Söke Un Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Söke Un Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Söke Un çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Söke Un müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Söke Un şikayet hattına erişebilirsiniz. Söke Un müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Söke Un Çağrı Merkezi Numarası

Söke un uzun zamandır lezzetli ürünleri ve kalitesi ile hizmet sağlayan bir markadır. Çeşitli ürün portföyü ile ürünlerini müşteriyle buluşturmaktadır. Markanın ürünleri çeşitli platformlar üzerinden satın alınabilir şekilde sunulur. Markanın ürünlerine yönelik olarak oluşabilecek tüm soruların müşteri hizmetleri üzerinden öğrenilmesi mümkün olur. Ürünlerin içerikleri, besin değerleri, ne zaman üretildiği gibi tüm bilgiler müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek öğrenilmektedir.

Firmanın yalnızca iletişim adresi olarak kullanmış olduğu telefon numaraları değildir. Sosyal medya hesapları ile aktif olarak paylaşımlar yapılmaktadır ve sosyal medyada ulaşım sağlayan kişilerin soruları cevaplanmaktadır. Çok uzun bir süredir sektörde yer alan firma her geçen gün ürünlerindeki kaliteyi arttırırken aynı zamanda yeni ürünler ile müşteriler buluşturulmaktadır.

Söke Un çağrı merkezi numarası 0 800 415 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söke Un Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın müşteri hizmetleri numarası mesai saatleri ve günleri içerisinde aktif olarak hizmet sağlar. Profesyonel olarak un türlerinde üretim yapan firma, üretim aşamasında her adıma önem verir. Türkiye’nin her yerine ulaştırılan un çeşitlerini müşteriler ile buluşturulurken çeşitli nedenlerle müşteri hizmetlerine erişim sağlanmak istenebilir. Öncelikli olarak yeni üretimi yapılan bir ürün için bilgilerin edinmek istenebilir. Mevcut ürünlerin içeriklerini değerlendirmek için sorulan bütün soruları müşteri hizmetleri yanıtlayabilir. Firma tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediği için iletilen tüm konuları özenli bir şekilde dinleyerek ilgili ekiplere iletmektedir.

Markanın müşteri hizmetlerinde yer alan çalışanlar firmanın tarihine hakimdir ve ilkelerini bilmektedir. Bu nedenle hizmetlerini tamamen müşteri odaklı olarak sunabilmektedirler. Hem Türkiye hem de yurtdışı için üretilen ve temin edilen ürünler hakkında tüm bilgilere çalışanlar hakimdir. Bu nedenle firmaya yönelik olarak sorulabilecek tüm sorular hızlı bir şekilde yanıtlanabilmektedir. Firmanın müşteri hizmetlerine yalnızca ürün bilgileri almak için değil iş ortağı olabilmek için de erişim sağlanabilir. Ürünleri satabilmek için gerekli izinlerin alınabilmesi için firma ile iletişime geçilmesi mümkündür. Yasal süreçlerin yönetilmesi ve yönlendirmelerin yapılması için gerekli olan aksiyon hızlı bir şekilde alınır. Markanın müşteri hizmetleri numarası olarak kullanmış olduğu numara ise 0800 415 21 00 ve 0256 518 21 00 olmak üzere iki şekildedir.

Söke Un müşteri hizmetleri numarası 0 800 415 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söke Un Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilmek için sunulan iki farklı telefon numarası seçeneği vardır. Firma müşterileri için her an ulaşılabilir olma konusunda hassasiyet içerisindedir ve tek iletişim kanalı telefon numaraları değildir. Firma ile iletişime geçme noktasında web sitesi önemli bir tercihi oluşturur. Web sitesinde yer alan iletişim formu müşterilerin doldurulması ve konularını iletmesi için sunulan bir seçenektir.

Gerekli mesajın yazılması ve iletişim adreslerinin belirtilmesi ile müşteri hizmetlerinde yer alan personeller geri dönüşleri sağlamaktadır. Aynı zamanda marka ile iletişime geçebilmek için e-mail adresleri tercih edilebilmektedir. Çeşitli konularda kurumsal olarak bir iletişim kurulabilmesi için mailler üzerinden iletişim değerlendirilebilir. Fax için numara yine firmanın web sitesinde yer alan bilgiler arasındadır.

Söke Un müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 800 415 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söke Un Şikayet Hattı

Markanın şikayet hattı olarak belirlemiş olduğu hat müşteri hizmetleri numarası ile aynıdır. Çeşitli konuların bu numaralar üzerinden ilgili ekibe iletilmesi sağlanır. Şikayet hattında yer alan özel ekip çeşitli eğitimleri tamamlayarak alanında belirli bir seviyeye gelmiş kişilerden oluşmaktadır. Ürünler ile ilgili problemlerin belirtilmesi halinde pek çok bilgi müşterilerden temin edilmektedir. Ürünün üretim bilgileri gibi paket üzerinde yer alan bilgiler, satın alınan yer gibi çeşitli bilgiler istenilerek derin bir inceleme yapılır.

Firma yaptığı incelemeler üzerinden şikayet konusunu çözerken memnuniyetin sağlanabilmesi için tekrar müşteri ile iletişime geçerek gerekli aksiyonları almaktadır. Şikayet hattı üzerinde süreç tamamen profesyonel olarak yürütülür ve kurumsal olan bir yönetim yapılır. Firmanın ilkelerine uygun olarak üretim kalitesinden ve memnuniyetten ödün vermeden konular hızlı bir şekilde alınan aksiyonlar sayesinde kalıcı olarak çözülür.

Söke Un şikayet hattı 0 800 415 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Söke Un müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Söke Un şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Söke Un Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 800 415 21 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Söke Un çağrı merkezi numarasına 0 800 415 21 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Söke Un
Telefon : 0 800 415 21 00  –  0 256 518 21 00

Arama Terimleri: Söke Un iletişim bilgileri, Söke Un telefon no, Söke Un irtibat tel, Söke Un canlı destek, Söke Un müşteri temsilcisi, Söke Un şikayet hattı, Söke Un müşteri hizmetleri numarası, Söke Un çağrı merkezi numarası, Söke Un iletişim numarası, Söke Un çağrı merkezi, Söke Un müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap