Simbat Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simbat Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Simbat Kuruyemiş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Simbat Kuruyemiş şikayet hattına erişebilirsiniz. Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Simbat Kuruyemiş Çağrı Merkezi Numarası

2009 yılında Kocaeli’ye bağlı Gebze ilçesinde kurulmuş olan Milhans Gıda ve Tarım Ürünleri Ticaret Şirketi bünyesinde bulunan Simbat Kuruyemiş; sağlıklı, yerel ve yüksek kaliteye sahip kuru yemişleri müşterilerle buluşturmayı kendine hedef belirleyerek bu yola çıkmıştır. Kuru yemiş markası, genel itibarıyla BİM indirim marketleri bünyesinde satılmaktadır. Müşterilerinin kaliteli ve taze ürünlerini almaktan son derece memnuniyet duyduğu bu markaya ilişkin tüm sorular çağrı merkezi numarası olan 0 262 751 51 72 üzerinden ilgili kişilere anında yöneltilebilir.

Simbat Kuruyemiş çağrı merkezi numarası 0262 751 51 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Simbat Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Numarası

Gıda sektöründeki yenilikleri, tüketici beğenilerini ve tat inovasyonlarını takip eden marka, tüketicilerin gereksinimlerini karşılayacak ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Marka, yenilikçi yaklaşımı ve sürekli gelişen yapısıyla müşterilerine her daim daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Marka, gıda ile uyumlu, laminasyonlu ve katlı ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Ambalajda bulunan ürünler, kullanılan ambalaj malzemeleri ve zip kilit sayesinde tazeliğini her daim korumaktadır. Markanın ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0 262 751 51 72’den ilgililerle iletişime geçilebilir.

Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası 0262 751 51 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Simbat Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka bünyesinde yer alan ürünlerden badem, Amerika’dan ithal edilmektedir; diğer ürünler ise genel itibarıyla Türkiye’de üretilmektedir. Markanın soslu cips fıstığı ise Seyran Gıda tarafından üretilmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasında rahatlıkla ulaşılabiliyor ve kolaylıkla bulunabiliyor olması markanın tutulurluğunu daha da arttırmaktadır. Hem kaliteli hem kolay erişilebilir hem de düzgün ürünleri müşterilerine sunan marka, müşterileri tarafından da fazlasıyla takdir edilmektedir. Markaya ilişkin tüm konularda yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp yetkililerden ayrıntılı bilgi rahatlıkla alınabilir.

Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0262 751 51 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Simbat Kuruyemiş Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışa ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip şirket tarafından üretilen ürünlere sahip marka, ürünlerinde kalitelilikten ve tazelikten hiçbir şekilde ödün vermemekte; müşteri ürün satın alırken bu konularda hiçbir tereddüt yaşamamaktadır. Son derece ehemmiyet gösterilen bu hususlar kadar ürünlerin hijyenik ortamlarda üretilmesine de oldukça fazla önem gösteren markaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan ilgililere kolayca iletilebilir.

Simbat Kuruyemiş şikayet hattı 0262 751 51 72 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Simbat Kuruyemiş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Simbat Kuruyemiş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Simbat Kuruyemiş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0262 751 51 72

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Simbat Kuruyemiş çağrı merkezi numarasına 0262 751 51 72 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Simbat Kuruyemiş iletişim bilgileri, Simbat Kuruyemiş telefon no, Simbat Kuruyemiş irtibat tel, Simbat Kuruyemiş canlı destek, Simbat Kuruyemiş müşteri temsilcisi, Simbat Kuruyemiş şikayet hattı, Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetleri numarası, Simbat Kuruyemiş çağrı merkezi numarası, Simbat Kuruyemiş iletişim numarası, Simbat Kuruyemiş çağrı merkezi, Simbat Kuruyemiş müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Naz 7 Nisan 2023
  2. Münevver posut 27 Aralık 2023
  3. Özgür 3 Şubat 2024

Yorum Yap