Takasbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takasbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takasbank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Takasbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Takasbank şikayet hattına erişebilirsiniz. Takasbank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Takasbank Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin yenilikçi bankaları arasında bulunan Takasbank çağrı merkezi numarası günümüzde 0 212 315 25 25 olarak ön plana çıkıyor. Bu numara üzerinden doğrudan ilgili bankayla irtibata geçebilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İlgili bankanın sağlamış olduğu hizmetler nitelikli personeller vasıtasıyla sağlanan hizmetler konumundadır. Vizyon ve misyon değerlerine tam uyumlu olarak faaliyet gösteren banka, uluslararası sistem olanaklarıyla bütünleşmiş bir hizmeti sizlere sunuyor. Borsa İstanbul sistemleri bünyesinde faaliyetlerini sınırsız olanaklarda sürdürmeye devem eden banka hizmetlerini sürekli olarak genişletiyor ve sizlere en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Bankanın temel işlevi, finansal hizmetler, Takas ve Saklama hizmetleri ve ilgili mevzuata uyum yoluyla finansal piyasaların rekabet gücünü artırmaktır. Banka, Bankacılık Kanunu ve sermaye piyasası mevzuatının izin verdiği her türlü hukuki işlemi yapabilir. Ayrıca bu kanunların izin verdiği diğer tüm işlerle meşgul olabilir. Türk sermaye piyasaları birçok hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu hizmetlerin sağlayıcılarından biri de bankadır. “Merkezi takas” ve “bankacılık” lisansları ile üyelerine takas, bankacılık ve karşı taraf hizmetleri sunmaktadır. Bu lisanslar ile borçlanma araçları, yabancı sermayeli hisse senetleri ve kıymetli madenlere ilişkin nakit ve menkul kıymet işlemlerini gerçekleştirebilir.

Takasbank çağrı merkezi numarası 0212 315 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takasbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Bankanın müşteri hizmetleri numarası 0 212 315 25 25 olarak biliniyor. İlgili banka, hızlı ve uygun maliyetli nakit transferleri sağlayan güvenilir bir nakit transferi hizmeti ile para ve sermaye piyasalarını birbirine bağlar. Ayrıca, Borsa İstanbul mevzuatına uygun, internete bağlı otomatik takas hizmetleri sunmaktadır. Bankanın takas hizmetleri, organize piyasalara çevrimiçi bağlantı ile sermaye piyasası dahil tüm katılımcılar tarafından zamanında ve güvenli bir şekilde ödenir. Takasbank, buğday, arpa, mısır, yulaf, mercimek, fasulye, pamuk ve çeltik tedariki için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan onay alıyor. Ayrıca ISIN kodlarının oluşturulması ve ürün faturalarının tanımlanması için hizmetler sunarlar; ELUS ticareti için bir spot platform ile koşullu virman sistemi üzerinden işlemleri temizlerler.

Takasbank müşteri hizmetleri numarası 0212 315 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takasbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili bankanın direkt bağlanmak istiyorsanız yapmanız gereke tek işlem adımı 0 212 315 25 25 telefon numarasını aramaktır. Elektrik Piyasası, doğru ödemeler sağlamak ve karşı taraf kredi riskini yönetmek için merkezi bir takas odasına ihtiyaç duyar. Banka bu rolü piyasa katılımcıları ile birlikte yerine getirmektedir. Bankanın bir diğer işlevi de teminat yönetim sistemi aracılığıyla finansal sisteme yönelik sistemik ve riskin azaltılmasına yardımcı olmaktır. Bu nedenlerle maliyetleri düşürür ve risk yönetimi altyapısını geliştirir. Ayrıca, merkezi teminat sistemi gibi daha etkili risk yönetimi araçlarının geliştirilmesine yardımcı olur.

Takasbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 315 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takasbank Şikayet Hattı

Bankanın şikayet hattı talep hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız 0 212 315 25 25 telefon numarasını kullanabilirsiniz ve doğrudan şikayetlerinizi bu hat üzerinden ilgili bankaya iletme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz .SPK 23 Mart 2016 tarihinde bankayı Nitelikli MKT olarak tanımıştır. Bu, bankanın CPMI-IOSCO’nun Finansal Piyasa Altyapılarına İlişkin Temel İlkeleri’ne uyduğu anlamına gelmektedir. Takasbank, Avrupa düzenleyici kurumu ESMA’ya 2016 yılı Ağustos ayında Üçüncü Ülke MKT’si olmak için başvurmuştur. Bu onlara Türkiye dışında ve uluslararası sınırları aşan finansal hizmetler sunma yeteneği verecektir. Banka aynı zamanda küresel kuruluşlarla yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin uluslararası bir takas merkezi kimliğini de desteklemektedir. Banka, uluslararası piyasalarda lider finans kuruluşu olma hedefini desteklemeye devam etmektedir. Bankanın teknolojik altyapısını iyileştiren birçok proje geliştirilmektedir. Yine bu hedef doğrultusunda bankanın saklama ağı, 65’in üzerinde farklı ülkede işlem gören menkul kıymetlere erişim sağlamaktadır.

Takasbank şikayet hattı 0212 315 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Takasbank müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Takasbank şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Takasbank Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 315 25 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Takasbank çağrı merkezi numarasına 0212 315 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.
Adres : Reşitpaşa Mahallesi, Borsa İstanbul Caddesi, No:4 Sarıyer 34467 İstanbul
E-Posta : bilgi@takasbank.com.tr
Telefon : 0212 315 25 25

Arama Terimleri: Takasbank iletişim bilgileri, Takasbank telefon no, Takasbank irtibat tel, Takasbank canlı destek, Takasbank müşteri temsilcisi

Yorum Yap