Reis Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Reis Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Reis Gıda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Reis Gıda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Reis Gıda şikayet hattına erişebilirsiniz. Reis Gıda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Reis Gıda Çağrı Merkezi Numarası

Gıda ürünleri içinde bakliyatların önemi büyüktür. Kaliteli ve taze ürünleri seçmek de kişilerin tercihleri arasındadır. Reis Gıda birçok gıda ürününü müşterilerine sunmaktadır. Firma 1981 yılında Mehmet Reis tarafından kurulmuştur. Şu anda Almanya, Azerbaycan, Fransa başta olmak üzere diğer ülkelere de ihracat yapmaktadır. Birçok gıda sertifikalarına ve belgelerine sahiptir. Almış olduğu ödüller mevcuttur. Firmanın ürünlerini birçok bakkal, market ve süper marketlerde bulabilirsiniz. Mutfaklarında güzel lezzetlere imzalarını atmak isteyenler firmanın ürünlerinden alabilir ve mutfak sanatlarını konuşturabilirler. Hijyenik ortamlarda paketlenen ürünler ülkemizin dört bir yanında yetiştirilmekte ve dağıtımı yapılmaktadır. Ürünlerle ve firmayla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler çağrı merkezini arayabilirler.

Reis Gıda çağrı merkezi numarası 0212 671 97 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reis Gıda Müşteri Hizmetleri Numarası

Reis Gıda ürünleri arasında; pilavlık bulgur, köftelik bulgur, şehriyeli pilavlık bulgur, şişe bulgur, siyez bulguru, isli bulgur, kırık pirinç, baldo pirinç, Osmancık pirinç, jasmine pirinç, kepekli pirinç bulunmaktadır. Kişiler ihtiyacına yönelik olanlarını seçerek alışveriş yapabilirler. Bakliyat grubunda; kuru fasulye, nohut, kuru börülce, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, sarı mercimek, patlamalık mısır gibi gıdalar bulunmaktadır. Ayrıca un ve irmik çeşitlerini de bulabilmeniz mümkündür. Az ya da çok olarak paketlenen ürünler kişilerin ihtiyacına göre alınmaktadır. Evleriniz için küçük gramajlı ambalajları seçerken gıda üzerine iş yerleri olanlar büyük gramajlı ambalajları seçebilirler. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

Reis Gıda müşteri hizmetleri numarası 0212 671 97 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reis Gıda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Reis Gıda ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Bakliyat ürünleri sıklıkla tercih edilen ve afiyetle yenilen çok çeşitten oluşmaktadır. Kültürümüzde kuru fasulye pilav ya da nohut bulgur pilavı gibi yemeklerin yeri de ayrıdır. Firma ile direkt görüşme yapmak isteyenler (0212) 671 97 00 telefon numarasını arayabilirler. Ayrıca reis@reisgida.com.tr adresine mail gönderebilirler.

Reis Gıda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 671 97 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reis Gıda Şikayet Hattı

Reis Gıda ürünlerinden şikayeti olanlar bunu yazılı ya da sözlü olarak iletebilirler. Mail göndererek ya da telefon numarasını arayarak şikayetçi olduğunuz konuyu dile getirebilirsiniz. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da şikayetinizi yazabilirsiniz. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilmektedir. Firmayı sosyal medya hesaplarınızdan takip de edebilirsiniz.

Reis Gıda şikayet hattı 0212 671 97 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Reis Gıda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Reis Gıda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Reis Gıda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 671 97 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Reis Gıda çağrı merkezi numarasına 0212 671 97 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : REİS TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres : Çakmaklı Mevkii, Akçaburgaz Mahallesi 3051. Sokak No:7 Esenyurt/İstanbul
E-Posta : reis@reisgida.com.tr
Telefon : 0212 671 97 00

TAŞKÖPRÜ FABRİKA
E-mail: reis@reisgida.com.tr
Telefon: (0366) 417 51 60
Fax: (0366) 417 57 14
Adres: Ağcıkişi Mah. Kastamonu Yolu üzeri Taşköprü/Kastamonu

Arama Terimleri: Reis Gıda iletişim bilgileri, Reis Gıda telefon no, Reis Gıda irtibat tel, Reis Gıda canlı destek, Reis Gıda müşteri temsilcisi

Yorum Yap