Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) şikayet hattına erişebilirsiniz. Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi Numarası

Ezgi Aktaş (jewelry takı), Türkiye’nin her köşesine birbirinden kaliteli ve şık tasarımlara sahip aksesuarlar sunuyor. Marka daima müşteri memnuniyetini benimsiyor. Kurulduğu ilk andan itibaren herkesin zevkine uygun takı tasarımlarına imza atıyor. Türkiye’nin yanında yurt dışına da takılar gönderiyor. Birbirinden şık ve güzel jewelry takıları online olarak web sitesinden temin edebilirsiniz. Şık ve zarif minimal kalp yüzüklerden tutunda çelik kalp gold bilekliklere kadar her çeşit tasarımlar mevcuttur.

Firmanın zarif ve şık tasarımlarını Instagram ya da Shopier üzerinden sipariş verebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi numarası bulunmuyor. Bu nedenle sipariş vermek için Instagram ile Shopier’den birisini tercih edebilirsiniz. İki iletişim kanalından da kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Firma iade ve değişim kabul etmiyor. Sipariş oluşturulduktan sonra teslim süreleri 5 ile 7 iş günüdür. Kampanyalı ürünler için seçilen hediyelerin sisteme eklenmesi stok durumuyla alakalıdır. Hediyeler eğer fiyat aralığı üzerindeyse random şeklinde eklenir.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarası 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Müşteri Hizmetleri Numarası

İşletme müşterilerinin tüm sorularını yanıtlamak amacıyla çok fazla seçenek sunuyor. Instagram üzerinden işletmeye direkt mesaj gönderebilirsiniz. Buradan aklınıza takılan tüm soruları sorup yanıt alabilirsiniz. Ayrıca shopier.com üzerinden de firmaya ulaşmanız mümkündür. Marka insan vücudunda alerji yapmayan takılar üretiyor. Sağlıklı ve doğal malzemelerden üretilen takıları uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Firmanın takılarıyla zamansız şıklık yakalayabilirsiniz. Eşsiz tasarımlarıyla günün yıldızı siz olabilirsiniz. Bir kombinin ortaya çıkarılması için takı önemli rol oynar. Küpe, kolye, bilezik, saat, bileklik gibi birçok takı çeşidiyle kombinlerinizi patlatabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetleri numarası 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İşletmenin müşteri hizmetleri numarası yoktur. O nedenle shopier.com üzerindeki mağazasından yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Instagram hesabına da direkt mesaj atarak bilgi almanız mümkündür. Buradan tüm merak ettiğiniz konulara yanıt alabilirsiniz. Görevli arkadaşlar kibar ve nazik tavırlarla tüm sorularınızı yanıtlıyor. Görevliler anlayışlı tavır sergiledikleri için markanın ismi takı sektöründe ön plana çıkıyor.

İşletme müşteri ilişkilerine çok önem veriyor. Müşteri ilişkileriyle ilgili devamlı kendini geliştiriyor. En ufak bir şikâyette dahi harekete geçerek müşterilerin mağdur olmaması için çalışanlar elinden geleni yapıyor. Müşterilerin işletmeyle ilgili olumsuz düşünmesi yetkililer tarafından istenmeyen bir durumdur. Müşterilerin herhangi bir şikayetinde yetkililer hemen devreye girerek problemi çözmeye çalışıyor. Kısa sürede müşterilerin sorununa hızlıca çözüm bulunmuş oluyor. İşletme ve onun ürünleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorular için Instagram veya shopier.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Şikayet Hattı

İşletme kendisine ait orijinal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özel tasarım ürünler farklılığıyla tarz olmayı sevenler tarafından tercih ediliyor. Örneğin; çelik el kelepçe gibi modeller markanın en dikkat çeken aksesuarlarıdır. Çelik el kelepçeye benzer birçok çeşitte tasarım bulunuyor. İşletme müşterilerine sunduğu takılarla sektörde adını duyurmaya başlamıştır.

Takıların tasarımlarının yanında kararmaz özellikte olmaları da dikkat çekicidir. 1. kalite malzemelerden üretilmektedirler. Paslanmaz çelikten üretilen takılar uzun süre kullanabilirsiniz. Instagram ya da shopier.com’dan sipariş oluşturduktan sonra hızlı şekilde kargoya verilir. Bahsettiğimiz noktalardan tüketiciler diledikleri ürünleri seçebilirler. Ürünlerle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Kişi istediği sayıda dilediği takıyı satın alabilir. Farklı beğeni ve zevklere hitap eden takılarla ortamlarda şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Herkes tarzına uygun takıyı mutlaka bulur. Takıların ışıltılarıyla stilinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Takı modelleri, işlevsel tasarımlarıyla göze hitap ediyor. El işçiliğiyle dikkat çeken takı modelleri özel üretimlerdir. Rahat ve pratik kullanımından dolayı markanın takılarını her yerde takabilirsiniz.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) şikayet hattı 0850 840 15 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 840 15 10 (shopier üzerinden sipariş verdiyseniz)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) çağrı merkezi numarasına 0850 840 15 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) iletişim bilgileri, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) telefon no, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) irtibat tel, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) canlı destek, Ezgi Aktaş (Jewelry Takı) müşteri temsilcisi

Yorum Yap