Shopier Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shopier Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shopier çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Shopier müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shopier şikayet hattına erişebilirsiniz. Shopier müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Shopier Çağrı Merkezi Numarası

Son günlerde sosyal medya üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan güvenilir bir Türk yapımı kuruluş oluşumuz ve ücretsiz üyelik özelliğimiz tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. İnsanların bir ürünü alım veya satım yaparken paranın korunaklı bir şekilde aktarılması konusundaki başarılarımız sayesinde sizlerin gözde alışveriş platformu olduk. Hiçbir sıkıntıya uğramadan yapacağınız işlemler ile rahat bir hayat sunmaya devam ediyoruz. Siz kullanıcıların herhangi bir sıkıntıya uğraması konusunda tamamıyla sizin yanınızdayız. Sürekli hazır vaziyetteki şikayet ve müşteri hizmetleri hatlarımız bütün problemlerinizi çözüme kavuşturmak için sizlerle.

Shopier çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Shopier Müşteri Hizmetleri Numarası

Satış linklerinizi istediğiniz her ortamda paylaşmak artık size kalmış. İstediğiniz her ortamda yayınlayabileceğiniz linkleriniz müşterilerinizin tıklamasıyla ister toplu ister tek bir ürüne yönlendirerek satış yapma imkanı sağlıyoruz. Bunun yanında bütün internet alışveriş sitelerinde bir sorun olabileceği düşüncesi ile müşteri hizmetleri servisimiz ile de direk bağlantı kurarak problem her ne ise kullanıcımız olarak rahatça halledebilirsiniz. Müşteri hizmetleri için  0850 840 1510 numaramızı telefonunuzdan tuşlayarak kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Shopier müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Shopier Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapacağınız görüşmeler güvenlik açısından kayıt altına alınmak şartı ile müşteri hizmetlerini aradığınızda size üç farklı seçenek sunar. Eğer biri tuşlarsanız almış olduğunuz bir ürün hakkında sıkıntıları gidermek için,eğer ikiyi tuşlarsanız satış sayfanız olduğu taktirde yaşanan sıkıntıları çözmek için , eğer üçü tuşlarsanız ise shopier müşteri temsilcisine direk bağlanarak  shopier kullanıcısı olmak hakkında pekçok bilgiyi rahatça size sunacaktır.merak ettiğiniz bütün konular hakkında müşteri hizmetlerimiz ile bütün ayrıntılarıyla konuşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Shopier müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Shopier Şikayet Hattı

Tüm bunların yanı sıra müşteri hizmetleri numaramız ile yaşadığınız problemi çözememiş veya canlı konuşma olmadan yazılı bir şekilde bize sorunlarınızı bildirmek isterseniz de bunun için şikayet hattımızda mevcuttur. Shopier şikayet hattına yazılı bir şikayette bulunmak için  hello@shopier.com adresinize mail atmanız halinde  yaşanan bütün problemleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Sizin rahat bir alışveriş ortamında olmanız için shopier her daim yanınızdadır. Bizden kaynaklı olan şikayetlerin hepsi değerlendirilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Shopier müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Shopier şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Shopier Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Shopier çağrı merkezi numarasına 0850 840 15 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

DEĞER TEKNOLOJİ A.Ş.

Adres: İçerenköy Mh. Topçu İbrahim Sk. Sancaktaroğlu Plaza No:4 Kat:5 Ataşehir 34752 İstanbul, TÜRKİYE

Telefon: 0 (850) 840 15 10

E-posta: hello@shopier.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Shopier iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Shopier sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Shopier iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Shopier iletişim bilgileri, Shopier telefon no, Shopier irtibat tel, Shopier canlı destek, Shopier müşteri temsilcisi, Shopier şikayet hattı, Shopier müşteri hizmetleri numarası, Shopier çağrı merkezi numarası, Shopier iletişim numarası, Shopier çağrı merkezi, Shopier müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Kemal Fersoy 31 Mart 2023
  2. Ali 8 Aralık 2023

Yorum Yap