teb çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

TEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizin en köklü finans kurumlarından biri olarak Türk Ekonomi Bankası görünmektedir. Bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlayarak müşterilerine hizmet etmiştir. Şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile karşımıza çıkan banka her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini devam ettirirken teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarını Kurumsal Yönetim İlkeler ile tam bir uyum içinde devam ettirirken çalışanlarının performansını arttırmaktadır.

TEB ve BNP Paribas işbirliği yapılmaktadır. Bu iş birliğini hedefi çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasını hedeflemektedir. Ayrıca BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak hedefiyle ilerlerken aynı zamanda da TEB markasına uluslararası bir açılım sağlayarak müşteri kitlesini geliştirmektedir.

Bünyesinde oldukça fazla çalışan bulunduran TEB gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla TEB çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Orta ölçekli bankalar arasında lider olmak amacıyla hizmet vermeyi hedeflemektedir. Yenilikçi müşterilerine kaliteli hizmet, hissedarlarına ise sürdürülebilir kar yaratmayı amaçlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hem müşterileri hem de çalışanları için en yenilikçi ve pratik çözümler sunan bankası olmayı hedeflemektedir.

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden TEB, sektörde kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden ürün çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenilemektedir. Finans alanında birbirinden kaliteli ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütmektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için TEB müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamıştır. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TEB ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi TEB çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında internet web sitesi üzerinden telepati seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 200 0 666

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Arama Terimleri: TEB iletişim bilgileri, TEB telefon no, TEB irtibat tel, TEB canlı destek, TEB müşteri temsilcisi, TEB şikayet hattı, TEB müşteri hizmetleri numarası, TEB çağrı merkezi numarası

Yorum Yap