Tesmer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesmer Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesmer çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tesmer müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tesmer şikayet hattına erişebilirsiniz. Tesmer müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tesmer Çağrı Merkezi Numarası

Mesleki uyum eğitimi alanında sizlere sunduğu hizmetlerle ön plana çıkan Tesmer çağrı merkezi numarası 444 60 60 şeklindedir. Bu numara üzerinden siz de kurs başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. TEOS online işlemler hakkında bilgi sahibi olabilir, sınavlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Kurum sizlere üst düzey standartlarda eğitimli personelleriyle mükemmel bir hizmet deneyimi sunuyor.

Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf kalite standartlarındadır. Kurumun web sitesine giriş yaparak sınavlar hakkında duyurular bölümünden bilgiler edinebilirsiniz. Temel eğitim ve staj merkezi olma özelliğine sahip olan kurum sizlere kaliteli bir staj hizmeti sunuyor. Mesleki uyum eğitim portalı hizmetiyle sizlere mesleğe dair bilgilendirme hizmeti veren kurum hizmet sahasını sürekli olarak genişletiyor. Kurumun web sitesi son derece öğretici metinlerden oluşuyor. E-stajyer eğitimi hizmetlerini sizlere veren kurum bu eğitim sürecini son derece profesyonelce yürütüyor.

Eğitim giriş çatısı altında eğitime başlama avantajına erişmiş oluyorsunuz. Ayrıca girmiş olduğunuz sınavların sonuçlarını da gene kurumun kendi web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Sınav sonucu sorgulama ekranına tıklayarak sonuçları öğrenebilirsiniz. Kurumun web sitesi üzerinden mevzuatla ilgili bilgi sahibi de olabilirsiniz. Sunmuş olduğu geniş kapsamlı eğitim hizmetleriyle ön plana çıkan kurum hizmet sahasını sürekli olarak ileriye taşıyor. Yüksek verimli hizmetin tek adresi olan kurum fonksiyonel özelliklere sahip yapısıyla kişilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kurumun internet sitesi üzerinden dilekçeler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tesmer çağrı merkezi numarası 444 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tesmer Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir kurumun profesyonelliğinin göstergesi olan müşteri hizmetleri desteği birimi her yönden kişilere avantajlar sağlar. Kurumun müşteri hizmetleri birimi son derece gelişmiştir. Her türlü konu hakkında bilgi sahibi olmak için 444 60 60 telefon numarasını arayabilirsiniz. Kurumun bünyesinde çalışma müşteri hizmetleri personelleri eğitimli kişilerdir. Kurumun bünyesinde tek bir tane bile deneyimsiz eleman bulunmuyor. Bütün personeller alanında uzman ve deneyim sahibi kişilerdir.

Kurumun hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Müşavirlik sınavları hakkında bilgilere de kurumun web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.  Sınav soru ve cevapları butonundan girdiğiniz sınavın sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

Tesmer müşteri hizmetleri numarası 444 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tesmer Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hizmette sınır tanımayan fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan kuruma direkt bağlanmak için yapmanız gereken 444 60 60 telefon numarasını aramaktır. Bu numarayı tuşlayarak 3 ile 5 saniye aralığında kurum personelleriyle iletişime geçebilirsiniz. Sınavlar hakkında bilgi sahibi olabilir, soru ve cevaplar bölümü hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Kurum sizlere geniş kapsamlı marjinal bir hizmet deneyimi sunar. Sunulan hizmetlerin hepsi Avrupa kalite standartlarında gerçekleşen profesyonel hizmetler olarak biliniyor.

Staj başta olmak üzere sınav, online işlemler, matbu dilekçeler, TEOS, denetleme kurulu, yönetim kurulu, mevzuat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle sınavlara daha pratik bir şekilde yerleşerek daha kapsamlı bir çalışma içerisinde bulunursunuz.

Tesmer müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tesmer Şikayet Hattı

Türkiye objektif özelliklere sahip bir ülke olarak dünya genelinde tanınıyor. Dolayısıyla Türkiye’de yer alan kurumlarda son derece nesnel standartlarda kurumlardır. İlgili kurum bu kapsamda sizlere gelişmiş bir şikayet desteği hizmeti sunuyor. Şikayet destek birimiyle irtibata geçmek için 444 60 60 numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bu numara üzerinden kurumla irtibata geçebilir, hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ayrıca sınavlara ilişkin mağduriyete uğradığınızı düşünüyorsanız şikayet hattından şikayet taleplerinizi kuruma iletebilirsiniz. Böylelikle şikayetleriniz değerlendirme sürecine alınır. Değerlendirme sürecinden geçtikten sonra şikayetlerinizin durumu hakkında bilgilendirmek amacıyla kurum yetkilileri sizleri arayarak durum hakkında bilgilendirir. Şikayetleriniz çok hızlı bir şekilde işleme alınarak, değerlendirilir.

Tesmer şikayet hattı 444 60 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tesmer müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tesmer şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tesmer Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 60 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tesmer çağrı merkezi numarasına 444 60 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TESMER
Adres : İncek Kızılcaşar Mah. 2669 Sokak No:19 06830 Gölbaşı/ANKARA
teos@tesmer.org.tr (TEOS e-Posta)
staj-sinav@tesmer.org.tr (Staj Sınav e-Posta)
temelegitim@tesmer.org.tr (Temel Eğitim e-Posta)
muhasebe@tesmer.org.tr  (Muhasebe e-Posta)
Telefon : 444 60 60

Arama Terimleri: Tesmer iletişim bilgileri, Tesmer telefon no, Tesmer irtibat tel, Tesmer canlı destek, Tesmer müşteri temsilcisi, Tesmer şikayet hattı, Tesmer müşteri hizmetleri numarası, Tesmer çağrı merkezi numarası, Tesmer iletişim numarası, Tesmer çağrı merkezi, Tesmer müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap