Microfon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Microfon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Microfon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Microfon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Microfon şikayet hattına erişebilirsiniz. Microfon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Microfon Çağrı Merkezi Numarası

Genel anlamda gençlerin güçlendirilmesi için finansman imkânı sağlayan, eğitim ve kariyer alanlarında çalışan bir girişim olan ve 2016 yılında kurulan Microfon, bu alanda aktif bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Firma, genç kesimin eğitim ve kariyer alanlarında ihtiyaç duyabilecekleri farklı alanlarda güçlenmeleri, bu anlamda gerekli olan yetkinlikleri kazanmaları ve geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa edebilmeleri için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Hizmet sunduğu sektörde her ihtiyaca net bir cevap verebilmek adına, tüm kullanıcıları ile çağrı merkezi numarası yerine mail, Facebook, Instagram, Twitter, Linked in ve YouTube gibi farklı sosyal medya mecraları üzerinden iletişim kurar. Bu kapsamda birçok kullanıcısına farklı kanallar üzerinden ulaşan firma, bu yönde ortaya çıkan etkileşimin sürekli olması için her çalışmayı yapmaya devam eder.

Microfon çağrı merkezi numarası info@microfon.co nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microfon Telefon Numarası

Akbank, Ashoka, Aydın Doğan Vakfı, BKM Express, Borusan, Boyner, Esas, Kale, Limak, Mazars, Microsoft, Sabancı Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Visa ve bunun gibi 200’den fazla değer ortağı ile birlikte çalışmalarını yürüten firma, oldukça büyük bir kesime hitap eder. Faaliyette bulunduğu alanda oldukça başarılı işler ortaya koyan ve bunu almış olduğu ödüllerle ispat eden firma, her kullanıcısının bu başarının bir parçası olmasını arzu eder.

Elde etmiş olduğu her başarıda büyük bir pay sahibi olan kullanıcılar, firma ile aralarında oluşan bağın sürekli hale gelmesi ile bu durumu sürdürülebilir bir hale getirmiş olurlar. Faaliyetlerini başarı ile taçlandıran firma, kullanıcıları ile devam eden iletişimi, telefon numarası kullanmak yerine farklı sosyal medya hesaplarını ve info@microfon.co olarak bilinen mail adresini kullanarak devam ettirir.

Microfon telefon numarası info@microfon.co nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microfon Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, sunmuş olduğu hizmetler kapsamında birbirinden farklı olanaklara sahip olan gençlerin teknolojiyi kullanarak tek bir platform üzerinde eşit şartlarda bir araya gelmelerini mümkün bir hale getirir. Sunmuş olduğu finansman seçeneği ile birçok gence ulaşan firma, birçok kişinin eğitim ve kariyer olanaklarından sorunsuz bir şekilde faydalanmasını sağlar.

Genç kesimin ulaşmayı hayal ettiği hedeflerine ulaşabilmeleri için finansman, eğitim ve kariyer alanlarında daha eşit koşullara sahip olmasını olanaklı bir hale getiren firma, bu gayenin ulaşılabilir olmasına yardım eder. Bu anlamda kendisine ulaşmak isteyen her kullanıcı için müşteri hizmetleri numarası yerine, günümüzde oldukça yaygın olan teknolojiden faydalanılmasını olanaklı kılar. Bu kapsamda mail ve sosyal medya mecralarının kullanılmasını öncelikli bir hale getirir.

Microfon müşteri hizmetleri numarası info@microfon.co nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microfon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

E-bursum çalışmasının yeni yüzü olan firma, bünyesine dâhil olan kullanıcılar ile birlikte kocaman bir gençlik platformuna dönüşmüş bulunur. Bu kapsamda hizmete sunmuş olduğu finansman, eğitim ve kariyer alanlarında birbirinden farklı içeriler ile her kullanıcıya farklı alternatiflerden faydalanma imkânı sunar. Bu şekilde oldukça kapsayıcı ve yenilikçi işlere imza atan firma, birçok kimsenin bu kapsamda sunulan tüm imkânlardan faydalanması konusuna yardım eder ve birçok kimse de bu açıdan firmadan destek almayı tercih eder.

İletişim her anlamda önemseyen bir anlayışla hareket eden firma, tüm kullanıcıları ile direkt bağlanma için hem farklı sosyal medya mecralarını kullanır hem de info@microfon.co mail adresi üzerinden iletişimi ön plana çıkarır. Bu kapsamda her kullanıcı, dilediği iletişim seçeneğini kullanarak firma ile sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurar ve sorularına net bir şekilde cevaplar almış bulunur.

Microfon müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@microfon.co nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microfon Şikayet Hattı

Burs modülü, eğitim modülü, kariyer modülü ve tanıtım hizmetleri gibi farklı kategorilerde tüm kullanıcılarının karşısına çıkan firma, bu hizmetlerden faydalanmak isteyen her kullanıcının ihtiyacı olanı tercih etmesini sağlar. Bu paralelde her kullanıcı ihtiyaç duyduğu alanda gereksinimini gidermiş ve hayalini kurduğu başarıyı elde etme konusunda önemli bir adım atmış olur.

Hizmet kalitesini her daim daha yüksek seviyelere taşıma düşüncesinde olan firma, ortaya çıkması muhtemel sorunların çözümü için şikâyet hattını devreye almıştır. Şikâyet hattı birimine ulaşan her sorun, büyük bir dikkatle kayda alınır ve sıcağı sıcağına ilgili birimlere aktarılır. İlgili birimler, kendilerine ulaşan şikâyetleri büyük bir titizlikle inceler ve bu konuda kesin bir karara varır. Alınan karar ise mümkün olabilecek en kısa süre zarfında şikâyet sahibine bildirilir ve bu sayede sorun çözülmüş olur.

Microfon şikayet hattı info@microfon.co nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Microfon Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Microfon çağrı merkezi numarasına info@microfon.co numaralı e posta adresi üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MICROFON TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Yeşilce Mah. Emirşah (Ergün) Sok. No:21 (4. Levent) Kağıthane, İstanbul, Türkiye
E-Posta : info@microfon.co

Arama Terimleri: Microfon iletişim bilgileri, Microfon telefon no, Microfon irtibat tel, Microfon canlı destek, Microfon müşteri temsilcisi

Yorum Yap