Teleset Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teleset Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teleset çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teleset müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teleset şikayet hattına erişebilirsiniz. Teleset müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teleset Çağrı Merkezi Numarası

Teleset, uzun zamandır hayatımızda olan mobilya üreticisi bir firmadır. Ev içi dekorasyonlarla uğraşan bu firma bizlere rahat ve konforlu tasarımlar sunar. Bu marka, zamanımızın büyük bölümünü içinde geçirdiğimiz evlerimizin daha şık görünmesi ve daha sağlıklı yaşam alanı sunmak için özgün tasarımlarla hizmetimizdedir. Ayrıca önemli ihracat faaliyetleri ile de adını duyurmuş önemli bir markadır. Sadece ürettikleri ile değil müşteri ilişkileri ile de kendini ön plana çıkaran firmaya iletişim için birçok kanaldan ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden info@teleset.com.tr adresi ile çağrı merkezine ulaşabilirken, 0850 460 10 00 telefon numarasından da ulaşabilirsiniz.

Teleset çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teleset Müşteri Hizmetleri Numarası

Hepimiz haklı olarak evlerimizin içinde sürekli kullandığımız mobilyalarımızın kullanışlı olmasını, hoş görünümlü olmasını, konforlu ve dayanıklı olmasını isteriz. Teleset bu isteklerimizin hepsine cevap veren ürünleri ile karşımıza çıkar. Mobilya alanında tanınan marka haline gelmiş bu firma müşteri ilişkilerinde de kaliteli iletişim hattıyla fark yaratır. E posta yolu ile de müşteri hizmetlerine bağlanma imkânı verir. musterihizmetleri@teleset.com.tr adresi ile kolayca müşteri temsilcileri ile irtibat kurulabilir. Ayrıca yukarıdaki çağrı merkezi numarası ile temsilcilere bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Teleset müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Teleset Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ev içinde sık sık kullandığımız mobilyalarımız eskiyebilir, kırılabilir ya da başlarına herhangi bir şey gelebilir. Bu sebeple sürekli değişimler ve tamirler yapılır. Hal böyle iken müşteri temsilcileri ile iletişim kolay olmalıdır. Teleset markası bu konunun önemini bildiği için temsilcilerini özenle seçmiştir. Aradığınızda sıcakkanlı kimselerle karşılaşırsınız ve hızlıca çözüm yollarına ulaşırsınız. İnternet adresi ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyorken aradığınızda gerekli yönlendirmelerle karşılaşacaksınız. Zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanmak için ise yukarıdaki çağrı merkezi numarasını arayıp ihtiyacınıza göre yönlendirmeleri rakam tuşlayarak kolayca yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Teleset müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Teleset Şikayet Hattı

Şikâyet hatları büyük önem taşıyan ve firmaların üzerinde durması gereken hatlardır. Bu hatlar sayesinde satış yapan her kurum, işletme vb. gibi yerler hataları varsa eğer düzeltebilir ve tekrar hata yapmamaya özen gösterir. Teleset bu farkındalığı kazanmış önemli mobilya markalarındandır. Dileklerinizi ve şikâyetlerinizi kaydeder. Sizlere en uygun çözümü sunar.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teleset müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teleset şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teleset Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teleset çağrı merkezi numarasına 0212 736 18 65 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Teleset Müşteri Hizmetleri

E Posta Adresi: musterihizmetleri@teleset.com.tr

0850 460 10 00 Hafta içi 08.00-18.00 arasında hizmet vermektedir.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi No:7 Silivri / İstanbul
Telefon : +90 (212) 736 18 65-66-68
Fax: +90 (533) 211 26 97
E Posta Adresi : info@teleset.com.tr
İhracat Hizmetleri
E Posta Adresi: export@teleset.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Teleset iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Teleset sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Teleset iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Teleset iletişim bilgileri, Teleset telefon no, Teleset irtibat tel, Teleset canlı destek, Teleset müşteri temsilcisi, Teleset şikayet hattı, Teleset müşteri hizmetleri numarası, Teleset çağrı merkezi numarası, Teleset iletişim numarası, Teleset çağrı merkezi, Teleset müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap