Swarovski Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swarovski Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swarovski çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Swarovski müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Swarovski şikayet hattına erişebilirsiniz. Swarovski müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Swarovski Çağrı Merkezi Numarası

Swarovski, uzun yıllardır adını hem Türkiye’de hem de tüm dünyada duyurmuş olan bir takı mağazasıdır. Bu firmanın birbirinden farklı ve özel tasarımlara sahip takıları hem mağazalarında hem de internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Firmanın Türkiye’nin pek çok ilinde sayısız şubesi bulunmaktadır. Tarzınıza en uygun takılara sahip olabilmek için dilerseniz mağazaları ziyaret ederek mağaza çalışanlarından yardım alabilirisiniz. Dilerseniz internet üzerinden alışveriş yapmak da mümkündür. Markanın internet sitesinde de ürünlere dair detaylı açıklamalar fiyat bilgileri ile birlikte yer almaktadır.

Ayrıca aradığınız özelliklere sahip takılara hızlı bir şekilde ulaşmak için filtreleme özelliğini kullanarak yer alan çok sayıda takı modeli arasından tarzınıza uygun olanları ayıklayabilirsiniz. Swarovski markası ve ürünlerine dair kafanıza takılan her türlü sorunuz için çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili çalışanlara ulaşabilirsiniz. Markanın online ve mağazalar için yer alan iletişim numaraları farklıdır. İnternet için 0212 705 29 37, mağazalar için 0212 225 23 42 numarasını kullanarak marka çalışanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Swarovski çağrı merkezi numarası 0212 705 29 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Swarovski Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağaza ya da online’dan gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişe dair sorularınız ya da problemleriniz için müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkili kişilere ulaşabilir ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca bu numarayı kullanarak vermiş olduğunuz siparişinize dair de bilgi almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri, çalışma saatleri içerisinde her an ulaşabileceğiniz yetkili birimlerdir. Kimi zaman yaşanan yoğunluğa bağlı olarak aramalarınız sırasında sizden kısa bir süre beklemeniz istenebilir. Fakat bu kısa bekleme süresinin ardından problemleriniz mutlaka çözülmekte ve çalışanlar sizlere her konuda gerekli bilgilendirmeyi yapıp destek sağlamaktadır.

Swarovski müşteri hizmetleri numarası 0212 705 29 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Swarovski Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerinde yaşanan yoğunluğa bağlı olarak kimi zaman müşteriler, müşteri hizmetleri numarasını aradıklarında bekletilmektedir. Bazı müşteriler bu bekleme süresine takılı kalmadan yetkili bir kişi ile görüşmek istemektedir. Bu gibi durumlarda müşteriyi bekletmemek adına direkt bağlanma hatları bulunmaktadır ve bu numarayı arayarak herhangi bir şekilde beklemeden direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkündür. Bu hattı kullanarak aklınıza takılan soruları sorabileceğiniz gibi yaşamış olduğunuz herhangi bir problem için de destek talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri daima müşterilerin yanındadır ve onların memnuniyetini sağlamak için sürekli çabalamaktadır. Sizlerin yapacağı olumlu ya da olumsuz eleştiriler, firmanın kendini geliştirebilmesi için gereklidir ve her bir eleştiri büyük bir dikkat ile incelenmektedir.

Swarovski müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 705 29 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Swarovski Şikayet Hattı

Almış olduğunuz hizmete dair her türlü görüşünüz, firmanın kendini geliştirmesi adına büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle firmaya geri bildirim verebilmeniz için şikayet hatları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden ilgili birimlere her türlü görüşünüzü gönül rahatlığı ile bildirebilirsiniz. Ayrıca firmanın internet sitesi üzerinden de sorunlarınızla alakalı cevaplar bulmanız mümkündür. İnternet sitesinde en aşağı kısımda bir form bulunmaktadır. Bu formda sizden bazı iletişim bilgileri istenmektedir. Bu iletişim bilgilerini eksiksiz ve hatasız bir şekilde girdikten sonra ilgili kutucuğa sorununuzu yazabilirsiniz. Sistem yoğunluğuna bağlı olarak belirli bir süre verilemese de en kısa süre içerisinde mesajınıza geri dönüş yapılmaktadır. Böylelikle problemlerinizi çözmeniz için sizlere kısa süre içerisinde pek çok çözüm önerisi sunulmaktadır. Tüm bu iletişim kanalları üzerinden siparişleriniz haricinde hizmet almış olduğunuz mağazada çalışan personellere dair görmüş olduğunuz rahatsız edici hareket ve sözleri de bildirebilirsiniz. Bu marka müşterilerinin görüşlerine büyük bir önem verdiği için yapılan olumlu ya da olumsuz her türlü eleştiri dikkate alınmakta, gerekli incelemeler yapılmakta ve firma kaynaklı kusurlar kısa süre içerisinde mutlaka giderilmeye çalışılmaktadır.

Swarovski şikayet hattı 0212 705 29 37 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Swarovski müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Swarovski şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Swarovski Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 705 29 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Swarovski çağrı merkezi numarasına 0212 705 29 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Swarovski Kristal Ticaret LTD. ŞTİ.

Adres : Nisbetiye Mah. Nisbetiye Cad. No:24 İç Kapı No:3 Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 0212 705 29 37

Arama Terimleri: Swarovski iletişim bilgileri, Swarovski telefon no, Swarovski irtibat tel, Swarovski canlı destek, Swarovski müşteri temsilcisi

Yorum Yap