Taotronics Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taotronics Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taotronics çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Taotronics müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Taotronics şikayet hattına erişebilirsiniz. Taotronics müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Taotronics Çağrı merkezi Numarası

Günümüzde hayatımızda büyük yer edinen teknolojik aletler, hayatın her anında bizim için bazı şeyleri kolaylaştırıyor. Taotronics markası da hayatımızı kolaylaştıran teknolojik aletlerin bir kısmını bizim için üretiyor. Markada genel olarak, telefon aksesuarları ve adaptör gibi teknolojik aletler yoğunluktadır. Bu marka içinde de en çok ilgi gören alet genel olarak kulaklardır. Kablosuz verici ve adaptörlerde kalitesini konuşturuyor. Markanın çağrı merkezi numarası olarak Türkiye hattı bulunmamaktadır. Fakat yine de ulaşmak isteyenler için;

ABD:                   1 888 456 8468

Japonya:           (+81) 03 5542 0907

Almanya:           (0) 4101 8189266

Çin:                    (+86) 755 2390 8816

E posta adresi: support@taotronics.com

Adres ve telefon numaralarından iletişime geçilebilir.

Taotronics çağrı merkezi numarası support@taotronics.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taotronics Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka koleksiyonlarından en göze çarpan kulaklık SoundLiberty 94 bluetooth kablosuz kulak içi kulaklıklardır. Satın alanların geri dönüşlerinin oldukça olumlu olduğu bu kulaklık ile seslerin kulağınızda dans edişini hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra SoundLiberty 80, 79 ve 92 modelleri de oldukça rağbet gören kulaklıklar arasında yerini alıyor. Firmanın Türkiye müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Bu yüzden yukarıda verilen numara ve E posta adresinden iletişime geçilebilir.

Taotronics müşteri hizmetleri numarası Türkiye için şuanlık bulunmamaktadır. Onun yerine sormak istediklerinizi firmanın eposta adresine İngilizce olarak mail atmanız gerekmektedir.

Taotronics müşteri hizmetleri numarası support@taotronics.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taotronics Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markadaki adaptör çeşitleriyle de piyasada faaliyet gösteriyor. Özellikle de ses alıcı, verici adaptörleri markanın ilgi çeken aletlerinden. TT-BA07 Bluetooth 5.0 verici, alıcı ses adaptörü peşi sıra TT BA01 Bluetooth kablosuz verici adaptör ve TT BR009 Bluetooth AUX adaptörü gelmektedir.

Ayrıca son dönemlerde selfie ve video çekimlerinin vazgeçilmezi olan halka ışıkta renk çeşitleriyle markanın gözdelerinden. Markanın Türkiye direkt bağlanma hattı bulunmadığından yukarıdaki numara ve Eposta adresinden iletişim kurulabilir.

Taotronics müşteri hizmetlerine direk bağlanma support@taotronics.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taotronics Şikayet Hattı

Marka genel olarak telefon aksesuarlarıyla ön plana çıksa da aslında ısıtıcı çeşitleriyle de kullanıcılarından iyi dönütler almıştır. Son zamanların ısıtıcı tercihleri arasında, seramik ısıtıcılar yer alıyor. Markanın satışa sunduğu PTC seramik ısıtıcı 1500W 65 derece salınımlı kule ısıtıcı ve uzay ısıtıcı, PTC 1500W hızlı sessiz ısıtma seramik kule salınımlı taşınabilir ısıtıcı müşterilerin gözdesi. Markanın Türkiye şikâyet hattı bulunmadığından yukarıda ki adres ve telefonlardan iletişime geçilebilir.

Taotronics şikayet hattı için firmanın email hesabını kullanabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sıkıntıları ve şikayetlerinizi firmanin eposta adresine yazıp gönderebilirsiniz. Ardından firmanın size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Taotronics şikayet hattı support@taotronics.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Taotronics müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Taotronics şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Taotronics Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

support@taotronics.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Taotronics çağrı merkezi numarasına support@taotronics.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Taotronics
Adres : 3100 Laurelview Ct, Fremont, CA 94538
E-Posta : support@taotronics.com

Arama Terimleri: Taotronics iletişim bilgileri, Taotronics telefon no, Taotronics irtibat tel, Taotronics canlı destek, Taotronics müşteri temsilcisi, Taotronics şikayet hattı, Taotronics müşteri hizmetleri numarası, Taotronics çağrı merkezi numarası, Taotronics iletişim numarası, Taotronics çağrı merkezi, Taotronics müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap