gösteren bir kuruluş konumunda bulunan Türkiye İş Bankası, aynı zamanda da Türkiye’ nin en değerli ilk 5 markasından birisi konumunda bulunuyor. Bu yönüyle de son derece büyük bir sermayeye sahip olan Türkiye İş Bankası, hem ulusal bazda hem de uluslararası bazda dev projelere yatırım desteği sağlayabilme potansiyeli taşıyor.

Türkiye İş Bankası’ nın gelişmiş ve modern bankacılık hizmetlerini kullanan ya da kullanmak isteyen tüketicilerin yaşadıkları sorunlara yönelik olarak da sunduğu dinamik bir İş Bankası şikayet servisi ekibi bulunuyor. Tüketici sorunlarının en kısa sürelerde çözüme kavuşturulması odaklı çalışmalarını yürüten bu ekip, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti oluşturuyor. Tüketicilerin sorunlarına sağlamış olduğu destek çözümleri ile maksimum müşteri memnuniyeti yakalayan Türkiye İş Bankası’ nın deneyimli müşteri teknik destek personelleri her konuda yardımcı olmaya devam ediyor.

Son derece gelişmiş servis altyapısı ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin talep, istek ve şikayetlerine müşteri hizmetleri servisi üzerinden yanıt veriyor. Bu şekilde müşterilerinin hangi konuda olursa olsun ürün ya da hizmetlerinde mağduriyet yaşamamalarını sağlıyor. Türkiye İş Bankası şikayet servisi hizmetlerinden tüm İş Bankası müşterileri ve İş Bankası müşterisi olmayan kişiler müşteri hizmetlerini arayarak, yararlanabiliyor. Özellikle de gelişmiş altyapısı ile müşterilerinin müşteri hizmetleri servisinde uzun süreler telefonda bekletilmesi gibi bir durum ile de karşı karşıya kalmamasını sağlıyor. Çünkü tüm tüketiciler, İş Bankası müşteri hizmetlerinde gerekli olan bilgilerin girişi ve sesli yanıt sisteminin yönlendirmeleriyle ilgili bir müşteri temsilcisine erişim sağlayabiliyor. Böylelikle işlemlerini telefonda uzun süreler kaybetmek zorunda kalmadan gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Türkiye İş Bankası şikayet servisi ile tüketiciler bankacılık ve finans ürünlerinin kullanımı sırasında karşılaştıkları sorunlar, işlem problemleri, banka şubesi ya da müşteri hizmetleri personellerinin kötü hizmetleri gibi her türlü konuya ilişkin olarak işlem gerçekleştirebiliyor. Bu işlemler aracılığı ile tüketiciler şikayetlerinin ilgili birimlere en kısa zaman dilimleri içerisinde ileterek, kısa süreler içerisinde çözüm oluşturulmasını sağlayabiliyor.

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri servisi üzerinden gerçekleştirilen görüşmelerde şikayetlerin bildirilmesinden kısa bir süre sonra gerekli olan geri dönüşler, ilgili birimler tarafından sağlanıyor. Özellikle de aktif çalışma potansiyeli bulunan müşteri hizmetleri servisindeki personeller tarafından şikayetler incelenerek, tüketicilerin memnun kalacakları ve mağduriyetlerinin giderileceği şekilde geri dönüşler gerçekleştiriliyor. Tüketicinin şikayet başvuruları sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri aracılığı ile şikayetin çözüme kavuşturulması amacı ile geri dönüşler gerçekleştiriliyor.

Türkiye İş Bankası şikayet servisine farklı kanallar aracılığı ile bağlantı gerçekleştirebilme şansı bulunuyor. Tüketiciler Türkiye İş Bankası tarafından sunulan müşteri hizmetleri servisi hizmetlerine erişim kanalı alternatifleri arasından kendisi için en uygun olanını seçebiliyor. Bu şekilde şikayet başvuru işlemlerini çok basit bir şekilde yerine getirerek, çözümlerin çok kısa sürelerde oluşturulmasını sağlayabiliyor. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri servisine müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra e-posta kanalı ile de başvuru gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca İş Bankası Bize Ulaşın online destek ekranı üzerinden de şikayetlere ilişkin başvuruların alımını gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor.

İş Bankası Şikayet Hattı

Türkiye’ nin en büyük bankacılık kuruluşu konumunda bulunan Türkiye İş Bankası, bankacılık, kredi, kredi kartı, kurumsal ürünler kategorisindeki kaliteli hizmet standartlarını, müşteri destek hizmetlerinde de dinamik bir şekilde sağlıyor. Tüketiciler çok kısa zaman dilimleri içerisinde İş Bankası şikayet hattı servisine bağlanarak, işlemlerini dakikalar içerisinde tamamlayabiliyor. En komplike veya kronik işlem sorunlarının dahi en kısa sürelerde çözülmesi için uzman ekip desteğinden faydalanabilme şansını yakalıyor. Tüketiciler Türkiye İş Bankası müşteri ilişkileri departmanının kaliteli hizmet anlayışından faydalanarak, tüm sorunlarının çözülmesini ve bu şekilde de maksimum seviyede müşteri memnuniyetini yakalayabilme şansına sahip olabiliyor.

