kaspersky-çağrı-merkezi-iletişim

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kaspersky çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kaspersky müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kaspersky şikayet hattına erişebilirsiniz. Kaspersky müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Merkezi Rusya’da bulunan ve 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan küresel siber güvenlik şirketi. Bilgisayar ve İnternet alanlarında güvenlik çözümleri sunuyor. Ağırlıkla anti-virüs, anti-spy, firewall (güvenlik duvarı), anti-spam ürünleri geliştiriyor ve pazarlıyor. Dünya pazarında özellikle Anti-virüs yazılımı denildiğinde akla ilk gelen şirketlerden birisi olmayı başaran Kaspersky, günümüzde 400 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

400 milyon kullanıcının yanında, 270 bin kurumsal müşteriye hizmet veren Kaspersky, kurulduğu günden bu yana ait olduğu alanda en iyilerden birisi. 3 binden fazla çalışanı ile Rusya başta olmak üzere Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çin, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, İsrail, İtalya, Türkiye, Ukrayna, Portekiz, Meksika, Polonya, Romanya, İspanya, Güney Afrika, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Kaspersky Lab ofisleri olarak hizmet veriyor. Derin İstihbarat bilgisiyle birlikte deneyimli güvenlik uzmanları sayesinde dünya üzerinde devletleri, şirketleri, altyapıları ve bireysel kullanıcıları zararlı yazılımlardan, keylogger ve trojan türevi virüslerden, reklam yazılımlarından ve birçok internet dünyasında karşılaşılan sorunlardan koruyor aynı zamanda yaratıcı çözümler sunuyor.  Kurumsal sistem güvenliği ve bilgilerin korunması konusunda da hizmet veren Kaspersky; Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Avrupa Birliği ve Çin’de satın alınan 160’dan fazla patente sahip konumdadır.

Kaspersky Çağrı Merkezi Numarası

Rusya merkezli olan anti virüs uygulamaları satan Kaspersky markası dünya çapında hâsılat elde eden teknoloji markalarından bir tanesi olmaktadır. Yalnızca anti virüs uygulamaları satmamakla birlikte birçok bilgisayar uygulaması da bu teknoloji şirketi bünyesinde satışa sunulmaktadır. Teknolojinin oldukça gelişmesi ve mobil cihazların kullanımının her geçen gün artması ile birlikte bu gibi uygulamalara duyulan ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır.

Kaspersky çağrı merkezi numarası https://support.kaspersky.com/ nolu adresten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca artık hayatın doğal akışının internete adapte olması ile birlikte de birçok insan mobil cihaz kullanmanın bir zorunluluk durumu haline geldiğini düşünmektedir. Hal böyle olunca da artık günümüzde mobil cihaz kullanan kişi sayısı kullanmayan kişi sayısından kat kat fazla olmaktadır. Bu sebepten ötürü anti virüs uygulamalarının ve bilgisayar uygulamalarının kullanımı da şart haline gelen unsurlardan birisi olmaktadır. Bu kapsamda hizmet veren marka edindiği çağrı merkezi numarası ile de müşterileri ile diledikleri zaman iletişim içerisine girebilmektedir.

Kaspersky Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ile dev teknoloji şirketine ait ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alınabilmektedir. Bunun yanı sıra danışma hattı olarak da kullanmak mümkündür. Ayrıca müşterilerin mesai gün ve saatleri içerisinde olunduğu sürece müşterilerin arzu ettikleri her zaman görüşme gerçekleştirme ve danışma hakkı bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için https://support.kaspersky.com/ numarasını aramak yeterli olacaktır.

Kaspersky müşteri hizmetleri numarası https://support.kaspersky.com/ nolu adresten ulaşabilirsiniz.

Kaspersky Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden müşteri temsilcisine direkt bağlanma fırsatı yaratılmak isteniyor ise arama yapıldığı esnada ilgili yönlendirmeleri doğru şekilde yapmak gerekmektedir. Burada ki doğru şekilde yapılması beklenen durum; herhangi bir sorun var ise bunun doğru aktarımı veya bilgi alınmak isteniyor ise alınacak olan bilginin hangi alanı kapsadığı şeklindedir. Tüm bunlardan sonra ise doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanılabilir ve işlemler halledilebilir.

Kaspersky müşteri hizmetlerine direk bağlanma https://support.kaspersky.com/ nolu adresten ulaşabilirsiniz.

Kaspersky Şikayet Hattı

Müşteri hizmetler numarası aynı zamanda şikâyet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Şikâyet hattına bildirilen herhangi bir durum kısa süreler içerisinde çözülmeye çalışılacaktır. Bu hatta bağlanmak için yapılması gereken https://support.kaspersky.com/ numarasını aramak ve yetkili kişiler ile iletişime geçmek olacaktır.

Kaspersky Türkiye şubesinin telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca genel bilgiler, satış ve güvenlik için mail adresleri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Kaspersky’le ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kaspersky Türkiye Şubesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Adres       : Ağaoğlu My Prestige, Barbaros Mah. Sarkaç Sok. No:1 Kat:11 Daire:91-92 Ataşehir, İstanbul, Türkiye
Telefon    : https://support.kaspersky.com/

Kaspersky Genel Bilgiler E-mail Adresi
info@kaspersky.com

Kaspersky Satış Bilgileri E-mail Adresi
oem@kaspersky.com

Kaspersky Web Sİtesi Güvenliği E-mail Adresi
forum@kaspersky.com

Kaspersky Bir Güvenlik Açığını Bildir E-mail Adresi
vulnerability@kaspersky.com

Kaspersky şikayet hattı https://support.kaspersky.com/ nolu adresten ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kaspersky müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kaspersky şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

https://support.kaspersky.com/

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kaspersky çağrı merkezi numarasına https://support.kaspersky.com/ numaralı adresten erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Kaspersky iletişim bilgileri, Kaspersky telefon no, Kaspersky irtibat tel, Kaspersky canlı destek, Kaspersky müşteri temsilcisi, Kaspersky şikayet hattı, Kaspersky müşteri hizmetleri numarası, Kaspersky çağrı merkezi numarası, Kaspersky iletişim numarası, Kaspersky çağrı merkezi, Kaspersky müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. kemal yagdi 28 Aralık 2017
  • Yönetici 3 Ocak 2018
 2. Prof.Dr. Seval Kendirli 2 Ocak 2018
 3. Prof.Dr. Seval Kendirli 2 Ocak 2018
  • Yönetici 2 Ocak 2018
 4. Eray Güner 24 Şubat 2018
  • Yönetici 25 Şubat 2018
 5. murat kurt 25 Nisan 2018
 6. murat kurt 25 Nisan 2018
 7. Serhat YALÇINKAYA 6 Kasım 2020
 8. Yücel Şamdan 10 Ağustos 2021
 9. nermin şimşej 9 Kasım 2021
 10. Özcan Gürlek 10 Ocak 2022

Yorum Yap