Pronto Tour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pronto Tour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Pronto Tour çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pronto Tour müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pronto Tour şikayet hattına erişebilirsiniz. Pronto Tour müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pronto Tour Çağrı Merkezi Numarası

A grubu hizmet seyahat acentesi olarak kurulan firma, 1993 yılından beri hizmet vermektedir. Yılda ortalama 100 bin kişiden fazla insana seyahat imkanı sağlayan ve Dünya’da 87’den fazla ülkeye organizasyon düzenleyen Pronto Tour, gerçekleştirdiği yurtdışı turları ile Türkiye’de kendi kulvarında lider tur şirketleri arasındadır. İstanbul’da herkes ofisi bulunan şirketin 35 tane acentesi, İzmir açılan şubesi, Türkiye’de yaklaşık olarak 1120 tane yerel satış noktası ve 300’ün üzerinde istihdamı ile turizm sektörünün öncüleri arasında olmaya hak kazanmıştır ve siz değerli gezginlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlamışlardır. Şirket ilk olarak outgoing olmak üzere vize hizmetleri, Ingoing, münferit turlar, biletleme, misafir ilişkileri, kurumsal seyahat hizmetleri, içerik ve pazarlama ve ayrıcalıklı seyahat tecrübesi sunan Pronto Plus markası ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. İnternet sitemiz üzerinden destinasyon bilgileri, kampanyalar, tur içerikleri ve fiyatlarla ilgili yani kısaca firma hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pronto Tour çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pronto Tour Müşteri Hizmetleri Numarası

Pronto Tour Çağrı Merkezi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalar yürütmekteyiz. Sizden gelecek istek ve talepler doğrultusunda gezilerimizi gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan merkez ofisindeki çağrı merkezine 444 91 92 telefon numarasından ulaşarak herhangi bir telaş ya da şikayet durumunda uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pronto Tour müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pronto Tour Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her zaman müşteri memnuniyetini ön safhaya koyan uzman kadromuzla birlikte siz değerli gezginlerimize hizmet vermek için çabalamaktan vazgeçmiyoruz. Kurulduğu ilk günden bu yana siz kıymetli müşterilerimiz için kaliteli bir hizmet vermekte ve karşılaşabileceğiniz  sorunlara yanıt bulabilmek ya da kafanıza takılan soruları yanıtlamak sizlere eşsiz bir gezi imkanı sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlandığınız takdirde sesli yanıt sistemi ile talebinizi dile getirdiğiniz takdirde sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla gerekli görülen birimdeki müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pronto Tour müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pronto Tour Şikayet Hattı

Pronto Tour şirketi olarak karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda ya da cevabını merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca öneri, talep ve isteklerinizi bizimle paylaşmanız takdirde sizlere daha iyi hizmet verebiliriz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pronto Tour müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pronto Tour şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pronto Tour Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 91 92

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pronto Tour çağrı merkezi numarasına 444 91 92 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

PRONTOTOUR Merkez Ofis
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. 211A Blackout 34381 Şişli / İstanbul TÜRKİYE
Çağrı Merkezi Numarası: 444 91 92
Telefon Numarası: +90 (212) 373 91 92
Telefon İletişim: +90 (212) 403 81 92
Fax: +90 (212) 291 55 51
E-posta: prontotour@prontotour.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pronto Tour iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Pronto Tour sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pronto Tour iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Pronto Tour iletişim bilgileri, Pronto Tour telefon no, Pronto Tour irtibat tel, Pronto Tour canlı destek, Pronto Tour müşteri temsilcisi, Pronto Tour şikayet hattı, Pronto Tour müşteri hizmetleri numarası, Pronto Tour çağrı merkezi numarası, Pronto Tour iletişim numarası, Pronto Tour çağrı merkezi, Pronto Tour müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap