Sosyopix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sosyopix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sosyopix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sosyopix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sosyopix şikayet hattına erişebilirsiniz. Sosyopix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sosyopix Çağrı Merkezi Numarası

Sosyopix ailesi olarak yılbaşı hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi kısacası sizin için özel olan ve özel olmasını istediğiniz her günde derin anlamlar yüklediğiniz o fotoğrafları yine size özel hazırlanmış farklı konseptlerde ürünlerde birleştirerek adresinize teslim edip sizin ve sevdiklerin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturmaya çalışıyoruz. Bu süreçte aklınıza gelen her türlü soru, görüş ve öneri için çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyopix çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sosyopix Müşteri Hizmetleri Numarası

Size özel hazırladığımız ürünlerle özel ve özelleştirmek istediğiniz her anınızda yanınızda olmayı çok seviyoruz. Bu özel anlarınıza bizi dâhil etmeniz için sosyopix.com internet sitemiz üzerinden Instagram, Facebook veya e-posta hesabınız ile giriş yapıp, sosyal medya veya galeri fotoğraflarınızla beğendiğiniz ürünü hazırlayıp, gönderilecek adres bilgilerini girmek ve son olarak ödemeyi tamamlamanız yeterli. Siz bunca şeyi yaptıktan sonra Sosyopix olarak yapmamız gereken siparişinizi 2 ile 3 iş günü içinde verdiğiniz adrese teslim etmek.

Bunu yaparken kaliteli el işçiliğimiz ve birinci sınıf baskı kalitemiz ile hazırladığımız siparişlerinizi %100 geri dönüşümlü kutulara koymayı ve baskı sırasında su bazlı boyalar kullanarak çevreyi ve sizi korumayı ihmal etmiyoruz. Heyecanını beraber paylaştığımızda bu süreçte aklınıza gelen her türlü soru, görüş ve öneri için hafta içi 09:30 – 18:00 saatleri arasında hafta sonları 9:30-13:00 saatleri arasında 0 (216) 380 33 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sosyopix müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sosyopix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizim için sizlerin her anı çok özel ve değerli. Bu yüzden Sosyopix ailesi olarak sizi yormayı hiç sevmiyoruz. Müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak için 0 (216) 380 33 00 numaralı telefon numaramızı aramanız yeterli. Görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına almaktayız. Kişisel bilgileriniz ve verileriniz koruma altındadır. Bu konuda bilgi almak için sosyopix.com internet sitemizdeki aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sosyopix müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sosyopix Şikayet Hattı

Her türlü şikayet, soru, görüş ve öneri için yukarıdaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişimiz kurabileceğiniz gibi istediğiniz zaman merhaba@sosyopix.com mail adresimizden ya da Facebook ve Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Unutmayın, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için buradayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sosyopix müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sosyopix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sosyopix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sosyopix çağrı merkezi numarasına 0 216 380 33 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Abat İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres:  Çınar Mah. Akel Sok. No:8-10/A, 34841 Küçükyalı / İstanbul

Tel: 0 216 380 33 00 (Hafta içi 09:30 – 18:00)

Email: merhaba@sosyopix.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sosyopix iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sosyopix sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sosyopix iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sosyopix iletişim bilgileri, Sosyopix telefon no, Sosyopix irtibat tel, Sosyopix canlı destek, Sosyopix müşteri temsilcisi, Sosyopix şikayet hattı, Sosyopix müşteri hizmetleri numarası, Sosyopix çağrı merkezi numarası, Sosyopix iletişim numarası, Sosyopix çağrı merkezi, Sosyopix müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap