Top Eleven Müşteri Hizmetleri Numarası

Top Eleven Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Top Eleven müşteri hizmetleri numarası var mı? Top Eleven iletişim formu var mı? Top Eleven şikayetleri nereye yapılır? Top Eleven ödeme hesabıma geçmedi? Top Eleven kazandığım tokenler gözükmüyor ne yapabilirim? Top Eleven para satın aldım hesabıma geçmedi ne yapabilirim?

Top Eleven Nedir Nasıl Oynanır

Top Eleven menajerlik oyunu olarak tasarlanmış son zamanların en çok tercih edilen oyunlarından biridir. Top Eleven’den kısaca bahsedecek olursak oyun içinde size bir futbol takımı veriliyor ve futbol takımınızla birlikte her gün bir maça çıkarak oyunda ilerliyorsunuz. Üst liglere çıkabilmek için ligde ilk 4 takım içine girmeniz gerekiyor. Diğer taraftan kupa maçları ve şampiyonlar ligi maçları da yapılıyor. Top Eleven’e kayıt yaptırdıktan sonra ilk yapmanız gereken şey antrenman programı hazırlayıp futbolcuları maça hazır hale getirmek. Her maç öncesi takımınıza 4 antrenman yaptırmanız gerekiyor. Diğer taraftan maçlardan daha çok para kazanabilmek için ve yeni özellikleri açabilmek için saha bölümünden otopark, stadyum, hizmetler, gençler, antrenman, sağlık bölümlerini geliştirmeniz gerekmektedir.

Stadyuma girerek tribün sayısını, çim sahayı, koltuk sayısını, skor tabelasını yükseltebilir bu sayede hem izleyici sayınızı hem de gelirinizi arttırabilirsiniz. Diğer taraftan daha iyi stadyumlarda futbolcular daha az sakatlanır. Otoparkı geliştirerek stadyuma gelecek araç sayısını arttırabilirsiniz. Hizmetleri geliştirerek taraftarlara daha iyi hizmetler sunarak geliri arttırabilirsiniz. Gençler tesisini geliştirerek genç yeteneklerin çıkmasını sağlayabilir ve takımınızı daha iyi noktalara taşıyabilirsiniz. Antrenman merkezini geliştirerek futbolcuların daha iyi antrenman yapmasını ve daha iyi gelişmesini sağlarsanız. Sağlık merkezini geliştirerek futbolcuların sakatlanma ihtimallerini daha düşük bir seviyeye çekebilir sakat oyuncuların da daha hızlı iyileşmesini sağlayabilirsiniz.

Üyelik açtıktan sonra bir diğer önemli şey de takımınız için gerekli yerlere iyi transferler yapmaktır. Bunun içim transferler kısmına girerek açık arttırmaya katılabilir ve buradaki futbolcular için teklifler verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz teklifleri kazanırsanız hem tokeniniz hem de paranız azalacaktır. Eğer açık arttırmayı kazanamazsanız token ve ya paranız azalmayacaktır. Mağaza kısmından alışveriş yaparak token, dinlenme paketi, moral arttırıcı, tedavi puanı nakit akışı yapabilirsiniz. Token haricindeki nesneleri bu kısımdan ücretsiz şekilde video izleyerek de arttırabilirsiniz.

Top Eleven Token Nasıl Kazanılır

Top Eleven’de token kazanmak için üç yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri oyuncularınızı satmaktır. Oyuncularınıza sezon başlarında nakit ve token şeklinde teklifler gelecektir. Bu tekliflerden birini kabul ederek hem nakit hem de token kazanabilirsiniz. Diğer bir yöntem mağaza kısmından ücretsiz token kısmına girerek token fırsatlarından birini seçmeniz ve sizden istenen görevlerden birini yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde token ücretsiz şekilde token kazanabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise satın alma yöntemiyle token kazanabilirsiniz.

Top Eleven Müşteri Hizmetleri Numarası

Top Eleven müşteri hizmetleri numarası var mı sorusuna gelecek olursak Top Eleven’in maalesef müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Bundan dolayı Top Eleven hakkında sık sorulan soruları inceleyerek yaşamış olduğunuz soruna çözüm arayabilirsiniz. Diğer taraftan yaşamış olduğunuz sorun için bir çözüm bulamadıysanız Top Eleven iletişim formunu kullanarak yaşamış olduğunuz sorunu Nordeus destek ile paylaşabilirsiniz.

Top Eleven Şikayet

Top Eleven şikayet başlıklı bu kısımda Top Eleven şikayetlerinizi nasıl yapabileceğinizi sizlerle paylaşacağız. Eğer Top Eleven kullanıcıysanız ve uygulama hakkında şikayetleriniz varsa iletişim formunu kullanarak şikayetinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz. Diğer taraftan yorumlar kısmından deneyimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcıların da şikayetlerinizi ve çözüm yolunuzu görmesini sağlayabilirsiniz.

Top Eleven Müşteri Hizmetleri Numarası
Top Eleven müşteri hizmetleri numarası maalesef bulunmamaktadır.

Top Eleven İletişim Formu
iletişim formu

Arama terimleri: Top Eleven müşteri hizmetleri, Top Eleven müşteri hizmetleri numarası, Top Eleven şikayet, Top Eleven token kazanma, Top Eleven müşteri temsilcisi, Top Eleven nasıl oynanır, Top Eleven iletişim formu

Yorum Yap