Türkiye İş Bankası şikayet hattı servisinde tüketiciler, yaşadıkları soruna ilişkin olarak gerekli olan bildirimlerini ilgili personellere iletebiliyor. Kişisel bilgilerin alınmasının ardından şikayete konu olan sorun ile ilgili olarak da kapsamlı bir bilgi aktarımı, müşteri temsilcisine gerçekleştirilebiliyor. Bu bilgi aktarımının gerçekleştirilmesinin ardından müşteri temsilcileri tarafından söz konusu şikayet işleme alınıyor. İşleme alınan şikayet başvurularına ilişkin durum incelemeleri ilgili birimlerdeki uzman personeller tarafından süratli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yapılan bu incelemelerde tespit edilen sorunların çözüme kavuşturulması amacı ile de yine uzman personeller tarafından ilgili işlemler yerine getiriliyor.

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri veya Türkiye İş Bankası şikayet hattı olarak isimlendirilen müşteri destek servisinde yapılan görüşmeler kayıt altına alınıyor. Bu şekilde tarafların yasal haklarının güvence altına alınması ve güvenli işlem imkanlarından yararlanılabilmesi sağlanıyor. Tüketiciler, müşteri temsilcileriyle yaptıkları görüşmelerde ilettikleri şikayet konularına göre gerekli olan birimlere bağlanıyor. Bu yapılan yönlendirmeler gereksiz şekilde birkaç defadan oluşmadığı gibi tek seferde mevcut olan soruna çözüm sağlayacak, personeller görüşme gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Teknolojinin hızlı gelişimini dijital bankacılık ve telefon bankacılığı alanlarında da etkin bir şekilde kullanan Türkiye İş Bankası, tüketicilerin kesintisiz destek fırsatlarından yararlanarak, Türkiye’ de bankacılık ve finans sektöründe dünya standartlarındaki hizmet kalitesinden faydalanabilmeleri mümkün oluyor. Tüketiciler Türkiye İş Bankası Bize Ulaşın ekranından ya da 0216 316 04 04 faks numarasına gönderim gerçekleştirerek, ilgili birim, şube, personel, ürün, hizmet ve işlem sorunlarına ilişkin şikayetlerini ilgili birimlere iletebiliyor.

İş Bankası Şikayet Telefonu

Türkiye İş Bankası’ nın hizmetlerini kullanan ya da kullanmayan tüm tüketiciler mevcut sorunlarına istinaden Türkiye İş Bankası şikayet telefonu üzerinden şikayetlerini ilgili birimlere iletebiliyor. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri servisi altında bulunan bu şikayet hattı üzerinden tüm İş Bankası müşterileri ve müşterisi olmayan tüketiciler işlem gerçekleştirebiliyor. Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak faaliyet gösteren Türkiye İş Bankası müşteri ilişkileri departmanına, yaşanan sorunlar için anında başvuruda bulunulabiliyor. Böylelikle günün hangi saati olursa olsun mevcut sorunların en kısa vadede çözüme kavuşturulabilmesi sağlanıyor. Özellikle de tüketicilerin günlük işlerinden geri kalmadan, şikayetlerini iletebilmelerinin sağlanabilmesi için gün boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri departmanındaki görevli müşteri temsilcileri ile her zaman görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşmelerin gerçekleştirilebildiği Türkiye İş Bankası şikayet telefonu numarasından yapılan aramalarda, şikayet konusu ne olursa olsun en kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüşler alınabiliyor. Türkiye İş Bankası tarafından kurulan ve Türkiye geneline yönelik olarak hizmet vermekte olan “0850” sistemli bir telefon numarası bulunmaktadır. Tüketiciler bu 0850 724 0 724 telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebiliyor veya sesli yanıt sistemi üzerinden şikayet bildirimlerini iletebiliyor. Bu şekilde tüketicilerin sorunları ne olursa olsun dinamik çözüm fırsatlarından yararlanabilmeleri sağlanıyor.

Güncel Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını tüm tüketiciler mobil hat numaralarından ya da sabit hat numaralarından arayabiliyor. Yapılan aramalarda tüketiciler, direkt olarak mevcut tarifleri üzerinden ücretlendirilerek, ek bir ödeme gerçekleştirmesine gerek bulunmamaktadır. Bu sayede çok basit  bir şekilde gün içerisinde, birkaç dakikada işlemler tamamlanabiliyor.

Arama Terimleri: iş bankası şikayet, iş bankası şikayet var, iş bankası şikayet hattı, iş bankası şikayet telefonu, iş bankası şikayetim var

3 Yorum

  1. Serhat 21 Ağustos 2020
  2. Olay Öztürk 3 Şubat 2021
  3. Mustafa Tuncer 5 Temmuz 2022

Yorum Yap