Kiwi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiwi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiwi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kiwi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kiwi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kiwi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kiwi Çağrı Merkezi Numarası

Kiwi uygulaması belki de son dönemlerin en iddialı seyahat uygulamaları arasında yer almaktadır. Dünyayı gezmek ve yeni yerler keşfetmenin bu denli popüler olduğu günümüzde, uygun fiyatlar üzerinden seyahat etmek en çok aranılanlar arasında bulunmaktadır. Gerek Türkiye içerisinde keşfedilmeyi bekleyen gerekse Türkiye dışında keşfedilmeyi bekleyen pek çok yer mevcut. İşte bu yerleri keşfedebilmek için artık tek yapılması gereken bu uygulamayı kullanmak olacaktır.

Seyahat severler için en doğru adreste en uygun fiyatla yolculuk yapmalarına imkan tanıyan bu uygulama kısa süre içerisinde yüksek çapta geniş kitlelere ulaşmıştır. Dolayısıyla bu alana merak duyan ve bilgi almak isteyen kişiler ile iletişime geçebilmek için çağrı merkezi numarası edinmiş olması gerekmektedir. Bu uygulama yalnızca mobil cihazlarda değil web sitelerinde de etkili biçimde hizmet vermektedir. Uygulamaya ait resmi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Fakat uygulama içerisinde ve web sitesi içerisinde kullanıcıların iletişim içerisine geçebilecekleri kanallar bulunmaktadır. Bu kanallar aracılığıyla temsilciler ile görüşmek isteyen kullanıcılar https://www.kiwi.com/tr/? adresine giderek help&support kısmından görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Kiwi çağrı merkezi numarası appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kiwi Müşteri Hizmetleri Numarası

Uygulamanın kendisine ait kodu sayesinde ekonomik biçimde kullanıcılarına seyahat etme olanağı sunduğunda, kısa sürede geniş kitlelere ulaştığı bilinmektedir. Başka seyahat sitelerinde bulamayacakları fiyatları listeleme iddiasında bulunan bu site ile iletişime geçmek için kullanılabilecek yalnızca bir iletişim kanalı bulunmaktadır. Uygulamaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bulunmasa da web sitesi ve uygulama üzerinde bulunan destek kısımlarından doğruca faydalanabilmek mümkündür.

Uygulama kullanıcılarının çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden alabilecekleri pek çok farklı bilgi bulunmaktadır. Bunlardan ilki, düzenlenecek olan yakın tarihli seferler veya yakın tarihli ve en uygun fiyatlı seferlerin ne olduğu konusundaki bilgi talebi olmaktadır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olmayan uygulamanın help&support kısmını bulamayan kişiler için https://www.kiwi.com/tr/help/hesap-ve-destek-128/article/bize-ulasmak-icin-73/ bu adreste bulunan yönlendirmeleri takip etmeleri tavsiye edilmektedir. Ayrıca uygulamaya üye olan kişilerin daha kısa süre içerisinde ve farklı alternatiflerle, yetkili kişilerle görüştüğü de bilinmektedir.

Kiwi müşteri hizmetleri numarası appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kiwi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamaya ait herhangi bir resmi telefon numarası ve mail adresi bulunmadığından, kişilerin yalnızca site veya uygulama üzerinde bulunan destek eklentileri sayesinde sormak istediklerini sorabildikleri bilinmektedir. Direkt bağlanma olanağı üzerinden görüşme gerçekleştirmek isteyen kişilerin değerlendirebilecekleri bir alternatif bulunmaktadır. Eğer hızlı biçimde yetkili kişilere ulaşılmak isteniyorsa bunun için öncelikle kişilerin siteye üye olmaları gerekmektedir. Sonrasında, normalde olduğundan daha kısa süre içerisinde yetkili kişiler ile görüşme gerçekleştirebilmiş olunacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta daha bulunmaktadır. Bu da destek kısmında yararlanırken anahtar kelimeye dikkat etmek olacaktır. Örneğin; görüşülmek istenilen konu bilet bilgileri hakkındaysa destek kısmında bulunan anahtar kelime alanında bilet bilgileri veya bilet yazmakta fayda olacaktır. Daha sonrasında kişilerin karşısına olabilecek en doğru sonuçlar çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Kiwi müşteri hizmetlerine direk bağlanma appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.                                             

Kiwi Şikayet Hattı

Seyahat uygulamasına ait resmi bir telefon numarası olmamakla birlikte resmi bir şikayet hattı da bulunmamaktadır. Fakat siteye üye olan kişilerin yaşadıkları sorunları bildirebilmeleri adına kullanabilecekleri destek kısmı, günün her saati aktif biçimde çalışmaktadır. Yetkili kişilerin, bildirilen soruna dair kısa süre içerisinde geri dönüş yapacakları düşünülmektedir. Bununla birlikte şikayet hattına dair veya çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasına dair mesai saatleri de belirtilmemektedir. Dolayısıyla kişilerde günün her saati iletişime geçilebileceği algısı oluşmaktadır. Uygulamada yaşanılan herhangi bir sorunu bildirebilmek ve şikayet etmek için site üyeleri veya site üyeleri arasında bulunmayan kullanıcılar https://www.kiwi.com/tr/?help=%2F bu adreste bulunan yönlendirmeleri kullanarak ilgili şikayeti bildirebilmektedirler.

Kiwi şikayet hattı appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kiwi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kiwi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kiwi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

appreviews@kiwi.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kiwi çağrı merkezi numarasına appreviews@kiwi.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kiwi.com s.r.o.
Adres : Lazaretní 925/9, Zábrdovice, Posta Kodu 615 00 Brno
E-Posta : appreviews@kiwi.com

Arama Terimleri: Kiwi iletişim bilgileri, Kiwi telefon no, Kiwi irtibat tel, Kiwi canlı destek, Kiwi müşteri temsilcisi

One Response

  1. Güldane günbaşar 8 Şubat 2024

Yorum Yap