Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lassa, Sabancı ve ortakları tarafından 1974’te kurulmuş lastik firmasıdır. Lassa 1984’te Bridgestone ile birleşmiş, Brisa adını almıştır. Şuanda Lassa lastikleri Bridgestone AR-GE çalışmaları tarafından geliştirilip üretilmektedir. Dünyanın en büyük lastik fabrikalarından birine sahiptir. Lassa, dünya genelinde 50’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

2005’te Türk mühendisler tarafından geliştirilip İzmit’te üretilen yarış lastikleri birçok yarış aracında kullanılmaktadır. Lassa, ticari, binek, hafif ticari, traktör, 4X4 ve iş makinaları için lastik üretip satmaktadır.

Lassa’nın 0850’li çağrı merkezi numarası ve WhatsApp destek hattı numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine 7 gün 24 saat ulaşıp sorununuzu bildirebilirsiniz. WhatsApp destek hattına ise haftanın 7 günü saat 08.00 ve 20.00 arası ulaşıp destek alabilirsiniz. Lassa’nın çağrı merkezine bağlanarak, size en yakın Lassa satış noktasını öğrenebilir, size en yakın teknik servis noktasını öğrenebilir, yol yardımı alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı gönderebilir; sorununuza çabuk çözüm bulunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu hatlar üzerinden Lassa’ya istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Lassa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 13 00

Lassa WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 553 017 90 00

Arama Terimleri: lassa iletişim bilgileri, lassa telefon no, lassa irtibat tel, lassa canlı destek, lassa müşteri temsilcisi, lassa şikayet hattı

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla