Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Seç Turizm çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Seç  Turizm ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Seç Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

5 Mart 1972 tarihinde Saip Konukoğlu tarafından kurulan Seç Turizm, 46 yıllık karayolları efsanesinin oluşacağını acaba o zaman tahmin etmişler miydi?

Temel amaçları ahlak ve yeterlilik konularından ödün vermemek olan turizm firmasının, şöhretini korumak için ayrı bir çaba sarfettiği de gözlerden kaçmıyor. Çalışanların kurum kültürüne bağlı olması, paylaşımcı olmaları, israfın önlenmesi yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak, hizmet sırasında yolcularının sağlık ve güvenliklerini ön planda tutmak, topluma, devlete, yolcuya, çalışanlarına verdiği sözlerin arkasında durmak, sosyal güvencesi tam manasıyla sağlanmış personellerle çalışmak, her türlü yanlış görülen şeylerin, haksızlıkların üzerine gitmek ve doğrudan şaşmamak, takipçi, araştırmacı, ayrıntıları gözden kaçırmadan yenilikçi kimliğini ortaya koymak, çevre ve doğanın korunmasına duyarlı olmak, gösterişe değil insana değer vermek, denetim ekipleri sayesinda herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almaya, teknolojik gelişmeleri takip etmeye özen göstermek, rekabet ile taşıma fiyatlarını düşürmek değil, hizmet standardı ve kalitesini yükseltmek, yasa ve kurallara saygılı, değişikliklerin takipçisi, ticari yaşamda her türlü haksız rekabete karşı faaliyet göstermektedirler. Sektörde bu konularda yapılan baskı ve dayatmalara karşı hukuki zeminler üzerinde 46 yıldır tek başına mücadele etmektedirler.

Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmeti, standartlara uygun yolcusu ve çalışanlarına mal olmuş, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vermeye devam etmektedirler.

Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü tarafından bir çok belgeye layık görülmüş olup, belgeleri geçerliliğini uzun yıllar korumuştur.Popüler lokasyonları sayesinde güvenilir, kaliteli ve rahat bir hizmet göreceğiniz Seç Turizm’in herşeyden daha fazla önem verdiği konu da müşteri memnuniyetidir.

Her an bilet sahibi olmakta artık çok kolay. Telefonlarınıza veya tabletinize SEÇ firmasının programını indirip saniyeler içinde seyahat edeceğiniz yerden uygun fiyata bilet sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’de şehirlerarası taşımacılık sektöründe lokomotif olma görevini sürdürerek, en çok tercih edilen, güvenilir, kaliteli, değerlerinden ödün vermeyen ve nice kuşaklara hizmet etmeyi planlayan lider bir firma olma özelliklerini korumak en büyük istekleri.

Seç Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 44 27

Seç Turizm Mail Adresi
sec@sec.com.tr

Seç Turizm Telefon Numarası
(0342) 328 94 94

Seç Turizm Kargo Telefon Numarası
(0342) 328 97 15

Arama Terimleri: seç turizm çağrı merkezi, seç turizm iletişim, seç turizm müşteri hizmetleri, seç turizm telefon numarası, seç turizm şikayet hattı, seç turizm müşteri hizmetleri numarası, seç turizm şikayet

Yorum Yap