skechers-cagri-merkezi

Skechers Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skechers çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Skechers müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Skechers şikayet hattına erişebilirsiniz. Skechers müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayakkabı yaz için ayrı kış için ayrı modelleri ile bireylerin beğenisine sunulan, kendi içinde günlük, spor şeklinde kategorilere ayrılan bir üründür. Amerika’da spor ayakkabı kategorisinde çalışmalarını sürdüren Skechers aynı zamanda tekstil ve çocuk kategorilerine yönelikte üretim yapmaktadır. Hedef kitlesiyle ilk olarak 1992 yılında buluşan Skechers, tasarımlarında fonksiyonelliğe yer vermekte, çeşitli modeller ile sektörde adını duyurmaktadır. Rahat ve renkli tasarımlara ilgi duyanlar için de çalışmalarını sürdüren marka ülkemizde 2011 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

Skechers Çağrı Merkezi Numarası

1992 yılında Amerika Birleşik Devletleri üzerinde ayakkabı üretimlerine başlamıştır. Bu sektöre girişinden günümüze kadar oldukça büyük tecrübe ve deneyim elde etmiştir. Güncel olarak uluslararası arenada oldukça tercih edilen, popüler bir firma olmayı başarmıştır. Günlük giyim ve çocuk tekstili kategorisi içerisinde ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ayakkabı üretiminde ön plana çıkan Skechers firması, birçok alanda ayakkabı seçeneği sunmaktadır. Yürüyüş, koşu ve günlük ayakkabı ihtiyaçları başta olmak üzere birçok spor branşına üretim sağlamaktadır. Profesyonel ve amatör sporcular için ayrı ayrı ürünler ortaya çıkarılmıştır. İşlevselliğin yanında tasarım ve moda üzerinde de oldukça büyük bir çalışma içerisindedir. Günümüzün moda eğilimlerine uygun ürünler ortaya koymak adına alanında uzman ve deneyimli çalışma kadrosu hizmet sağlamaktadır.

Skechers çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firma ürünleri ve hizmetleri hakkında geri bildirimleri oldukça önemsemektedir. Müşterileri tarafından iletilecek olan deneyimleri oldukça iyi bir şekilde analiz edip ilerleyen çalışmalarında kullanmaktadır. Bu sebeple çağrı merkezine bağlanarak talep, istek ve düşüncelerinizi belirtmeniz firmamız için ehemmiyet taşımaktadır. 0850 488 02 00 numaralı telefon hattına bağlanarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi servislerini oldukça deneyimli ve çalışkan bir ekiple kesintisiz bir şekilde sizlere sağlamaktayız.

Skechers Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmamızın ilk hizmet verdiği günden bu yana ürünlerini ve üretimleri üzerinde titiz bir çalışma yürütmektedir. Günün şartlarına ve eğilimlerine uygun ürünler ortaya çıkarmak için planlama işlemleri yapmaktadır. Teknolojinin bizlere sunduğu ilerlemelerin ve gelişmelerin ürünlerimiz üzerinde etkisi oldukça büyüktür. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutma şansımızın bu yoldan geçtiğine inanmaktayız. Bunun yanında sizler tarafından bizlere yapılacak olan geri dönüşler oldukça önemlidir. Ürünlerimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için bizlerle düşüncelerinizi paylaşmanız oldukça önemlidir. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Skechers müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Skechers Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimiz içerisinde müşterilerimize birçok içerik sunmaktayız. Satın alım işlemleri, fatura ve mağaza bilgileri için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun yanında müşteri temsilcileri ile bağlanarak bire bir iletişime geçmeniz de mümkündür. 0850 488 02 00 hatlı telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Skechers müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Çok sayıda mağazasıyla satışlarını gerçekleştirmekte olan Skechers markası internet sitesi aracılığıyla yürüyüş ayakkabıları, günlük kullanıma uygun modeller, koşu ayakkabıları ve terlik, bot başlıklarına yönelik ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır. Aksesuar olarak ise çorap, çanta ve ayakkabı bakım ürünleri bulunmaktadır. Skechers müşterilerine sunulan seçenekler 100 TL üzeri ücretsiz kargo, %100 iade garantisi ve %100 güvenli alışveriş şeklinde belirtilmiştir. Ayakkabı satın almak isteyenlerin aklında oluşabilecek sorulara dair cevaplar sık sorulan sorular, teslimat ve kargo, güvenlik başlıkları altında bir araya getirilmiştir. Marka çocukların kullanabilmesi içinde bağcıklı, bağcıksız, terlik, sandalet, bot gibi birbirinden renkli ayakkabı modelleri hazırlamaktadır. Skechers.com.tr üzerinden hediye gönderimi yapılmakta, hediye paketi seçeneğine tıklayarak istenilen adrese ürün gönderilebilmektedir. Skechers markasından verilecek sipariş esnasında yaşanan sorunlar içinde iletişim formu doldurulması veya müşteri ilişkilerine telefon aracılığıyla bildirilmesi mümkündür.

Skechers Şikayet Hattı

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizi satın almadan önce veyahut alım sonrasında karşılaştığınız problemlere ve sorunlara çözüm üretebilmeniz adına şikayet hattını kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen telefon numaralarını arayarak şikayet hattına bağlanabilirsiniz.

Skechers’a hem iletişim formundan hem de müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. İletişim formundan değişim, iade, iş başvurusu, ürün bilgisi, inceleme, sipariş bilgisi gibi konular hakkında destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasından da arayarak aklınıza takılan konular hakkında destek alabilirsiniz.

Skechers Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 488 02 00 (Müşteri Hattı)

Skechers Adres
Asmalı Mescit Mahallesi İstiklal Caddesi No:128 Beyoğlu – İstanbul

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Skechers müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Skechers şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Skechers Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 488 02 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Skechers çağrı merkezi numarasına 0850 488 02 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Skechers iletişim bilgileri, Skechers telefon no, Skechers irtibat tel, Skechers canlı destek, Skechers müşteri temsilcisi, Skechers şikayet hattı, Skechers müşteri hizmetleri numarası, Skechers çağrı merkezi numarası, Skechers iletişim numarası, Skechers çağrı merkezi, Skechers müşteri hizmetleri direk bağlanma

22 Yorum

  1. cengiz arabacı 20 Ocak 2020
  2. İhsan abatay 20 Eylül 2022

Yorum Yap