Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Stradivarius, 1994 yılında İspanyol merkezli olarak Indıtex bünyesinde kurulmuş giyim ve moda markasıdır. Dünya genelinde oldukça tanınmış ve sektörünün gözde markalarından biri olan Stradivarius, toplamda 53 ülkede bulunan 842 mağazasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Stradivarius’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşitleriyle müşterilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Stradivarius’ta bulunan genel ürün kategorileri şu şekildedir; Giyim, aksesuarlar, lifestyle, ayakkabı, special prices, trends alert, fashion edits, the summer expedition.

Stradivarius’un 00800’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla online olarak satın almış olduğun ürün hakkında bilgi sahibi olabilir, mağazadan aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
00800 448 829 151
0850 282 50 07

Arama Terimleri: stradivarius iletişim bilgileri, stradivarius telefon no, stradivarius irtibat tel, stradivarius canlı destek, stradivarius müşteri temsilcisi, stradivarius şikayet hattı

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla