Seçkin Yayıncılık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seçkin Yayıncılık Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seçkin Yayıncılık çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Seçkin Yayıncılık şikayet hattına erişebilirsiniz. Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık Çağrı Merkezi Numarası

Kitap okumak her yaştan insanların gerçekleştirmiş olduğu bir aktivitedir. Okunan hikaye ve romanlar kişileri farklı dünyalara götürmektedir. Kitap okumanın tadını küçük ya da büyük herkes iyi bilmektedir. Güzel vakit geçirmek için okunan kitaplar haricinde kişilerin okul hayatında da birçok kitaba ihtiyaçları bulunmaktadır. Bütün kitapların bir arada bulunması ise kişilere büyük kolaylık sağlar. Seçkin Yayıncılık birçok kategoride kişilere kitap seçimleri sunmaktadır. ilgi alanınıza göre olan kitapları satın alabilir ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sınavlara hazırlık ve ders kitaplarından başka; bilgisayar teknolojileri, ekonomi, hukuk, sosyal, fen, kişisel gelişim, sağlık, spor, edebiyat, sanat kitaplarını da bulabilmeniz mümkündür. Üyelik oluşturarak binlerce yazarın kitaplarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca 200 liranın üzerindeki alışverişlerinizde bedava kargo, kredi kartıyla ödeme ve indirimli fiyatlar sizleri beklemektedir. Sipariş ve aklınızdaki sorular için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık çağrı merkezi numarası 0312 435 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık Müşteri Hizmetleri Numarası

Seçkin Yayıncılıktan sipariş edilen bir kitaptan 10 adet kitap ve daha fazlası için toplu alım indiriminden faydalanmanız da mümkündür. Farklı kitaplardan çok sayıda alacak olanlar fiyat teklifi de isteyebilirler. Kitaplarınız kargolandıktan sonra 1-2 gün içinde elinizde olacaktır. Kitap iadesi yapmak isteyenler 14 gün içinde iade edebilirler. Kitapların yıpranmamış olması bu konuda önemlidir. Yurt içi ve yurt dışı siparişlerinde bulunmanız mümkündür. Ankara ve İstanbul’da bulunan birçok kitapevlerini ziyaret etmeniz de mümkündür. İnsanlar her türlü kitap ihtiyacını tek bir siteden karşılamak için siteyi ziyaret edebilirler. 7’den 70’e kadar her kesimden insanın ihtiyacı olan kitaplar sitede ve yayınevlerinde kişilere sunulmaktadır. Satın alacak kişiler firmanın banka ve iban numaralarını internet sayfasında bulabilirler.

Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetleri numarası 0312 435 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Seçkin Yayıncılık ile direkt bağlanacak olan kişiler 0 312 435 30 30 numaralı Ankara yayınevi şubesini arayabilirler. Mail gönderecek kişiler seckin@seckin.com.tr mail adresini kullanarak yazılı mesaj gönderebilirler. Diğer şehirlerdeki yayınevlerinin telefon numaralarını öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 435 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Seçkin Yayıncılık Şikayet Hattı

Seçkin Yayıncılık kitaplarından, kargo hizmetlerinden ya da farklı konularda sorunlardan şikayeti olanlar bunu sözlü ya da yazılı olarak belirtebilirler. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda giderilecektir.

Seçkin Yayıncılık şikayet hattı 0312 435 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Seçkin Yayıncılık müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Seçkin Yayıncılık şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Seçkin Yayıncılık Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 435 30 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Seçkin Yayıncılık çağrı merkezi numarasına 0312 435 30 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Merkez Şube
Adres Bilgisi : Eskişehir Yolu, Mustafa Kemal Mah. 2158. Sokak No:13 Çankaya/ANKARA
İletişim Tel No : 0 312 435 30 30
Faks İrtibat Hattı : 0 312 435 24 72
E-posta mail adresi : seckin@seckin.com.tr

Arama Terimleri: Seçkin Yayıncılık iletişim bilgileri, Seçkin Yayıncılık telefon no, Seçkin Yayıncılık irtibat tel, Seçkin Yayıncılık canlı destek, Seçkin Yayıncılık müşteri temsilcisi, Seçkin Yayıncılık şikayet hattı, Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetleri numarası, Seçkin Yayıncılık çağrı merkezi numarası, Seçkin Yayıncılık iletişim numarası, Seçkin Yayıncılık çağrı merkezi, Seçkin Yayıncılık müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap